TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat | - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 19.Hafta| İstanbul B.B. 2-0 Fenerbahçe |8 Şubat |

Cevap: TSL 2008/09 | 19.Hafta | İstanbul B.B. - Fenerbahçe | 8 Şubat | 19:00

fener kazanamicaktir. rakip bursa olsaydi 4-5 tane atarlardi ama nedense.

Belediye ye karşı şansları tutmuyor ama kazansalar ne olacak ki çok da fufu

Çok önemli bir maç.

Fenerbahce için mutlak kazanılması gereken bir maç.

9 deplasmanın ilki olan maç.

Kadıköyde bırakılan 4 puanın bozdugu moralleri düzeltecegi bir maç.

Fenerbahceye ters gelen bir takımla oynanacak olan bir maç

Olimpiyat stadı ve kış şartlarında oynanacak olan bir maç.

sonuçta zor maç.

Dert etme sen önder çıkar elle atar alırsınız.

Servet ve Barosun elle atıgı golleride unutmadık.

Siz yıllarca neler yaptınız,gündem değiştirmek için bunları söylüyosunuz.Bu yıl bize yapılanlar size olsaydı,Azize ligden çekiliyoruz derdi işi hallederdi.Ne oldu?Ligden çekilsenize yine.

Ben Fb'nin fazla zorlanacağını düşünmüyorum.

Yahu sitede Galatasaraylı'dan çok ezik var.Arkadaş sizin kendi siteniz yok mu?Defolun gidin...

Burası herkese açık bi site.Bende hiç küfürlü veya art niyetli konuştuğumu düşünmüyorum.Ne yani haksız mıyım her olayda anti fenerbahçeci oluyorsunuz,ben şimdi burda gs ye hakaret fln mı ettim.Eğer siz Önder bi elle gol atmıssa bende servet ve barosta attı dedim.bu kötü bişey mi?eziklik mi oldu gerçekleri söylemek.

Kardeşim burası herkese açık bi site.Bende hiç küfürlü veya art niyetli konuştuğumu düşünmüyorum.Ne yani haksız mıyım her olayda anti fenerbahçeci oluyorsunuz,ben şimdi burda gs ye hakaret fln mı ettim.Eğer siz Önder bi elle gol atmıssa bende servet ve barosta attı dedim.bu kötü bişey mi?eziklik mi oldu bu şimdi.

Ezikliğin allahı oldu.Ne yani haksızlıklara göz mü yumalım?

Ya sen anlamıyomusun?ben haksızlıkları göz yumalım fln mı dedim.Önderin attıgı golde el var tmm anladık ama baros ve servette elle gol attı dedim yalan mı?anladın mı şimdi.Bundan sonrada her Fenerbahcelinin yorumuna ezik deme.Hem ben senden izin alıcak değilim,bu forumda yorum yapıyorum,bi sakıncası mı var?Hem merak etme ben seviyeliyimdir,her önüme geçene ezik demem.

Ya sen anlamıyomusun?ben haksızlıkları göz yumalım fln mı dedim.Önderin attıgı golde el var tmm anladık ama baros ve servette elle gol attı dedim yalan mı?

Ne alaka?Biz Kayseri maçından bahsediyoruz.Lafı nereden anlıyorsun???

Yahu neyini tartşıyorsunuz?Biz her türlü adaletsizliğe karşıyız.İster bize karşı ister Fenerbahçeye isterse Beşiktaş'a karşı olsun.

Lehimize verilen kararları görmemezlikten gelip geçiştirirken, aleyhimize verilen kararlarda hemen yaygara koparan bir camia değiliz biz, olmamalıyız.

Temiz bir lig istiyoruz, o kadar.

Tamam hatalıysam özür diliyorum ama sende bir Fenerliye ezik dersen bu hakarete gider.

Burası Galatasaray forumu olabilir ama sonuçta herkese açık bi site.Sen kimsinki bana defol git dersin,sen kendini ne sanıyosun ?Şimdi kesin banlarlar beni,çünkü bi Fenerliyim ve gerçekleri yazıyorum.

Burası Galatasaray forumu olabilir ama sonuçta herkese açık bi site.Sen kimsinki bana defol git dersin,sen kendini ne sanıyosun ?Şimdi kesin banlarlar beni,çünkü bi Fenerliyim ve gerçekleri yazıyorum.

Yine söylerim; defol git...

Ya çocuk gibi uzatıyosun konuyu,aferin işte demeye devam et.

Bu hafta bi şekilde fenere puan kaybettirilmez.

"Ntv Spor'da Loran Vayloyan canlı bağlantı sırasında Belediye-fenerbahce maçının muhtemel kadrolarını vermek yerine çok yağmur yağıyor, rüzgar var, maç ertelenebilir dedi.İlginç olur ertelenirse."

alintidir.

Eğer bu gerçekte çok kötü şeyler olur..

BJK puan kaybetti sıra Fenerde inşallah.

Üst Alt