TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Galatasaray - Gençlerbirliği | 19 Aralık 2009 |

Mecidiyeköy de oturan biri olarak şuana kadar yağmur ve kar olmadığını ve havanın soğuk olduğunu söyleyebilirim.Maça gelecek olan renkdaşlar sıkı giyinmenizi tavsiye ederim.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Galatasaray - Gençlerbirliği | 19 Aralık 2009 |

Hakemler adaletli olsun bana yeter.Elimize son fırsat geçti.İnşAllah bu fırsatı tepmeyiz.

alamayacak.

MUHTEMEL 11'LER...

GALATASARAY

Leo Franco

Servet

Emre Aşık

Hakan Balta

Uğur

Mustafa Sarp

Mehmet Topal

Keita

Elano

Arda

Kewell

-------------Leo-----------

Ugur------Servet----Emre-------Hakan

---------------Topal--------------

----Elano---------------Sarp

Keita-----------Kewell-----------Arda

Cikarabilecegi en iyi kadroyu kurmus hocamiz :2_thumbs_up_-_anima

Kapalı alt grup 1 ile Kapalı alt grup 2'nin ne farkı var acaba? Genellikle kale arkalarına gittiğim için tam bilmiyorum. Bu maç Kapalı alta gitmeyi düşünüyorum ama grup 1 ile grup 2 diye ayırmışlar ve aralarında hatırı sayılır bir fiyat farkı var.

3 puanı inşallah alırız.Ama son haftalarda oynadığımız oyun gibi değil,adımıza yakışır bi biçimde. Geçen haftaki gibi de değil.

klasik tabirler söylenecek ve 3 puanı 3 golle alacağız..

Umarım devreyi 3 puanla kapatırız ve transfer döneminde kaliteli bir oyuncu alıp 2.yarıya muhteşem başlarız.Ben galip geleceğimize eminim.

Kapalı alt grup 1 ile Kapalı alt grup 2'nin ne farkı var acaba? Genellikle kale arkalarına gittiğim için tam bilmiyorum. Bu maç Kapalı alta gitmeyi düşünüyorum ama grup 1 ile grup 2 diye ayırmışlar ve aralarında hatırı sayılır bir fiyat farkı var.

Grup 1 ortasi grup 2 de yanlari herhalde .

alisamiyen.gif

Bir takima bu kadar firsat gelipte tepen baska takim varmidir dünyada çok merak ediyorum.. insAllah bu sefer tepmeyiz ve adimiza yakisir bir performans sergileriz. Genclerbirligi bize ters gelen bir takim, baslarinda alman bir td var ve fizige dayali oynuyorlar.. Gecen maclardaki gibi oynarsak bu mac cekilmez ve bitmez. InsAllah futbolcularimiz bunun bilincindedir ve bu maci aliriz.. cünkü cok kritik bir mac oldu bu liderin ve besiktasin kaybettigi, ve fenerbahcenin trabzon deplasmanina cikacagini düsünürsek, piskolojik olarakta rakiplerimizi ezeriz bugunki galibiyetimizle....

Skor tahminim 1-0 olsun bizim olsun demiyecen cunku bizim defans kesinlikle gol yer, 3-0 olsun bizim olsun diyorum.

ASY de 6 puan kaybettik şampiyon olacaksan evindeki maçlarda puan kaybetmemen lazım.

hiç merak etmeyin arkadaşlar. ben sistemli kuponumda bu maçın handikaplısına 02 çifte şans oynadım yani bizimkiler 1 farkla bile yenerse tutacağı için öyle yapmayıp 3-0 4-0 falan alacaklardır. hiç korkmayın bu gece lideriz çünkü ben 02 çifte şans oynadım :)

Ben Büyük Konusmayi sevmem ama size bisey diyeyim..

Gaaliba biz ilk yariyi Lider olarak kapatacagiz..

Kayseri yenilmis Antalya´ya ve Fener´in Yarinki macta Puan kaybi bana göre 70%. Onun icin hersey Aslanin elinde...

Fener bizden önce oynamadigina göre Puan kaybetme olasiligimiz azalmistir..:)

Liderlik maçı bu sene 3.defa bizi buldu.Tabi ki Trabzon'un kaybetmeyeceği kuvvetli ihtimal olduğu için.Ele güne karşı SALDIR GALATASARAY!

2 saat kaldı. Geçen haftasonu galip geldiğmiz için güzel geçmişti. Umarım bu hafta sonu da güzel geçer. Çok zor maç olacağını düşünüyorum. Eğer GEnçler çok iyi konsantre olursa Bursa deplasmanındaki futbolu sergilerse GS de klasik son haftaki oyununu ortaya koyarsa 1 puana dua ederiz.

Eğer bizimkiler maçı alacaz her yerde basacaz vuraca kıracaz tatile araya rahat girelim derlerse ancak öyle kazanırız.

Eskiden deplasmanlardan biraz tırsardık şimdi. deplasmanlarda umutsuzuz içerde ise korkuyoruz!!1

Bunun değişmesi gerek.

Üst Alt