TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor |15 Ağustos| İkin

Bu Diyarbakir takım mı ya kafayı yiyeceğim, nasil yenilirler böyle takıma yuh.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor |15 Ağustos| Maç

Tebrikler Diyarlilara, gercekten süper mücadele etti diyarbakirspor. Futbol pek oynamadilar ama super mucadele edip 3 puani aldilar. Helal olsun.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor |15 Ağustos| Maç

Diyarbakır ilk haftada berabere kaldı. Vallahi yeni Sivas gibi gözüküyor. :)

Trabzon beklenilenin aksine çok kötü bir futbol oynadı.Diyarbakır ise kapasitesi dahilinde mücadeleci bir oyun sergiledi ve önemli bir galibiyet aldı.Trabzon tribünlerinin 2. gol geldikten sonra Fatih Tekke adını anmasıda anlamlıydı...

Hiç beklemiyordum.Ama bir skor farkıyla tahmin ettim sayılır.2-2 demiştim.

Helal olsun Diyarbakır'ıma.Söyledik ama inandıramadık, böyle devam ederiz inşallah hep.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor | Maç Sonucu

1 ay önceye kadar 2 futbolcusu olmayan Diyarbakır 'ın bu deplasman galibiyeti futbol mucizesine eşdeğerdir benim için.

Çok ilginç gerçekten...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Trabzonspor 1-2 Diyarbakırspor | Maç Sonucu

Bunlar da taraftarmı ya dedirtti bana Trabzon taraftarı.İlk yenlgide daha Fatih Tekke diye bağırmalar yuhlamalar vs.Bu kafayla daha çok beklersiniz şampiyonluğu.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Trabzonspor - Diyarbakırspor | 15 Ağustos | 19:3

diyarbakır bir sürpriz yapıcaktır.evinde berabere kaldıkları ankaragücünün attıgı 2 gole ragmen atağı yoktu

birçok kişi daha ilk haftadan diyarbakırı kümeye hatta lig baslamadan kümeye gönderiyordu.trabzonu 5ten aşşağısı kurtarmaz diyolardı.buralardalar mı?

Üst Alt