TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş 2-0 Antalyaspor | 17 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş - Antalyaspor | 17 Ağustos | 21:00

Tabii ki Bjk..Bobo~Tello~Yusuf~Holosko..!

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Beşiktaş - Antalyaspor | 17 Ağustos | 21:00

Antalya geçen hafta son dakikada yediği gol yüzünden maçı kaybetmenin acısısı ile bu maçı berabere bitirir.

besiktas galibeyete daha yakin ama ins. antalya bir süpriz yapar ve besiktas yine puan kaybeder.. :)

Mustafa Denizli neden acaba 4-4-2 oynatmaz ki bjk'ı? elindeki kadro tam bu sistemlik..

Yarın eğer Denizli futbolcularından garip şeyler istemezse ve geçen maçta oynattığı yerde inat etmezse bjk kazanır ama hucum hattı cok formsuz bjk'ın..

Kim kazanir umrumda degil, güzel futbol oynasinlar artik, izledigime pisman olmak istemiyorum.

Beşiktaşın yenmesi taraftarıyım.Bu bizede yarar.Daha formda oluruz.Önümüzde uzun bir uefa maratonu var.Fenerbahçenin Beşiktaşın Trabzonun formda olması bize olumlu yönde yansıycaktır.Artı olarakda lig daha zevkli olacaktır.

Mustafa Denizli neden acaba 4-4-2 oynatmaz ki bjk'ı? elindeki kadro tam bu sistemlik..

Yarın eğer Denizli futbolcularından garip şeyler istemezse ve geçen maçta oynattığı yerde inat etmezse bjk kazanır ama hucum hattı cok formsuz bjk'ın..

Çakma Rıjkaard^^.

Bobo'nun son maci da ola bilir..Yusuf sakat,seyirci yok,rustu cezali,BASARA BILIRSIN Antalya..

Beşiktaş alır gibi ama çıkmadık candan umut kesilmez.

Beşiktaşın yenmesi taraftarıyım.Bu bizede yarar.Daha formda oluruz.Önümüzde uzun bir uefa maratonu var.Fenerbahçenin Beşiktaşın Trabzonun formda olması bize olumlu yönde yansıycaktır.Artı olarakda lig daha zevkli olacaktır.

Besiktasin yenmesi bize niye,nasil yarar onu anlamadim..

6.5 milyon euroluk solbekleri yedek kalmış;) hemde ibonun yedeği! :D

Bjk'nin geri 4'lüsü ve çift ön liberosu gayet iyi oyuncular.Hücum oyuncularıda iyi fakat,oynatılan sistemde sağ ve sol forvetlerin o bölgeye uyum sağlayamamasından dolayı,hücumsal anlamda sıkıntı yaşıyorlar.Bana kalırsa sağ ve sol hücumcularının Holosko ve Nihat olması lazım,eğerki Denizli bu ikilide ısrar ederse zamanla hücum anlayışları güçlenir.Ama bu akşam çıkan kadroya bakınca,gördüğüm şey mercimek çorbasından ibaret.Kadroya baktığımda ileri 4'lünin forvet arkası kısmında Tello'nun,kanatlarda Nihat ve Bobo'nun en ileri ucundada Nobre'nin olduğunu varsayıyorum.Açıkcası Bobo'nun kanatlarda çok verimli olacağını düşünmüyorum.Zaten kafasıda karışık,takımda kalıp kalmayacağı belli değil.Bu durumda Denizli neden Holosko ile sahaya çıkmaz anlamıyorum.Tello ise forvet arkası pozisyonda oynayacak bir oyuncu değil,verimi düşüyor.Bir ihtimal Tello'yu sola çekip,Nihat'ı forvet arkasında oynatabilir.Bu durumda Fink ve Ernst'in hücuma sağlayacağı katkıyla,hücum anlamda daha zengin olabilirler.Bjk bu maçı bi şekilde alacaktır.Ama Denizli takımın ileri 4'lüsünü oturtamadığı sürece,sağlam takımlarla oynayacağı maçlarda çok zorlanırlar.Cl'den hiç bashetmiyorum bile...

Üst Alt