TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor - Galatasaray | 8 Kasım | 20.00

-----------------------Leo-----------------------

-----Sabri----Gökhan----Servet----------Balta

----------------------M.topal---------------------------

------------------Barış----- Elano----------------

--------Arda ---------------------------Kewell

-----------------------Nonda-----------------------

0-5

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor - Galatasaray | 8 Kasım | 20.00

kewell dinlendirilebilir bence.

======= leo franco =======

=sabri==servet==gokhan==hakan

===== baris=topal==elano==

=arda=====nonda====aydin

Kadroyu yine bozmazsa aynı oyuncular 1 hafta içinde 3.kez oynayacaklar.Açıkçası Rijkaard'ın bunu yapacağını zannetmiyorum.O yüzden 3-4 oyuncu değişebilir.Ama ne olursa olsun Aslanlarımız kazanır.

Kadroyu yine bozmazsa aynı oyuncular 1 hafta içinde 3.kez oynayacaklar.Açıkçası Rijkaard'ın bunu yapacağını zannetmiyorum.O yüzden 3-4 oyuncu değişebilir.Ama ne olursa olsun Aslanlarımız kazanır.

Oynasınlar bişey olmaz Fenerbahçe sezon başından beri aynı kadroyla oynuyor.

Bu sene yeni kondisyoner geldi boşuna gelmedi bu adam bu oyuncular artık haftada 2 maçı kaldıracak kapasite de olmalılar 3-4 oyuncunun yerini doldurup iyi onlar kadar iyi oyun sergileyen varsa oynasınlar ama bu takım yoğun maç temposuna alışmazsa 3 kupadan 2 sini şimdiden yitiririz

sarpin yerine linderoth oynasin

Bence de Ayhan oynar ama mümkünse oynamasın, Rijkaard bi şekil yapsın. Ayhan çok fena bu aralar. Maç sonucu da 1-3 buraya yazıyorum

Böyle zor deplasmanları çok seviyorum kazanırız inşallah.

buca-sivas-dinamo serisinin devamı gelsin jenerasyona kewell-arda-nonda hariç gidebiliriz özellikle sabri ve.h.balta yerine caner ve uğurun oynamasını bekliyorum

leo franco

sabri e.güngör servet caner

barış m.topal arda

elano nonda kewel

Cetin Sümer : "Diyarbakırspor Kürt milletinin takımı"

Ali Sami Yen : "Amacımız bir renge ve bir isme sahip olmak, Türk olmayan takımları yenmektir "

Üst Alt