TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonuc

Ardanın golünü ahmet çakar yorumlar inş.Aynı tarz golü geçen sene bobo ankaragücüne attı ve gol dedi herkes ve goldü de zaten burda da bence çarpma elini çekemez aniden geliyor topun yönünün değişmesi önemli değil

Servet de Tsye atmıştı o da goldü

Cevap: TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonuc

Oyuncularımızın hepsini tebrik ederim.

Kuddusiyide ÖPERİM ;);)

Ahmet aslında yazdıklarınla ilgili değil koyduğun fotoğrafla ilgili yorum yazacaktım.Muhtemelen çok önceden koymuşsundur çünkü fotoğraftaki atletiko madridli futbolcu değil mi o:):):):p

Bu kadarıda fazla.Angut.com'da bize Allahsız diyorlar.Öyle bir konu var ...

genç renkdaşım,

dünde konusu oldu şu atletico madrid forumuna girip incelemek taciz etmek olayı. Neden rakip takım forumlarına girip kendinize kin ve öfke yaratıyorsunuz ? Adam bırak sövsün laf etsin sen gidip girmezsen görmezsin buda seni sinirlendirmez bizide. Ben girmedim daha 1 kere bile benim gibi renkdaşlarda var ama sizler gibi alıntı yapıp duruyor ve bizide ister istemez geriyor bu durum. Sen nasıl onlarla dalga geçip sövüyorsan onlarda doğal olarak bize. Rica ediyorum spor için zaman ayırdığınızda bu bizim forumumuz ve takımız olsun heleki bu forumda. Paylaşın yazın tartışın ama kendi takım ve taraftarımızı rica ediyorum sizlerden.

Bugün maça çok iyi başladık zira çok uzun zamandır böylesi baskılı ve istekli bir maç oynamamışdık.Maçdan önce şayet sahada mücadele edersek kazanırız demişdim nitekim öyle oldu.Hakemin bile saçma sapan kararlarına boyun eğmeden zorda olsa maçı almasını bildik ve 3. kez ayağımıza gelen liderlik şansını bu sefer geri tepmedik..

Aslında mücadele dışında takım çok dağınık oynadı.Orta alanda çok pas hatası yaptığımız gibi gençlerbirliği özellikle ikinci yarıda çok sık paslarla tehlikeli oldular.Bu noktadaki eksikliğimiz ise kewell'ın ileri uçda yanlız olması ve çok net posziyonları harcaması ve elanonun takımı resmen 10 kişi bırakıp orta alanda etkisiz oluşuydu.Bu adamı anlamak mümkün değil,pozitif olrak izleyeyim diyorum sahada varlığı ile yokluğu bir bir oyuncu.Gerçekten büyük hayal kırıklığı elano bizim için.

Defansda ise servetin gereksiz hareketleri kalemizde tehlike yarattı,leo franco bugün gününde olmasaydı gençler bu maçı alabilirdid.Defansımız sakatlıklar ve rotasyonlar yüzünden çok dağınık oynuyor.

Genel olarakda ligin ilk devresi itibari ile çok iyi başlangıç yaptığımız ligde çok çabuk form kaybettik ve fener maçı ile beraber büyük düşüş yaşadık.Yıllardır süren sakatlık sıkıntılarımız gene başıomızı çok ağırttı.Başda milan baros,gökhan zan gibi as oyuncularımız bizi uzun zaman yanlız bıraktılar.Orta alanda ise büyük umut bağladığımız elano bekleneni veremedi zira arda ile uyumlu oynasınlar diye alınan elano bütün takıma uyumsuz bir görüntü çizdi,zaman zaman güzel işler yapsada genele bakıldığı zaman ilk yarı itibari ile beklenenden çok çok uzakda bir performans veriyor elano.

Yarınki fener maçına göre ya lider bitireceğiz yada 2. olacağız ancak şu bir gerçekki son 1 ayda oynadığımız tüm lig maçlarımızı kazansak şimdi açık ara lider olur büyük moral motivasyon kazanırdık ancak görüyoruzki reijkaard türk futbolunu ve futbolcusunu tanıyana kadar 1 lig bitecek dolayısı ile ortada bulunan sıkıntıların giderilmeside sezon sonunda sonra olacak.Devre arası transferler her ne kadar yaraya merhem olacak cinsden olacak olsada tam verim vereceği garanti olmayacakdır onun için bu şekilde ligi ilk 2de bitirip en azından şampiyonlar ligi biletini kazanıp sezonu tamamlamalıyız.

Yarın trabzon kazanır ve biz ligi lider bitirirsekde bu takım için çok büyük moral olacakdır..

Yav Kewell'ım at şu net pozisyonlarıda rahat maç izleyim.Şu son 5 dakika stresinden gencecik yaşımda öleceğim.:d

Tebrikler Aslanlar. BAŞTAN sona üstün oynadığımız bir oyunu tek golle süslemek üzüntü verici olsa da kazanmış olmamız sevindirici. Bütün oyuncularımız yüreklerini ortaya koydular bu akşam.

Arda ikinci yarı oynadığı oyunla, Elano müthiş zekasıyla, Kewell tecrübesi, Keita mücadelesi, diğer oyuncular da yürekleri ile bu maçı ve liderliği Sarı-Kırmızı'ya getirdiler. Hepsinin ayaklarına sağlık.

Şimdi sıra Trabzonspor'da. Fenerbahçe'ye hattini:) bildirirler umarım.

Neyse artık. Hatalarımız güb yüzüne çıktı. Devre arası

1 Adet Süper bir Stoper

1 adet Klass bir forvet

alırsak olay biter.

Neyse artık. Hatalarımız güb yüzüne çıktı. Devre arası

1 Adet Süper bir Stoper

1 adet Klass bir forvet

alırsak olay biter.

orta saha hepsinden daha önemli forvet + orta saha mantıklı olur defans+forvet tamam ama orta saha lazım acilen

1 tane yabancı stoper

1 tane yerli forvet

1 tane yabancı orta saha

devre arasında bunlardan en az 2 tanesini almalıyız(yabancı orta sahayı devre arası almayabiliriz)

Valla ben uzun aradan sonra yerden oynayan, güzel ve zaman zaman hizli pas yapan bir Galatasaray gördüm. Bu aksam defansta al gülüm ver gülüm paslari yoktu, en cok sevindigim olay da bu.

Daha önce yazdigim gibi Keita ve Caner süper oynadilar. Caner ara sira ofsayti bozdu ama yinede cok iyi buldum kendisini. Bekte mi oynar, kanatta mi oynar yoksa ortada mi oynar bilemiyorum ama kesinlikle kadroda yer almasini istiyorum. Teknigi var, pas yapma özelligi var, sut orta var ve muthis de kondisyonu var. Bu takimda Baris oyniyorsa Caner hayli oynar. Keita ve Canere 9 p. veriyorum.

Elanoya gelince...Bu adam daha cok topla bulusmali, bulusturulmali. Sorun Elano da mi, yoksa diger futbolcular da mi bilemicegim ama bu adama cok az top geliyor.Bugün en dogru zamanda, Keitaya süper bir pas atti ve golde büyk payi vardi. Buyüzden 8 veriyorum.

Kewelle gelince cok gol kacirdi ama yinede bos gecmedi. Önemli olan pozisyona girmesiydi. Hep kaciracak degil ya, bir dahaki sefer atar. Mac basi 2-3 gol attigi günlerde gelicektir InsAllah. Kewelle 8.5 p. veriyorum.

Arda cok kostu, mucadele etti, defansa gelip yardimci oldu Mustafayi, Kewelli gol pozisyona soktu. Kazanamamaktan cok korktugu belliydi. Kafasi rahat olsa cok daha etkili oynardi aslinda.Neyse fena degildi Arda ama cok daha iyi oynayabildigini biliyoruz. Ardaya 8 p. veriyorum.

Diger oyuncularada hepsine 7.5 p. veriyorum.

Özellikle Topalin cesur oynamasina, ileriye SIKCA cikmasina sevindim diye bilirim.

Sarp daha etkili olabilirdi bence.

Az kalsin unutuyordum, Hakan Balta top rakipdeyken birsey diyemicegim ama bizdeyken süper bir stoper. Topu oyuna sokmasi, sakin davranmasi vs vs. süper yapiyor. Hakana 7.5 degil, 8 p veriyorum.

kuzenin düğünü vardı izleyemedim :( geniş özeti bulabilirmiyiz arkadaşlar

Ben eskideysem banko 1'dir.Yıllardır tek maç bile sekmedi. :D

Üst Alt