TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray 1-1 İstanbul BB | 6 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray 1-1 İstanbul BB | 6 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray - İstanbul BB | 6 Aralık | 20.00

Bakalım padişah olacak mıyız?Annem her hafta padişah olduk mu diye sorup duruyor.:D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 15. Hafta | Galatasaray - İstanbul BB | 6 Aralık | 20.00

ya sabri cezalı bu maçta uğur uçar oynayacak küçük kaptan =)

Son maçta Keita'nın istekli oyununa baktığımız zaman, Keita-Kewell değişikliği yararlı olabilir. Onun dışında oyun düzeni konusunda tek değişen Topal'ın stoper oynayacak olması.

Muhtemelen Topal'ın boşluğunu Pana maçında olduğu gibi Barış dolduracaktır.

Son maçta kopuk kopuk ta olsa istediğimiz şeyleri oyuna yansıtabildik. Biraz Arda'nın kıpırdaması birazda diğer oyuncularla, mükemmel oynamasakta fazla pozisyon vermeden maçı tamamladık.

Bu maçta aynı oyun anlayışının üstüne, belli başlı hatalarımızı kapatırsak zorlanmadan alacağımız bir maç gibi gözüküyor.

Ama herşeyden önemlisi şu basit top hatalarının önüne bir geçmemiz lazım. Özellikle şu defanstan çıkarken yapılan hataların.

Artık almamız laızm böyle maçları.gerçi i.b.b her zaman tehlikeli takımdır.Ama hedef şampiyonluksa kendi sahamızda artık puan kaybetmemeliyiz.Malım bunların deplasmanı da var.

_____________Leo______________

Uğur_____Servet_Emre______Hakan

___________Mustafa_____________

________Elano____Barış___________

Keita________Nonda__________Arda

tercihimdir.

Elano bi kere takımın ve sistemin olmazsa olmazlarından kesinlikle artık 11'de başlamalı her maç. Ayhan yazardım ama formda bir Ayhan olmadığı için Barış'ı yazdım. Kewell ise dinlendirilmeli yeter gari her maç 11 oynadığı az dinlensin kendine gelsin Oz büyücüsü :). Ayrıca Sabri cezalı değil miydi bana mı öyle geliyor herkes kadroya yazmış ama cezalı diye hatırlıyorum sanki ?

Galatasaray, Panathinaikos galibiyetiyle Avrupa Ligi'ndeki grubundan lider çıkmayı garantilerken karşılaşmada 3 de sakat verdi. Sarı kırmızılılarda omzu çıkan ve maç sırasında yeniden takılan Gökhan Zan ilk yarıyı kapatırken, Elano ve Sabri de Büyükşehir Belediyespor maçında forma giyemeyecek.

Lig tv'nin haberi bu umarım doğru değildir! Elano oynamalı.

Haydaaa.Bu nerden çıktı ya.Adam tam hırslandı derken sakatlandımı?Of ya bu sakatlık belasından ne zaman kurtulcaz.Yoksa bu azize büyü filanmı yaptırdı.O adamdan herşey beklenir.Ayrıca kafayı sıyırcam.Emre çirkefi sakatlandı 4 hafta yok dediler adam bu hafta oynucak.Ya onlardamı bişey var bizdemi.Geçen devid in ayağı kırılmıştı adam mucize dediler hemen döndü.Baros a bakcaz şimdi,devid in ayağı da aynı yerken kırılmıştı...İnşallah hemen döner de Baros takıma güvenerek bakarız biraz.Nondayla olcak iş değil bu

İçimden bir his bu hafta lider olacağımızı söylüyor, Hayırlısı.

İnşallah Keita'sız çıkmayız.

Çıkıcak 11'i veriyorum

Leo

Balta Servet Topal Uğur

Sarp

Ayhan(Barış) Elano

Arda Keita

Nonda

Rijkaard da bu 11'in çıkması gerektiğini biliyor :D

Ayhana belki bir şans daha verebilir diyorum, elano yoksa elanonun yerine kewell oynamalı. Diğer stoperler sakat diye topalı oraya yazdım, bence topal iyi stoper hem defanstan topu daha verimli çıkartırız

Kewell forvet arkası oynasın

4-4-1-1

arda ortada olunca oynayamıyor hep kanatlara iniyor

sol çizgide müthiş katkı sağlıyor

--------Leo------------

Sabri----Servet----M.Topal---H.Balta

---------Sarp----------------------

------Elano-----Ayhan------------

Keita-----------------------Arda

-----------Nonda---------------

Umarım böyle çıkarız.

--------Leo------------

------Elano-----Arda------------

Keita-----------------------Kewell

böyle daha iyi bence

ama sabri cezali yanilmiyorsam

--------Leo------------

------Elano-----Arda------------

Keita-----------------------Kewell

böyle daha iyi bence

ama sabri cezali yanilmiyorsam

Fazla hücumcul değil mi?Ayhan'a ihtiyacımız olacaktır.Bİrde ben Arda'yı solda daha çok beğeniyorum ,verdiği röportajlarda kendiside böyle söylüyor zaten.

herkes kadrosunda sabriyi yazmis

sabri sari kart cezalisi ama :D

bu hafta sag bekde ugur oynar

Unuttum renktaş,haklısın.Uğur oynar heralde.:)

----------------Leo-----------------------------

-----Uğur----- Servet-----Hakan-----Caner

----------------Sarp----Barış Özbek-------

-----Keita-----------Elano------------Arda

--------------------- Nonda----------

Üst Alt