TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Sivasspor 1-5 Fenerbahçe | 31 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Sivasspor 1-5 Fenerbahçe | 31 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Sivasspor 1-5 Fenerbahçe | 31 Ocak | Maç Sonucu

Sivas maçı GS'ye de 3 puan burada sorun yok. Sorun olan şey TSL de Sivas gibi bir sürü takım var. Sivas - Diyarbakır - Manisa - Denizli bu maçlara direk 3 puan yazın 2 takıma da.

Sorun dişli takımlarla dışarda oynamak. Bugün geçen haftaki oyunu görmemiz gerek.

Bu akşam gol atamyanı döverler dedirsen Denizliye 4-5 tane sallayıp takipi 30. haftaya kadar götürmeliyiz.

Sizin anlamak istemediğiniz olay. 2. yarı giden "1 puan"ın bile telafisi yok.

Negatif enerji - msj. vs hikaye

Kadromuz güçlü ama geçen haftayı gördünüz. 5 net kaçır penaltı kaçır. Şansa duran topla kazandık. O nedenle kayıp olmamalı.

GS - FB maçına kayıpsız gelirsek. %80 o zaman biz şampiyonuz.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Sivasspor 1-5 Fenerbahçe | 31 Ocak | Maç Sonucu

Bu konuyu toplam 75 kişi okuyor. ( 40 kişi GSCimbom'un kayıtlı üyesi, 35 ziyaretçi henüz GSCimbom üyesi değil.)

Burayı okuyan ezikler hakemler adil düdük çalsın şampiyonuz,boşuna heveslenmeyin. Sivas kümeye.

Alt tarafı fener hiç birşey oynamayan bank asyayı garantileyen sivası yendi. abartmayın .

Fener kazanınca Sinan Engin neden mutlu oluyor? Ben de bunu anlamadım...

Geçen haftaki kartların Sivas maçında cezalarını çekmek için bilerek görülmediğini düşünen var mı aranızda? Ben geçen hafta "4 oyuncunun 4'ü de cezalı oldu" haberini alınca bir anlık sevindim, sonra düşündüm haftaya kimle bunların maçı diye, hatırladım Sivas. "kesin bilerek görmüşlerdir" dedim pozisyonlara bile bakmadan, sonra pozisyonları görünce emin oldum durumdan, Sivas zaten bu sene zayıf, bir de zaten Fener'in bir nevi b takımı olduğunu bilmeyen kalmadı. Bu kadar eksik varken Fenerbahçe'nin ligimizde doğal şartlar altında 5-1 maç kazanması mücizedir. Bunların hepsi tesadüf mü sizce?

fenerin fikstürü

fener-Bursaspor(Ziraat)

fener-Diyarbakır(Lig)

Bursaspor-fener(Ziraat)

Manisa-fener(Lig)

fener-Lille(UEFA)

fener-Bursaspor(Lig)

Lille-fener(UEFA)

İBB-fener(Lig)

fener-Antalya(Lig)

Gençler-fener(Lig)

fener-Antep(Lig)

Galatasaray-fener(Lig)

fener-Kayseri(lig)

Ankara-fener(Bay)

fener-Beşiktaş(Lig)

Kasımpaşa-fener(Lig)

fener-Eskişehir(Lig)

Ankaragücü-fener(Lig)

fener-Trabzon(Lig)

fenerin fikstürüne kolay diyenler olmuşta bir daha bakın bakalım asıl baba takımlar bu haftadan sonra başlıyor onlar için :)

akşam geçin TV başına, açın LigTVyi..alın çayınızı, çerezinizi.. oturun Premier League resitali izleyin..bir de zemin güzel olursa doymayın keyfinize...

takıma inanmayan varsa buraya yazıp gölge yapmasın

Sivas maçı GS'ye de 3 puan burada sorun yok. Sorun olan şey TSL de Sivas gibi bir sürü takım var. Sivas - Diyarbakır - Manisa - Denizli bu maçlara direk 3 puan yazın 2 takıma da.

Sorun dişli takımlarla dışarda oynamak. Bugün geçen haftaki oyunu görmemiz gerek.

Bu akşam gol atamyanı döverler dedirsen Denizliye 4-5 tane sallayıp takipi 30. haftaya kadar götürmeliyiz.

Sizin anlamak istemediğiniz olay. 2. yarı giden "1 puan"ın bile telafisi yok.

Negatif enerji - msj. vs hikaye

Kadromuz güçlü ama geçen haftayı gördünüz. 5 net kaçır penaltı kaçır. Şansa duran topla kazandık. O nedenle kayıp olmamalı.

GS - FB maçına kayıpsız gelirsek. %80 o zaman biz şampiyonuz.

Kardeş biraz sakin ol

Sen değil misin bu akşam puan kaybedersek %80 şampiyonluk gitti diyen

El insaf yahu :asd:

Fener belki evinde oynayacak olabilir ama bu berbat sahada her rakibin şansı var.Kendi sahaları onların ipini çekecek bence.

Geçen haftaki kartların Sivas maçında cezalarını çekmek için bilerek görülmediğini düşünen var mı aranızda? Ben geçen hafta "4 oyuncunun 4'ü de cezalı oldu" haberini alınca bir anlık sevindim, sonra düşündüm haftaya kimle bunların maçı diye, hatırladım Sivas. "kesin bilerek görmüşlerdir" dedim pozisyonlara bile bakmadan, sonra pozisyonları görünce emin oldum durumdan, Sivas zaten bu sene zayıf, bir de zaten Fener'in bir nevi b takımı olduğunu bilmeyen kalmadı. Bu kadar eksik varken Fenerbahçe'nin ligimizde doğal şartlar altında 5-1 maç kazanması mücizedir. Bunların hepsi tesadüf mü sizce?

Tabii ki bilerek ve isteyerek gördüler.Karşılarında yumuşak karnı bol bir rakip gördüler,sarı kartlarını temizlediler...

Vallahi cevabi vermissin bende böyle düsünüyorum. Oyunu kurmuslar oynuyorlar kimse sivas cok kötü takim demesin onu biliyoruz fenerde 5 aticak takim degil bu kadroyla bu oyunla. Fenerbahce bunu ilk defa yapmiyor hos derbilere yaklasirkende ceza sinirindaki futbolcularini temizliyorlardi.

arda_semih_yumruk_09.jpg

hadi kis kis kuslar kis kis yürüüüüyüünnnnnnnnnnnnnnnnn

Kardeş biraz sakin ol

Sen değil misin bu akşam puan kaybedersek %80 şampiyonluk gitti diyen

El insaf yahu :asd:

Hocam dediğimi anlamak istemiyorsunuz. Dediğim şu sadece

"Biz GS olarak bu zor fikstüre rağmen içerdeki GS - FB maçına puan olarak en fazla 2 geriden girmeliyiz. 2 geriden oldukça yener lider olup olayı bitiririz"

Ama 4 puan ve üzerine fark çıkarsa o fark erimezz. 2. Yarı Azize o farkı eritmez. olay bundna ibaret.

Daha oynanmadan 3 puan yazılan Sivas - Denizli gib maçlarda puan verirsende ben şampiyon olacağım diyemezsin .

+1905 :2_thumbs_up_-_anima

Bakın Fenerbahçe'nin fikstürü "kağıt üzerinde" bize göre çok çok çok kolay.

Bizim kalan deplasmanlarımız:

Denizli, Kayseri, Beşiktaş, Eskişehir, Trabzon, Sivas, Manisa, İBB, Gençler

Fenerbahçe'nin kalan deplasmanları:

Manisa, İBB, Gençler, Galatasaray, Kasımpaşa, Ankaragücü

Bu tablo bence farkı anlatmaya yeterli.

Ek: Şampiyonluğumuz bu koyu yazdığım arka arkaya gelen 4 zor deplasmanı minimum kayıpla geçmemize (bunu yaparsak fikstür dezavantajını ortadan kaldırmış oluyoruz) ve derbiyi kazanmamıza bağlı.

Hocam dediğimi anlamak istemiyorsunuz. Dediğim şu sadece

"Biz GS olarak bu zor fikstüre rağmen içerdeki GS - FB maçına puan olarak en fazla 2 geriden girmeliyiz. 2 geriden oldukça yener lider olup olayı bitiririz"

Ama 4 puan ve üzerine fark çıkarsa o fark erimezz. 2. Yarı Azize o farkı eritmez. olay bundna ibaret.

Daha oynanmadan 3 puan yazılan Sivas - Denizli gib maçlarda puan verirsende ben şampiyon olacağım diyemezsin .

Ben de diyorum ki

Lig dediğin uzun yoldur kağıt kalemle olmaz o iş ummadığın yerlerde puan kaybedersin sen taa 10 hafta ki sonra ki olaydan bahsediyorsun o zamana kadar çok şey değişir deplasmanda sivasla oynamak evinde Bursa'ya oynamaya benzemez bunlara da 3 puan yazma lütfen

Üst Alt