TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | 13 Mart - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | 13 Mart

Cevap: TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | Tebrikler Kocaelispor!

SON DAKİKA !

Antu her zamanki gibi bir puan kaybından sonra yine kapılarını kapadı.

Fenerbahçe İşkembe Salonu ne zaman açılacak ?

Az sonra. :D

Cevap: TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | Tebrikler Kocaelispor!

Kocaeli maç fazlasıyla puan farkını 4 e indirdi Ankaragücü ile , o kadar fark 3 haftada eridi gitti. Ankaragücü bu hafta mutlaka en azından 1 puan alır çünkü baya kritik durumdalar. Sivas haftalardır yokları oynuyor, geçen hafta Ankaraspor Sivas'ta tek kale maç yapmıştı. Bence Sivas galibiyeti süpriz olur.

Beşiktaş ise son haftalarda fener gibi sanal bir ivme kazandı , onlarında nasıl galib geldiğini çok iyi biliyoruz. Geçen hafta 3 tane bedava gol sayesinde lige veda etmiş akımı zorla yendiler. Ama yinede Beşiktaş puan kaybetmez büyük olasılıkla.

Yavaş yavaş dizginler elimize geçiyor , yarın galibiyet aldığımız takdirde çok önemli bir avantaja sahip olacağız çünkü bizden üstte yer alacak olan Sivas ve Beşiktaş maç yapacak.

13.03.2009 22:13 Cuma #1440

ladycanary1907

Turkcell Süper Lig 24.Hafta Fenerbahçe - Kocaelispor

Ahh Fenerbahcem ahh... ne keyif‚ ne sevk‚ ne huzur kaldi simdi...

bilmiyor musunuz bizim icin hersey demek oldugunuzu... hayatimizin akisi sizlerin mucadelesine bagli... biz profesyonel degiliz ki‚ oyle galibiyete 1 gun sevinip‚ puan kaybina 1 gun uzulelim...

bizim icin gunler zehir oluyor.... ne gazeteye bakarim artik ne tv.ye‚ ne internete girerim‚ ne de arkadaslarimla konusurum simdi bir sonraki galibiyetinize kadar....

ooooffff.... bu hafta gecer mi???

böyleleri varmış gerçekten. ben efsane zannediyordum :D

Lider geliyor dediler umutlandılar ama tekerleği patladı fenerin :D

Haftada bir mac yapıyorsun.Bir hafta dinleneceksin.Yani varını yogunu ortaya koyman gerekirken sahada niye yuruyorlar bu topcular abi.Anlayan varmi ?

Çok cabuk şımarıyorlar.Kucuk dagları ben yarattım havaları.Aldılar havalarını.

Lider yolda kaza yapmış beyler boşuna beklemeyin.:D

F5 e fena koydu körfezliler...

Birde bize laf ediyorlardı ezikler .:)

Ulan Lugano olmasa 7 lik olmuştunuz be...

Lanet olsun bizde Lugano gibi kaliteli yürekli bir defans oyuncusunun yerine, Meira gibi dangalak bir herif vardı. Gittik pisi pisine 5 gol yedik...

Allaha şükür, o meira denilen zavallıdan da kurtulduk...

Bu puan kaybı çok güzel oldu...

Beter olun inşallah...Adi herifler sizi.

Bu Kocaeli ligin şampiyonunu belli edecek galiba :D

Hiçbirşey söylemiyorum, sevincimi içimden yaşıyorum, çünkü ne zaman bunlarla dalga geçsek aynısı başımıza geliyor. O yüzden eğlenceyi abartmayalım arkadaşlar:)

Helal olsun Kocaleiye puan kaybedebileceğimiz bir haftada fenerbahçewnin puan kaybetmesi güzel oldu

taner bize oynadığının yarısını oynasa bu maçı farklı alırdı körfez

Taner e acayip önlem alınmıştı , elinden bir şey gelmezdi

Şu tipsiz alex bir ay oynayamaz duruma gelse ne iyi olur. Hep bizim futbolcularımız sakatlanıyor. Hİçbir klupte bu kadar sakat yok yeter artık...

TSL 2008/09| 24.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Kocaelispor | Tebrikler Kocaelispor!

fenerbahçe - kocaelispor futbolcu yorumları

deniz mükemmel :cool:

Lugano mükemmel :cool:

Gökhan iyi :eek:

kazım her zamanki gibi berbat :d

guiza her zamanki gibi berbat :d

volkan yetersiz :rolleyes:

:016:

Üst Alt