TSL 2009/10 Sezonu 13. Hafta | Beşiktaş 3-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 13. Hafta | Beşiktaş 3-0 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 13. Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe | 21 Kasım

Derbi öncesi BJK'da büyük şok

Kaleci Hakan'ın bileğinde kısmi yırtık ve kemik ödemi tespit edildi.

Beşiktaş'ta, sabah antrenmanında sol el bileğine top çarpması sonucu sakatlanan ve çalışmayı tamamlayamayan kaleci Hakan'ın bileğinde kısmi yırtık ve kemik ödemi tespit edildi.

Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mete Düren, MR'ı çekilen Hakan Arıkan'da kemik ödemi ve bileğinde kısmi yırtık görüldüğünü, bu nedenle elini askıya almak zorunda kaldıklarını söyledi.

Prof. Dr. Düren, Radyospor'a yaptığı açıklamada, Hakan'ın, gelecek hafta oynanacak Fenerbahçe derbisine yetişmesinin zor olduğunu ifade ederek, "Tamamen olumsuz konuşmak istemiyorum, ancak oynaması zor. Fenerbahçe maçında

sakatlanmasaydı kaleyi Hakan koruyacaktı. Rüştü'nün tedavisi de sürüyor. O iyileşiyor, ancak hiç antrenman yapmadı. Önümüzdeki pazartesi ve salı günü deneme

yapacağız. Bu haftayı yüksek tempoda çıkarması durumunda kaleci sorunu çözülür" dedi.

Prof. Dr. Düren, Rüştü'de bu yükü kaldıramayacak ölçüde bel ağrısı görülmesi durumunda 3. kaleci Korcan'a iş düşeceğini kaydederek, "Büyük ihtimalle Rüştü oynar, daha az ihtimalle de Hakan, üçüncü ihtimalle ise kalede Korcan olur" diye konuştu.

Derbi öncesi BJK'da büyük şok - Beşiktaş, Fenerbahçe, Hakan Arıkan, Mete Düren - Yazete.com

bu kötü oldu işte rüştü yine ileriye açılır salak gibi guiza aşırtır gol olur :D maç gider

İY0 MS0 bence bu maç gollü beraberlik olabilir ama beşiktaş golleri yiyince anadolu takımı gibi oluyor hiç toparlanamıyorlar onun için ilk gölü bjk'ın atmasını istiyorum.

gsdostluk.jpg

Fener kargalara inönüde 5 atsın, sonra beşiktaş minikkanaryalara kadıköyde 5 atsın, angutlar ve kargalar çıldırsın.. Kazanan Türkiye olsun. :D

Sonuç ne olursa olsun eğlence var.Beşiktaş yenerse puan farkını kapatacağız,fener yenerse bjk seyircisi nin davranışları çok komik olacak.

Beşiktaş'ın kaleci sorunu var. Hakan Arıkan sakatlanmış. Derbiye yetişmesi mümkün görünmüyormuş. 3. kalecileri Korcan diye biri oynayacakmış :)

Bu maç 1-1 ya da 2-2 biter.. Beraberliğin dışına çıkmaz. Gönül ister ki bjk kaz.. ya da vazgeçtim bjk de kazanmasın çok şımarıyolar sonra.Berabere bitsin.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 13. Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe | 21 Kasım | 20.00

Besiktasin kazanmasi bizim icin daha iyi olsada malesef bu mactan fazla bir beklentim yok. Wolfsburg ve Trabzon onundeki Besiktasi, Fenerbahce'nin cok rahat yenecegini dusunuyorum. Bu macta Besiktasin galip gelebilmesi icin en az 2 veya 3 gol atmasi lazim. Forvette Guiza yedek baslarsa Fenerbahce her turlu gol bulur.

Sezon basindan beri gol atmayi birakin pozisyona bile girmekte zorlanan Besiktas, Fenerbahce gibi defans yapmayi bilen bir takima karsi 2 gol atabilirmi? Besiktas bu sezon maclarini genelde defans sayesinde kazaniyor. Buna ragmen, Trabzon bunlara 4-5 tane gol atabilirdi rahatlikla.

Inonunude oynayacaklari icin taraftarlarinin Besiktasa defans oynamasina musaade edecegini sanmiyorum. Mac boyunca "kartal, gol gol, gol" diye bagirmayi marifet saniyorlar. Fenerbahcenin maci kendi sahasinda kabul ederek oynayacagini dusunursek, kontratak sansi da kalmayacak bir Besiktasin gol atmasi tamamen mucizelere kalacaktir.

Eger verilen arayi cok iyi degerlendirip bu maca iyi hazirlanabildilerse bir umut. Ama ben yine de cok iyimser degilim. Bu macta 1-2 biterse hic sasirmam.

Yani bir güzellik yapsada yense şu feneride ne olur yani. O kadar seyirci desteği ile kendi sahanızda bi kazanın artık yaf...

Ama benimde içimden beraberlik geçiyor. Bjk gol atamaz orta sahada Fink-Ernst ikilisi gününde olursa 1 puanla yetinirler. Neyse ona da razıyım napalım:)

bjknin kazanmasını istiyorum çünkü bu maçı aldıktan sonra mutlaka o gazla fazla havaya girip puan kaybederler. fener burda kaybederse bizim için iyi olur.

Beşiktaş'ın kazanmasını canı gönülden istiyorum,yenerlerse lig yeniden renklenecek!

Üst Alt