TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç So

haftayada bizden fark yerler sonra denizli tüpçü istifa :D

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç So

harbi mahcup etti antep simdi bizi. yatar falan diyoduk ama:D:D:D puhahaha

15 milyon euro+serdar kurtuluş+2 puan

ayrıca saydım 12 şişe su içtiler.

Bu beşiktaş harbiden patlar bu saaten sonra.Haftaya bizede geliyorlar artık bilmiyorum nasıl oynarlar.Beşiktaş erken havlu atar bu sezon,zira takım oyunundan eser yok bu takımda.Denizli gerçekten kafasında futbolu bırakmış bir insan ,beşiktaşa yapabilceği en kötü şeyleri yapıyor,transferde çok kötü strateji izletti.

Tabata değil ronaldo gelse iş görmez bu takımda,denizli hala inatla kafasındaki saçma taktiği hala diretiyor.Alınan kötü sonuçlar hem denizliyi hemde takımı etkiledği için çok gergin maçlar oynamaya başladılar.

Denizlinin "bizi Galatasaray maçında görün" tezi haftaya nasıl sonuç verecek merakla bekliyorum zira çok çetin maç olacak ancak tüm otoritelerin "Galatasaray dişli rakiplerle oynamadı" tezinide biz bjk maçında kırıp cümle aleme nasıl takım olduğumuzu göstereceğiz.

Benim çekincem, bizim maç, adamların son maçı gibi birşey olacak. Bize de kaybederlerse sezon biter gibi bir hava olacak maçtan önce.

Çok sert oynamalarından çekiniyorum.

Antepin forvetleri rezalet ötesiydi bu kadar salakça paslar verilmez

maç haftaya değil diğer hafta dimi?bjk maçı

Bu beşiktaş harbiden patlar bu saaten sonra.Haftaya bizede geliyorlar artık bilmiyorum nasıl oynarlar.Beşiktaş erken havlu atar bu sezon,zira takım oyunundan eser yok bu takımda.Denizli gerçekten kafasında futbolu bırakmış bir insan ,beşiktaşa yapabilceği en kötü şeyleri yapıyor,transferde çok kötü strateji izletti.

Tabata değil ronaldo gelse iş görmez bu takımda,denizli hala inatla kafasındaki saçma taktiği hala diretiyor.Alınan kötü sonuçlar hem denizliyi hemde takımı etkiledği için çok gergin maçlar oynamaya başladılar.

Denizlinin "bizi Galatasaray maçında görün" tezi haftaya nasıl sonuç verecek merakla bekliyorum zira çok çetin maç olacak ancak tüm otoritelerin "Galatasaray dişli rakiplerle oynamadı" tezinide biz bjk maçında kırıp cümle aleme nasıl takım olduğumuzu göstereceğiz.

Beşiktaşın sorunu orta saha ve oyun kuramama sorunu erns-fink inanılmaz düz adamlar holosko sürati ile koşsada duvar pası yapacak tek adam yok usain bolt olsan bile 50 metre koşuyla geçilmez.Bunun üstüne nihat kendimi gösterecem diye er halta atlıyor tellonun da oyununu mahvetti.Bjk gs maçı çok az gollü geçer.

Denizli geçen sene dua etsin Galatasaray ve Fb kötüydü. Yoksa o 2 kupayı zor görürdü. Şimdi sular çekilince kayalar göründü. Gidip yorumculuk yapsın. Yoksa oda kovulacak..

Hadi açıkla tabatayı canlı yayında 8 milyona aldık de söyle söyleyebilirsen tüpçü :D hadi bakalım seni bekliyorum :D

haftaya bunlari yenelimde nasil yenersek yenelim umrumda degil... zaten burda 2 en fazla 3 maclari kaldi sonra bu bjk dedikleri insaat coker duser yikilir, bir daha bir 5 yil boyunca kendine gelemez.

sonucta uzuldugum tek bir yonu var, bir ara 4 buyukler diyorlardi, ondan sonra bir ara 3 buyuk dediler, biz bunu tek buyuge indirdik, bir ara oyle boyle 3 buyuk ortamini cikardik yine simdi ise yine 2ye dustu sezon sonu buna artik tek buyuk diye yine devam ederiz... ben buna uzuluyorum.... YOK MU RAKIP?!

La bunlar çok şanslı CSKA Wagner Lowe'ı Palmeiras'a kiralık göndermiş.

biz antepe deplasmanda 3 atınca ''antep kötü takım yoksa yenemzlerdi'' tarzı çocukvari yorumlar yaparak kendilerini kandıran kargalara selam olsun:f68.gif:

Üst Alt