TSL 2009/10 Sezonu 25.Hafta | Gençlerbirliği 0-0 Fenerbahçe | 13 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 25.Hafta | Gençlerbirliği 0-0 Fenerbahçe | 13 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 25.Hafta | Gençlerbirliği 0-0 Fenerbahçe | 13 Mart | Maç So

futbol diye sahada oynanan bu şey benim içimi acıtıyor..

daha kötü olamazdık..

hiçbir şey değişmedi..

yine bir maç sonu.. ve ben yine ağlıyorum..

zuhahahahahaha angut dan bir ezik tgaraftar:D:D:D

Gözlerinden kan gelene kadar ağlasın deyyuzlar :D (UMRUMDA DEĞİL):kupa:

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 25.Hafta | Gençlerbirliği 0-0 Fenerbahçe | 13 Mart | Maç So

Yarin ki maci alip, Trabzon dan da 3 puanla dönersek baya avantaj yakalariz.

Cunki biz deplasmanda takilan bir takimiz, Trabzon deplasmani 3 puanla atlattiktan sonra zor diyebilicegimiz deplasman kalmiyor.

Geri kalan deplasmanlar:

Manisa, Ibb, Gencler, Sivasspor

Cunki biz deplasmanda takilan bir takimiz, Trabzon deplasmani 3 puanla atlattiktan sonra zor diyebilicegimiz deplasman kalmiyor.

Geri kalan deplasmanlar:

şampi yiz yanı dıyosun :D

Ben öle düşünmüyorum Denızlı kolay kolay maçı vermıcek durumalrı cok krıtık.Bursada şampiyonluk baskısını kaldıramıcak...Sivas,fenerbahçe galatasaratın 2 sene oncekı şampiyonluk mucadelesıne dönucek ve biz şampiyon olucaz.Unutma Beşiktaş fenerbahçeyle trabzonla oynamadı daha Bursa deplasmanı var:D

Bursa,Kayseri deplasmanından sonra tamam Bursa'nın pili bu kadarmış diyenlermiz içinden illaki olmuştur.Ama Bursa'nın pili ligin sonuna kadar bitmeyecek gibi geliyor.Dedikleriniz kulağa çok hoş geliyor umarım siz haklı olursunuz.Bursa şampiyon olursa futbolda devrim etkisi yaratır ve bir çağ kapanır,yeni bir çağ açılır diyorum.

Şöyle ki;üç büyüklerin yönetimleri olağanüstü kongreye gider.Digiturk iflas eder v.b.

fenerbahçe maçini mutlaka kazanmamiz lazim çunku eyer allah korusun kaybedersek yada berabere kalirsak fener ankaraspor'dan 3+(1) yada3+(3) puan alirlan ve puan farki kapalir!

Geri kalan deplasmanlar:

Gözünü seveyim fikstür hesabına girme!Futbolda en uğursuz gelen şeydir bu bence.Bu hesaba giren her teknik direktörün biyerinde patlamıştır fikstür hesapları.Bu uğursuz şey tek Mustafa Denizli'ye tesir etmiyor.Kendisi efsunlu felan sanırım :)

Gözünü seveyim fikstür hesabına girme!Futbolda en uğursuz gelen şeydir bu bence.Bu hesaba giren her teknik direktörün biyerinde patlamıştır fikstür hesapları.Bu uğursuz şey tek Mustafa Denizli'ye tesir etmiyor.Kendisi efsunlu felan sanırım :)

Valla haklisin. Yorumu yazdiktan sonra, söyle bir okudum ve yazdigima pisman oldum. Manisa, Sivas, Gencler deplasmanlara kolay deplasman demek dogru olmaz gercekten. Kümede kalmak icin oynayan 2 takimla mac yapicagiz, bu yüzden hatta en zor deplasmanlardan 2 si de olabilir...

Ama yineden Ankara, Trabzon dan gelecek 6 puan cok motive eder bizi.

Valla haklisin. Yorumu yazdiktan sonra, söyle bir okudum ve yazdigima pisman oldum. Manisa, Sivas, Gencler deplasmanlara kolay deplasman demek dogru olmaz gercekten. Kümede kalmak icin oynayan 2 takimla mac yapicagiz, bu yüzden hatta en zor deplasmanlardan 2 si de olabilir...

Ama yineden Ankara, Trabzon dan gelecek 6 puan cok motive eder bizi.

Gençler maçı son maç o maça iş kalsın o halledilir.Sivas'tanda korkmuyorum ben aslında adamlar dipte,çıkmaları mümkün değil.Kişisel hatalarla dolu doksan dakikalara alıştı artık Sivas taraftarı.Ama Manisa maçından korkuyorum ben yalan değil.İstanbul Belediye maçıda aynı şekilde.

abicim fikstürü mikstürü bırakıcaksın feneri bursayı evinde yeneceksin iş bitecek bu kadar basit. fenerbahçe için her şey bitti artık bunu olası 4-6 puan fark olacak diye söylemiyorum bu oyunla fenerbahçe evinde bjkden 4 yer, sami yen'de cimbomdan 2 farklı mağlubiyet alır gelir. son maçı trabzonla daha fenerin o maçta kan bile çıkabilecek kadar gerginleşilir. bu fenerin her maçta puan kaybetme ihtimali var bitti yani game over aziz insert coin. biz ise geçen hafta puan kaybettik continue yazdı oyunun sonunda entırladık devam ediyoruz bakalım 2 tane continue hakkımız daha var.

fenerbahçe maçini mutlaka kazanmamiz lazim çunku eyer allah korusun kaybedersek yada berabere kalirsak fener ankaraspor'dan 3+(1) yada3+(3) puan alirlan ve puan farki kapalir!

nasıl oluyor bu hayırdır? ankaraspor +3 puan oldugunu kim söylediki.fener ankaraspordan oynamadan 3 puan alırken biz aynı hafta içerde diyarbakırı ağırlıycaz.biz diyarbakırı yendikmi o hafta onlarda bizde kazanmış olucaz.mantık dısı birşey bu dediginiz..

bir arkdas sansımızı fb kadar görüyorum demiş bu arkdas Beko Basket Ligindenmi bahsediyor anlamıyorum.niye kardeş?nerde fb nin avantajı_?fener bizim evimize gelicek bizi yeniceklermi diyosun yani burada?ayrıca bu fener bjk ile oynamıycakmı?son hafta ts ile oynamıycakmı? yeri gelmişken bursayada cevap veriyim bu adamlar bizim sahamıza gelicek gs kendi ipini kendi cekicek.Cimbom en büyük sampiyon adayıdır bu fikstür ve puanlarla...

selçuk yula denilen şahsiyet ligin devre arasında fener açık ara şampiyon olur fikstür avantajı var diyordu şimdi ne diyor acaba gören, duyan, dinleyen var mı ?

Fener haftayı lider kapatmayı hedefliyordu sanırım ama bu gidişle 4.ncü olacaklar.

Üst Alt