TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 18 Ekim | 20.00

Arkadaşlar maç konusundan uzaklaşmayalım ve sadece maç hakkında düşüncelerimiz varsa mesajımızı yazalım.Gereksiz tartışmalar yaratacak türevlerden de uzak duralım.Ne gerek var bu tarz söylem ve tartışmalara.Sonuçda burda paylaştığımız ortak alan Galatasaray ve seviyemizide yazdıklarımızıda Galatasaray'a taraftarına yakışır şekilde yaparsak kimse kimseye birşey demez diye düşünüyorum.

Yorumlarımızı Galatasaray Taraftarına yakışır şekilde olması dileğiyle bu tarz konuların bir daha yaşanmamasını temenni ederek iyi forumlar dilerim.

sen ne saçmalıyosun ben anlamadım m.topal ne yapmış 3.golde ulan topu ayhan kaybediyo suçlu yine m.topal oluyo yok böyle bişey ya:mad:

hiçbir maçtada hiçbir hata yapmadı bi taraflarınızdan uydurup adamı hedef tahtası haline getirmeyin

ayrıca bu takımın bütün organizasyonunu topal başlatıyo hep dikine oynamaya çalışıyo

Tabi ya Mehmet Topal mükemmel topçu,hiç hatası yok,çok hızlı oyun kuruyor ki topu nası oyuna soktuğunu bile anlayamıyoruz :rolleyes:

Kazanacağımızı düşünüyorum Tobi bu maçta oynabilir mi acaba ?

Tabi ya Mehmet Topal mükemmel topçu,hiç hatası yok,çok hızlı oyun kuruyor ki topu nası oyuna soktuğunu bile anlayamıyoruz :rolleyes:

yaya toure çok hızlı sokuyor dimi artık yeter m.topala laf etmeyin yahu adamın şutu var pası var kesicilik süper ya bu adam olmayınca orta sahayı çok rahat geçiyorlar farketmediniz mi bunu ya anlamıorm sizi niye birden herkes m.topalı istememeye basladı en ii önlibero bzde türkiyede arkadaslar bu adamın değerini bilelim ya ayhan yarısı kadar top kaybetse ortasahada bu adamı linç etceksiniz yaa ayıp ayıp arkandayım ahmet yani kardesim=)

mehmet topali tartismak ayiptir bence.

bu macta tobi-mehmet topal ikilisi oynasin orta sahadan top gecmez.

ustelik iki oyuncu da kanatlara da yardim edebilen oyuncular

bu ikili oynarsa bu mac cok sevinirim

Kesinlikle kazanmak zorundayız. En ufak bir kayıpta Bir sezon 10. hafta da çöpe gider.

TS u yenip FB önüne en azından moralli çıkıp bişiler yapmaya çalışmalıyız.

Açıkcası Rijkaard'ıo anlayışını seviyorum ama İğrenç Türk futbolunu görünce insanın snir olmaması imkansız.

2 Şampiyonluğa oynayan takım ve biri atak güzel futbolla kısmetsizlikler yaşıyor bir diğeri ezik şekilde oynayıp 8 de 8 yapıyor!! fb yi yenerserk biz yeneriz ama şu defansla işimiz zor. TS çok pozisyon veriyor umarım değerlendiririz.

3-0 olsun bizim olsun. Feneri de yenersek bu sefer onlkar çözülürler.

Parola: Rijkaard için Cimbom Rijkaard için......

Hangi kadroyla çıkarsak çıkalım en az 3 gol atarak kazanacağız.

Diyelim ki yenildik, bu durumda bazılarının dile getirdiği gibi bir çöküş yaşanmaz, hatta sonraki hafta Fener'e karşı alınacak bir mağlubiyet de çok önemli olmayacaktır. En fazla devre arası bazı futbolcularla yolların ayrılması ve 2-3 transfer yapılmasının planları yapılır.

Üstünde sadece 1 takım olduktan sonra 15 puanlık fark da kapatılır, bu mucize sayılmaz.

Kadro görüşümse buradaki arkadaşlarla pek uyuşmaz. Şunlar bunlar oynasın demiyorum sadece Arda Turan oynamasın yeter. Arda'sız her kadro Trabzon'u yener. Ardalı kadro belli olmaz. Eğer son eleştirileri dikkate alıp pas atacağı oyuncuları seçmezse, aralara koşu yapan kim olursa olsun top atarsa (topun yerini bulması önemli değil, mühim olan pas verme niyeti) maç 5'e gider. Yok eğer son 5 maçlık oyununu oynamaya devam ederse, yani sahada Elano ve Baroş var diye her topu çalım şova dönüştürüp geriye oynarsa, kullandığı kornerleri eskaza Baroş veya Elano gole çevirir düşüncesiyle sürekli elini kaldırıp öndireğe kullanırsa belki maçı yine alırız ama bu defa ilerleyen haftalarda yeni 0-3'ler, 2-5'ler bizi bekler.

Ama ben her türlü Arda'nın bir süre takımdan kesilip, taa ki 4-5 maçlık bir seri galibiyet serisi yakalanıp Arda'ya "Galatasaray takımı sen olmasan da sahada kükrüyor" mesajı verilene kadar bu kesiğin devam etmesini istiyorum. Takım bir süre bocalayabilir, varsın bocalasın ama bir yerde mutlaka düzelip eskisinden iyi bir takım olacaktır.

Bu yoruma katiliyorum, her türlü :p

Milli takım dönüşleri sıkıntı çektiğimizden zor maç olabilir.Puan kaybında çoook yazık olur.

Trabzon'da Gökhan Ünal Kayseri'ye gidecekmiş diye bi haber okumuştum.

hangi kadroyla çıkarsak çıkalım en az 3 gol atarak kazanacağız.

Diyelim ki yenildik, bu durumda bazılarının dile getirdiği gibi bir çöküş yaşanmaz, hatta sonraki hafta fener'e karşı alınacak bir mağlubiyet de çok önemli olmayacaktır. En fazla devre arası bazı futbolcularla yolların ayrılması ve 2-3 transfer yapılmasının planları yapılır.

üstünde sadece 1 takım olduktan sonra 15 puanlık fark da kapatılır, bu mucize sayılmaz.

Kadro görüşümse buradaki arkadaşlarla pek uyuşmaz. şunlar bunlar oynasın demiyorum sadece arda turan oynamasın yeter. Arda'sız her kadro trabzon'u yener. Ardalı kadro belli olmaz. Eğer son eleştirileri dikkate alıp pas atacağı oyuncuları seçmezse, aralara koşu yapan kim olursa olsun top atarsa (topun yerini bulması önemli değil, mühim olan pas verme niyeti) maç 5'e gider. Yok eğer son 5 maçlık oyununu oynamaya devam ederse, yani sahada elano ve baroş var diye her topu çalım şova dönüştürüp geriye oynarsa, kullandığı kornerleri eskaza baroş veya elano gole çevirir düşüncesiyle sürekli elini kaldırıp öndireğe kullanırsa belki maçı yine alırız ama bu defa ilerleyen haftalarda yeni 0-3'ler, 2-5'ler bizi bekler.

Ama ben her türlü arda'nın bir süre takımdan kesilip, taa ki 4-5 maçlık bir seri galibiyet serisi yakalanıp arda'ya "galatasaray takımı sen olmasan da sahada kükrüyor" mesajı verilene kadar bu kesiğin devam etmesini istiyorum. Takım bir süre bocalayabilir, varsın bocalasın ama bir yerde mutlaka düzelip eskisinden iyi bir takım olacaktır.

+1905

Her şeye rağmen iyi bir skor bekliyorum ama bu o kadar kolay olmayacak. Çünkü Trabzon'un da gidişi kötü. Onlarda galip gelmek için dirençli oynayacaklar.

Ben tek farklı galibiyet bekliyorum.Biz asıl patlamayı Fenerbahçe maçında yapacağız bana göre.

Ben tek farklı galibiyet bekliyorum.Biz asıl patlamayı Fenerbahçe maçında yapacağız bana göre.

Hani geçen sene felanda çok iyi kadromuz vardı en iyi kadrolardan biri diyorduk yeneceğiz felan diyorduk ama,

Bu sene çok çok çok farklı ya.

Ne bileyim içimde öyle bişey var ki biz şimdi son maçlarda çok iyi futbol oynamıyoruz ilk başlardaki gibi, Fenerbahçe'liler tamamen havaya girmiş durumda. Medya bi yenilgi sonrası herşeyi yazdı zaten.

İşte bu durumda ne bileyim öyle bi his var ki Kadıköy'de baya iyi oynayıp Fenerbahçe'ye patlayacaz gibime geliyor.

İnşallah yanılmam ama hiç böyle olmamıştı gerçekten :D

Kaybettiğimiz puanlar sonrası bu ara bence çok iyi geldi. Eksikleri görüp gidermemiz için 2 hafta iyi bir süreç. Rijkaard da şüphesiz bu iki hafta bunun için uğraşmıştır. Bencede artık havaya girme zamanı önümüzde 3 zorlu maç var bu 3 maçtada firesiz geçeriz düşüncesindeyim.

Artık başlama zamanı geldimi sizce de?

--------Leo Franco----------

Sabri--Gökhan--Servet---Hakan

------Linderoth---Ayhan-----

Keita--------Elano--------Arda

------------Baros---------

Kaybettiğimiz puanlar sonrası bu ara bence çok iyi geldi. Eksikleri görüp gidermemiz için 2 hafta iyi bir süreç. Rijkaard da şüphesiz bu iki hafta bunun için uğraşmıştır. Bencede artık havaya girme zamanı önümüzde 3 zorlu maç var bu 3 maçtada firesiz geçeriz düşüncesindeyim.

Artık başlama zamanı geldimi sizce de?

Ortada takım yokki Rijkaard çalışsın eksikleri gidersin... Çoğu milli takım kamplarında...

Günaydınlar.

Yeni hafta ve yeni umutlar başlıyor. 2-3 haftalık kötü gidişe bir an önce dur diyip sezon başındaki güzel zevkli futbola TS maçı ile dönmeliyiz.

Zaten futbolcuların da %90 bu bilinç ile maça çıkacaklardır.

TS'u yenmek arkadan FB yi yenmek kesinlikle şart oldu.

Rijkaard'ın takıma biraz gaz vermesi ve fırçalaması gerekiyor. Takım kendine gelmeli.

5. bile olsak Rijkaard bu takımda kalmalı!! Sisteme saygı ve sabır gösterilmeli inanın bu sezon ilerleyen haftalarda farkımız çıkacaktır. Şişme balon şeklinde gideni biri öyle güzel patlatcak görecekler.

Selamun Aleykümler.

Trabzonspor maçında da bir puan kaybı yaşanması

belki sinirleri bozabilir ama bizlerde bir endişe yaratmaması gerekir.

Puan kaybetmememiz gereken bir takım belliki

fakat TSL'deki diğer rakiplere göre üstün, mücadeleci bir ekiple

karşılaşacağız.

Hedef 3 puan ama umarım bir sıkıntı yaşamayız.

Üst Alt