TSL 2009/10 Sezonu 16. Hafta | Fenerbahçe 3-2 Ankaragücü | Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 16. Hafta | Fenerbahçe 3-2 Ankaragücü | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 16. Hafta | Fenerbahçe 3-2 Ankaragücü | Maç Sonucu

24lrnk5.jpg

4sene ispanyanin basinda durmus adam

euro2004 de grupda elenmisler

dünya kupasi 2006 da bi tur atlayip elenmisler

euro2008 de avrupa sampiyonu olmuslar

xavi ve iniesta olmasaydi aragones bu takimi avrupa sampiyonu yapamazdi

4 senede o pas futbolunu oturtmak kolay değil.Barca genel anlamda İspanya milli takımından daha iyi kadroya sahip ancak İspanya'nın özellikle final maçında oynadığı futbol Barca'nın üzerinde.Fener'ede aynısını yapacaktı.Alex'i orta sahaya koydu.Ama Alex efendi koşmayınca ve rahatsız olunca taraftar ve yönetim böyle oynatmasına izin vermedi.Ondan sonra zaten adam birşey yapamayacağını anlayıp dalga geçtiğimiz duruma düştü.(Not:İmkanın varsa o sezon Fenerbahçe'nin sezon başı idmanlarının resmine bak.)

antalyada 4 top direkten dönünce galatasaray yendi oluyorda fenerbahçe neden yendi olmuyor anlamıyorum... glatasaray ile fenerbahçenin şu an oynadığı futbol arasındaki farkı söylermisin?

Ben iki takım arasındaki futbol farkını ima etmiyorum.İma ettiğim şey hakem faktörü

4 senede o pas futbolunu oturtmak kolay değil.Barca genel anlamda İspanya milli takımından daha iyi kadroya sahip ancak İspanya'nın özellikle final maçında oynadığı futbol Barca'nın üzerinde.Fener'ede aynısını yapacaktı.Alex'i orta sahaya koydu.Ama Alex efendi koşmayınca ve rahatsız olunca taraftar ve yönetim böyle oynatmasına izin vermedi.Ondan sonra zaten adam birşey yapamayacağını anlayıp dalga geçtiğimiz duruma düştü.(Not:İmkanın varsa o sezon Fenerbahçe'nin sezon başı idmanlarının resmine bak.)

4sene boyunca kadroyu istikrarli tuttu bu kadar

oyunculari kendisi calistirmadi sadece milli maclara cagirdi ve beraber oynatti

ispanyanin iskeletini kuran oyunculari rijkaard yetistirdi

biz dünya 3. oldumuzda 2002 de kadronun cogu fatih terimin calistirdigi oyunculardi

aynisi ispanya milli takimi icinde gecerli aragones yerine ben olsaydim bende bunlari avrupa sampiyonu yapardim

gülizara dikkat edin golden sonra batsin bu dünya diye el kol hareketi yapiyor :D :D

Üst Alt