TSL 2008/09| 21.Hafta | Gençlerbirliği 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 21.Hafta | Gençlerbirliği 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonu

Cevap: TSL 2008/09| 21.Hafta | Gençlerbirliği 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonu

Adamlar yabancılarla sözleşme yenilediler seneye mecbur devam edecekler.Yabancılar dökülüyor.

Yanarım selçuk için yanarım adam tam kapris yapıyordu fenere bu yaşta iyi bir sözleşme istiyorum diye bu sonuç selşuk'a patlar hayatta istediği rakamı vermezler.

Bu senede en iyi oynayan selçuk olmuştu.

Yunus Yıldırımına da, federasyonuna da yazıklar olsun.

Her hafta her hafta aynı senaryo.

senaryonasilyazilir.jpg

:ka25:

görsele de hemen hakemi koymuşlar ama taraftar uyanmış artık. konuyu okudum antuda az önce. ne hakemi bizi kandıramazlar tek pozisyonumuz yok hakem naptı biz top mu oynadık insanları kandırmayın falan diyorlar. ne biliyim, biraz zeka belirtileri ortaya çıkıyor, adminler testlere başlar yakında. forumun bi köşesine peynir koyacaklarmış, üyeler peyniri bulabilecek mi diye :)

Yunus Yıldırımına da, federasyonuna da yazıklar olsun.

Her hafta her hafta aynı senaryo.

Ufuk sana inanamıyorum hakem mi? şaşkınım şuan.

Ufuk git aziz yıldırıma salla 50 milyo euro harcayarak takımı 5 yıl geriye götürme yeteneğine sahip olduğu için.

İnşallah inter totoya gidersiniz

Bu maçta hakemden şikayet edecek febe'linin alnını karışlarım.Hani ağlaktık ulan?Hani hep şikayetçiydik biz?Ne oldiiii????

Ali koç çıkıyor futbolculara sallıyor hırsları yok diye taraftar hala hakem derdinde bunlar edirneyi geçemez bu zihniyetle ancak 100 yılda bir tesadüf çeyrek final görürler.

Zuhaaa Lyon 2yi attı 160tl aldımm :D:D:D zuhaa feneVde yenildi zuhaha :) ne kadar güzel bir gün bu YaRabbim. :)

Ufuk sana inanamıyorum hakem mi? şaşkınım şuan.

Ufuk git aziz yıldırıma salla 50 milyo euro harcayarak takımı 5 yıl geriye götürme yeteneğine sahip olduğu için.

İnşallah inter totoya gidersiniz

:007::m26::wave::m05::ka25::005::ka21::asd::2aloh1::008:

Yarıldım . :D

Sami yen'de kazanırsak muhtemelen geçen yıl yaşanan futbolcu dövme, oyunculuklarını sorgulama ( are you player?) ve arabalarının camlarına bira şişeleri fırlatma eylemleri şiddetlenerek tekrarlanacak :D

Sami yende kesin yenmemiz şart bu adamları ezeli rekabet falan değil sami yemnde tüm maçları almalıyız.

Antu kullanıcıları antuya ateş püskürüyor hakemi bahane ediyorlar diye.Ufuk antuda moderatör falan değilsin değil mi? o intro senin işin gibi:D

İşte bir antu kullanıcısının feryadı

Mesajı Gönderen: Necdettevfikken:cLink:1650389

Antu‚ hakemin nerede hata yaptigini da soylesen...

Sayilmayan gol mu? tartismasiz ofsayt...

Sari kartlar mi? carlos ´unki %100 sari‚ kazim ´a ise ben olsam kirmizi verirdim...

Baska?

Semih ´in ayaginin serce parmagiyla vurup kacirdigi gollerin sebebi mi hakem?

Deniz ´in kaybettigi toplarin mi sebebi?

Deivid ´in alex ´cilik oynamasinin sebebi?

Emre ´nin mecalsiz oynamasi?

Gokhan gonul ´un bir tek dogru pas verememesi?

Genclerbirligi ´ne verdigimiz pozisyonlar? atsalardi 4-5 olacakti...

Ee hakemin sucu ne antu?

Hakem suclu diyip gececegine‚ sucunun ne oldugunu soyle antu‚ onu bilelim...

Bizimkiler yarın da yenemezse biz başlıcaz gibi o eylemlere.Ts maçına kadar puan kaybı olmamalı!!!Çok kritik dönem geldi dikkatli olmak lazım.Ts'yle kafa kafaya girersek orda yeneriz ve önümüz açılır.O nedenle hiç puan kaybı olmamalı dicem ama 2 haftada 1 kesin oluyo:)

Bizimkiler yarın da yenemezse biz başlıcaz gibi o eylemlere.Ts maçına kadar puan kaybı olmamalı!!!Çok kritik dönem geldi dikkatli olmak lazım.Ts'yle kafa kafaya girersek orda yeneriz ve önümüz açılır.O nedenle hiç puan kaybı olmamalı dicem ama 2 haftada 1 kesin oluyo:)

Biz bayız bu hafta bu kadar net.

Üst Alt