TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu

Bu hafta kazanırsak o havayla şampiyon oluruz...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu

Bursa erken havaya girdi.Bu bizim için iyi bişey.2-1 olunca tribünler nasıl sustu gördük.Daha 8 hafta var.Fark 5 puan.Biz saçma sapan puan kayıpları yapmayalım ve şu feneri yenelim yeter.Bursaya karşı ikili averaj üstünlüğünü sağlamamız ve Bursa'nın bir kez berabere kalması yetiyor.Unatmamak gerek ki birkaç hafta önce biz de puan farkını açmıştık ama işte her maç sonunda yenince şampiyon olduk yenilince gitti şampiyonluk demekle olmuyor.İleriki haftalarda göreceğiz Bursa daha Ali Sami Yen'e gelecek.

Bursayı öven arkadaşlar. Kusura bakmayında bursa 2 haftadır maçlarını büyük şansla kazanıyor.

sans mans bunlar ucuz isler.. Sans ile 3-4 Mac kazanirsin Bütün sezon..! Yada Fenerbahce´nin Galatasaray´a karsi tutan sansin olacakki 10 Yil kazanacaksin.. O Sansda cok nadir bir sans herkese nasip olmuyor.. Fenerbahce´nin son 10 Yilda carpma Gollerini sayamaz haale geldim...

Bursa şampiyon olamaz normal şartlar altında şu futbolla. Ama yatışlar olacaktır. Valla hasbel kader şampiyon olur da giderlerse şampiyonlar ligine-ki ben inanmıyorum- o zaman ertuğrul sağlamdan daha sağlam bir rekor bekliyoruz. 8 tane az yemiştin ertuğrul hoca. şunu bursanın şanına uygun YUVARLAK hesap 10 yaparsın

Resmen top oynamadan maç aldılar. Hakem Ivankov'un yaptığı penaltıyı görmedi. Vermediği kırmızı kartta cabası. Gerçi Çağlar'ın da kırmızı kart görmesi gerekiyordu. Turgay'ın vücudu işkence çekmiş gibiydi.

Sampiyon bu sene kaç €€€ aliyor? Ve hemen SL'ne mi geçiyor?

Aslında bu galibiyet iyi oldu. Bakın görün. Şimdi bizimkiler anlamışlardır papuç pahalı. Sıkı maç olacak ASY de

Adamlara hakkını teslim etmek gerek. İç saha, dış saha ayrımı yapmadan yeniyorlar. Biz bunu başaramadık.

Ozan İpek'in golü çok güzeldi.Bursaspor'un biraz paniklemesi lazım.İlk golü kalelerinde görseler büyük ihtimalle puan kaybederler ama şimdiye kadar işleri hep iyi gitti...

bursa ibb maçından puansız ayrılmalı çok belirleyici olacak o maç.

Helal olsun hakediyorlar şampiyonluğu.

Aslında bu galibiyet iyi oldu. Bakın görün. Şimdi bizimkiler anlamışlardır papuç pahalı. Sıkı maç olacak ASY de

Tam tersini düşünüyorum Bursaspor bu galibiyeti alarak Galatasarayın ve feneri moralman çökertti...

Federasyonun da yardımıyla Ali Sami Yen'deki maç ya berabere bitecek yada çaresiz fener kazanacak(ki şampiyon olamaz fener),bu kadar net konuşuyorum...

Ya delirecem. Bursa top filan oynamıyor hala övüyorsunuz. Kardeşim fener sivası 5 lediğinde de dedim Fener cacık oynamıyor diye. Deli etmeyin insanı. Bursa ne oynadı bugün. Denizlispor ve sivas bu ligin en zayıf halkaları. Bursa bu futboluyla bakın söyliyim son hafta bjk nin 2 puan önünde girse şampiyon olamaz.

Galatasaray ve bjkyi saymıyorum onlar yenerler bunları..

Normal şartlarda bu futbollarıyla eğer anadolu takımları duygusal davranmazlarsa kayseri, gençler ve belediyenin puan almaları lazım..

En garanti maçları bana göre antalya ve beleşten 3 puanları

Açıkçası ben de açılan puan farkının iyi olduğu düşünceseydim.Umarım artık futbolcularımızın ayağı yere basar.Öyle ben büyük takım oyuncusuyum formam alır maçları mantığıyla olmuyormuş demek.Bu haftaki Fener maçı çok önemli.Alırsak Bursa mutlaka puan kaybedecektir.Yeter ki şu Fener maçını alalım.Bursa çok havaya girmiş umarım bu işimize yarar.

bursanın bu hafta maçını cuma oynaması dezavantaj gibi görünüyor 5 günde 2 maça çıkacagı için ama derbiden önce oynamaları büyük avantaj bence.

Sacma sapan konusmayin. Neymis Ertugrul mactan sonra Denizlili oyunculari kutlamis teselli etmis. Edecek tabi biri sampiyonluga gidiyorsa digeri de kumede kalma mucadelesi veriyor. Su mactan sonra bile satilmis lig, satilmis Denizli gibi sacma sapan seyler soyleyerek kendinizi bari rezil etmeyin. Denizlispor'da hangi oyuncu, hangi mantikla, neden Bursa macini satacak. Ertugrul'un mac sonunda Denizlilileri teselli etmesi onun adamligindan da peki ya sizin ona camur atma sacmaliginiz?????

Bursa'nın oynadığı oyuna laf eden arkadaslar, ister kabul edin ister etmeyin Bursa şu anda ligde en güzel futbolu oynayan takım. Kimine göre İyi oynarlar kimine göre kötü ama kesin olan birşey var ki o kısıtlı bütçeleriyle en yakın rakibine 5 puan fark atmış durumdalar, tebrik etmeyi bilmek lazım

Üst Alt