TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Kasımpaşa 2-2 Beşiktaş | 19 Mart |Maç Sonucu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Kasımpaşa 2-2 Beşiktaş | 19 Mart |Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Kasımpaşa 2-2 Beşiktaş | 19 Mart |Maç Sonucu

Maçın son 30 dakikası çok hareketliydi. Oynanan futbola göre sonuç normaldi. Beşiktaş'ın ikinci golü bana göre de ofsayttı.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Kasımpaşa 2-2 Beşiktaş | 19 Mart |Maç Sonucu

Ve birinci balon patlar. İkincisi(Bursaspor) pazara.

rıdvan da maşallah ben böyle futbolcuydum böyle gol vuruşu yapardım böyle hızlı koşardım deyip duruyor ya bjk maç oynar bjkyi bırakıp rijkaarda jo ya santosa laf eder gs oynar bizi bırakır feneri över bizi konuşsa da uçuk yerlerden saçmalar ,fener oynar yense de yenilse de bize sallar ya da hakem suçludur ulan rıdo ne ayaksın la :D

Beşiktaş bu maçta her ne kadar iki puan kaybetse şampiyonluk yolunda hala iddialıdır. Sezon sonuna kadar Bursa da, FB de ve hatta biz de puan kaybedeceğiz. Şimdiden Beşiktaş'a havlu attı demek, ya da şampiyonluk yolumuzun açıldığını düşünmek, en basit ifade ile iyimserliktir. Önümüzdeki maçlara konsantre olalım, kazanmak için oynayalım. Matematiksel olarak garantilediğimizde birlikte kutlamalara başlarız.

Beşiktaş 3 büyükler içerisinde en yetersiz kadroya sahip olan takım bence.Bir şekilde gol atıp zor gol yedikleri için kısır sonuçlarla buraya kadar gelmeyi başardılar.Bu konuma gelmeleri bile hayret verici aslında.Hep bizim enayiliğimizden.Bundan sonra Beşiktaş'ın fazla zorlayacağını düşünmüyorum ben.

Beşiktaş 3 büyükler içerisinde en yetersiz kadroya sahip olan takım bence.Bir şekilde gol atıp zor gol yedikleri için kısır sonuçlarla buraya kadar gelmeyi başardılar.Bu konuma gelmeleri bile hayret verici aslında.Hep bizim enayiliğimizden.Bundan sonra Beşiktaş'ın fazla zorlayacağını düşünmüyorum ben.

Bence üç büyükler arasında sistemi oturmuş tek takım. İyi bir hücum gücü olsaydı BJK çoktan şampiyonluğunu ilan etmişti.

Umarım seneye bizimde sistemimiz oturur. Bizdeki hücum gücüyle neler yapacağımızı düşünemiyorum bile...

Bence üç büyükler arasında sistemi oturmuş tek takım. İyi bir hücum gücü olsaydı BJK çoktan şampiyonluğunu ilan etmişti.

Umarım seneye bizimde sistemimiz oturur. Bizdeki hücum gücüyle neler yapacağımızı düşünemiyorum bile...

Ben Beşiktaş'ın sisteminin oturduğunu düşünmüyorum.

Herkes savunma yapar ama herkes atak futbolu oynayamaz.

Adamlar savunma+şansla geldiler buraya sistemleri ile değil.

Her maç Fink-Ernst gibi defansif orta saha ve Sivok-Ferrari gibi defanslarla başlarsan zaten ligde en az gol yiyen takım olursun.

Sistemleri oturmuş olsa bir Sivok'un sakatlanıp çıkmasıyla defansları hallaç pamuğuna dönmezdi.

Ben Beşiktaş'ın sisteminin oturduğunu düşünmüyorum.

Herkes savunma yapar ama herkes atak futbolu oynayamaz.

Adamlar savunma+şansla geldiler buraya sistemleri ile değil.

Her maç Fink-Ernst gibi defansif orta saha ve Sivok-Ferrari gibi defanslarla başlarsan zaten ligde en az gol yiyen takım olursun.

Benim adım hıdır elimden gelen budur. Eğer bir takımın hem savunması hem de orta sahası oturmuşsa o takımın sistemi oturmuş demektir. Adamların hücum hattı kötü n'apsınlar? Eğer kaliteli ayakları olsaydı durum çok farklı olabilirdi. Zaten sistemi oturmayan takımlar kolay kolay istikrarlı sonuçlar alamaz.

Sistemleri oturmuş olsa bir Sivok'un sakatlanıp çıkmasıyla defansları hallaç pamuğuna dönmezdi.

Çok alakasız bir yorum. 3 hafta önce Barcelona'nın da sakatlar yüzünden durumu kötüydü. Hatta 2 hafta önce Almeira bile dalga geçiyordu. Demek ki bazen takım oyunu bir kaç oyuncunun eksikliğinde bozulabilir.

bizim sistemimizin oturması için iki tane ortasaha transferi şart.ve birde neill in yanına kaliteli bir stoper.ve birde:) solbek. bu kadarcık

Beşiktaş'ın oynadığı futbol Yunanistan'ın avrupa şampiyonu olduğu zaamanki futbolu hatırlatıyor.

Beşiktaş-Eskişehirspor

Ankaragücü-Beşiktaş

Beşiktaş-Trabzonspor

Fenerbahçe-Beşiktaş

Beşiktaş-Sivasspor

Diyarbakırspor-Beşiktaş

Beşiktaş-Manisaspor

Bursaspor-Beşiktaş

Beşiktaş için lig şimdi başlıyor :D :D

+18

Bu balla nereye kadar gidecekler bakalım

Beşiktaş-Eskişehirspor Es Es yatar

Ankaragücü-Beşiktaş Ankaragücü alir

Beşiktaş-Trabzonspor Berabere

Fenerbahçe-Beşiktaş Bjk alir

Beşiktaş-Sivasspor Bjk alir

Diyarbakırspor-Beşiktaş Bjk alir

Beşiktaş-Manisaspor Berabere

Bursaspor-Beşiktaş Bursa koyar

Beşiktaş-Eskişehirspor Es Es yatar

Ankaragücü-Beşiktaş Ankaragücü alir

Beşiktaş-Trabzonspor Berabere

Fenerbahçe-Beşiktaş Bjk alir

Beşiktaş-Sivasspor Bjk alir

Diyarbakırspor-Beşiktaş Bjk alir

Beşiktaş-Manisaspor Berabere

Bursaspor-Beşiktaş Bursa koyar

bjk bursaya koysun :)

bizim sistemimizin oturması için iki tane ortasaha transferi şart.ve birde neill in yanına kaliteli bir stoper.ve birde:) solbek. bu kadarcık

ben hakan balta dan tut bütütn futbolcularımızı beğeniyorum bize tek şey lazım oda ''istikrar'' transfer değil

fener beşiktaş maçı berabere biter.

Üst Alt