TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonu

İkisi pozisyon arasında dağlar kadar fark var.

Birincisi IBB li futbolcu kale önünden kaçıyor. 2. si kimsenin önünü kapatmış ya da engellemiş değil, kaldı ki; tek oyuncu olan Gökhan Gönül yerde yatıyor ve topla uzaktan yakından alakası yok , kurtarması imkansız.

Sen nereye gidiyorsun, hani Türkiyeden ayriliyorsun ya?

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonu

gecenin bu saatinde de yapılmaz ki bu (=:

Antalya maçında Alex yok , yine yenilirler.

ömer fener'e karşı bize oynadığının 10da 1i gibi oynasın fener forvetleri hayatta gol atamaz.

Necati bize bi kıyak yapar mı acaba ? :asd:

İçerde oynayacaklar. Kıç zoruyla da olsa kazanırlar. Kazansınlar , en doğrusu olur. Daum'a olan süre çoğalır. Daum her dakika , her saniye zarar veriyor takıma.

antalya anca bize horozlanir o macdan umudum yok

ama yinede antalya fark atar :D (totem)

aziz yıldırım fenerin başında olduğu sürece fenerden bi halt olmaz.Haaa bu sene belki şampiyon olurlar ama ondan sonra 2-3 sene yine birbirlerini yiyerek sezonlarını harcarlar.Böylece gündelik başarılarla avunup dururlar..

Aziz yıldırım forever..

Simdi bunlar cikip Hakemleri elestirmeye basladilar ya. Antalyayi hakemin yarimiyla yenerlese sasirmam. Zaten bu gelecek 4-5 hafta fener sampiyonluktan kopmasin diye hersey yaparlar...

İkisi pozisyon arasında dağlar kadar fark var.

Birincisi IBB li futbolcu kale önünden kaçıyor. 2. si kimsenin önünü kapatmış ya da engellemiş değil, kaldı ki; tek oyuncu olan Gökhan Gönül yerde yatıyor ve topla uzaktan yakından alakası yok , kurtarması imkansız.

İBB li oyuncunun gol vuruşundan itibaren değerlendirmişsin... Golü atan oyuncunun aldığı pasa bakarsan fb nin pozisyonu ile yanı olduğunu görürsün... Bana göre ikisi de ofsayt.. Benzer durum bizim fb maçımızda Carlos için geçerli idi..

1-Fb nin sayılmayan golü: Yoruma açık/ bana göre ofsayt

2-Gulizarın düşürülmesi : Bariz kırmızı kart

3-Baroni nin hareketi : Bariz kırmızı kart

4-Alex in hareketi : %90 kırmızı kart (geri kalan %10 u da Alex in bu hareketten 30 saniye önce hakettiği sarıyla tamamlayabilirsiniz)

5-İBB nin 2 golü : Fb nin sayılmayan golü ile aynı nitelikte.. ya ikisi de gol, ya da her ikisi de ofsayt...

Sonuç: Maçın hakkı 1-1 veya 2-2 idi.. ve bu maçı fb 9 kişiyle, İBB ise 10 kişi ile tamamlamalıydı...

Gülizar'ın düşürlmesi atlandı doğru kart gelebilirdi ama o pozisyon dışında fenerli oyuncuların kartları zaten var. Gerisi teferruat. Önce top oynasın fenerli oyuncular. Futbolcuya saygıları yok ki kendilerine-takımlarına olsun. Geçiniz.

Simdi bunlar cikip Hakemleri elestirmeye basladilar ya. Antalyayi hakemin yarimiyla yenerlese sasirmam. Zaten bu gelecek 4-5 hafta fener sampiyonluktan kopmasin diye hersey yaparlar...

zaten öyle olacak,eskişehir deplasmanında 2-1 kaybettikleri maçın sonrasını aziz'in kulüpler birliği başkanlığını bıraktım açıklamasını,hakeme yüklenişini ve sonraki hafta ankaragücünün 90 +larda net çizgiyi geçen topunun gool sayılmayışı !

aziz yıldırım fenerin başında olduğu sürece fenerden bi halt olmaz.Haaa bu sene belki şampiyon olurlar ama ondan sonra 2-3 sene yine birbirlerini yiyerek sezonlarını harcarlar.Böylece gündelik başarılarla avunup dururlar..

Aziz yıldırım forever..

Fener seneye büyük transferler yapar, sampiyon olursa da yapar, olmazsa da yapar. Anladigim kadariyla Aykut kocaman ve Aziz "bu sene bu kadro ile devam edelim, rakiplerin durumlari da iyi görünmüyor, fikstür avantajimiz var, devreyi de lider kapattik, zorlanmadan sampiyon oluruz. Simdi yapicagimiz transferlerin katkisi ne kadar olur, buda tartisilir, en iyisi sampiyon olup seneye transferleri seneye yapalim" dediler ve arayi Gökhan haric transfer yapmadan kapattilar ama üstüste gelen sakatliklar vs feneri cok avantajliyken, bir anda cok kötü duruma soktu.

Ben dedigim gibi seneye Azize den hertürlü son bir hamle bekliyorum, bunu da flash transferle yapicaktir.

hakem iki takım adına da kötüydü !

ama o kadar !

Fener seneye büyük transferler yapar, sampiyon olursa da yapar, olmazsa da yapar. Anladigim kadariyla Aykut kocaman ve Aziz "bu sene bu kadro ile devam edelim, rakiplerin durumlari da iyi görünmüyor, fikstür avantajimiz var, devreyi de lider kapattik, zorlanmadan sampiyon oluruz. Simdi yapicagimiz transferlerin katkisi ne kadar olur, buda tartisilir, en iyisi sampiyon olup seneye transferleri seneye yapalim" dediler ve arayi Gökhan haric transfer yapmadan kapattilar ama üstüste gelen sakatliklar vs feneri cok avantajliyken, bir anda cok kötü duruma soktu.

Ben dedigim gibi seneye Azize den hertürlü son bir hamle bekliyorum, bunu da flash transferle yapicaktir.

aynılarını bende düşünüyorum ama gelecek senelerde de istedikleri adamı alsalar, bu aziz yıldırımdaki ego takıma karışma istediği herşeyi ben bilirim tavırları,daumda da bu yetenek olduktan sonra fenerden yine bi halt olmaz.En önemli maçında anelka gibi bir adamı yedek bırakan teknik adama kimi getirirsen getir yine bildiğini okur.Bunların kapasiteleri bu.Adamlar transfer işini gerçekten hiç bilmiyolar.

Aziz´in son hamlesi kalmadi kardes. Bu sene son hamlesiydi. 2 senedir sampiyonluk görmedi. Biz olduk, sonra Besiktas oldu ve Daum´u getirerek Daum´la 3 sene sampiyonluk sözü verdi. Bu sene sampiyon olamazsa istifa etmesini bekliyorum. Ama Aziz´in sözüne güven olmadigi icin devam da edebilir:D Insallah eder:D

Üst Alt