TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç

ultraslandan haz etmem

ama artik ardadan da haz etmiyorum

cok ama cok yavasladi 27 28 yasinda tanju daha hizliydi

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Galatasaray 4-1 Diyarbakırspor | 11 Nisan | Maç

neden hakkimiz kalmamis

bilmedigimiz bir seymi var? bedavaya mi oynuyor bu adamlar? yoksa bizim aldigimiz formayla biletle gelen paraylami?

Sen eger kendi evladının sevgilisiyle ilgili boyle art niyetli tezahurat yapıyorsan kalmamıstır sayın kardesim.Ne aldıgın formalar,ne biletler sana Galatasaray takımının kaptanına boyle davranma hakkını vermez.

Sen eger kendi evladının sevgilisiyle ilgili boyle art niyetli tezahurat yapıyorsan kalmamıstır sayın kardesim.Ne aldıgın formalar,ne biletler sana Galatasaray takımının kaptanına boyle davranma hakkını vermez.

Göksu ne yapılmalıydı solermısn?:confused::eek:

Bazı yorumları okurken gerçekten bu GALATASARAY taraftarımı diye şüpheleniyorum.Yahu koskoca GALATASARAY bu futbolcularamı muhtaç.Ne demek hiçbir GALATASARAY taraftarının futbolculardan iyi futbol beklemeye hakkı yok.Onlar Allaha hergün dua etsinlerki o formayı giymek onlara nasip olmuş.İsteyen oynar istemeyen Floryanın 5 kapısının herhangi bir kapısından çıkar gider.Onlar zaten gelip geçici baki olan GALATASARAY'dır.Zaten sezon sonu bu formayı hak etmeyenler Rijkaard tarafından gönderilecek.O zaman kafalarına vuracaklar ama iş işten geçmiş olacak..

Jo'nun ıslıklanmasına çok üzüldüm. Ne yapmış olursa olsun Jo sahadayken seyircinin böyle tavır koymaması gerekiyordu.

Jo'nun hiç umrumda değildir bu ıslıklamalar. Sezon sonu giderim zaten diyodur içinden.

Bazı yorumları okurken gerçekten bu GALATASARAY taraftarımı diye şüpheleniyorum.Yahu koskoca GALATASARAY bu futbolcularamı muhtaç.Ne demek hiçbir GALATASARAY taraftarının futbolculardan iyi futbol beklemeye hakkı yok.Onlar Allaha hergün dua etsinlerki o formayı giymek onlara nasip olmuş.İsteyen oynar istemeyen Floryanın 5 kapısının herhangi bir kapısından çıkar gider.Onlar zaten gelip geçici baki olan GALATASARAY'dır.Zaten sezon sonu bu formayı hak etmeyenler Rijkaard tarafından gönderilecek.O zaman kafalarına vuracaklar ama iş işten geçmiş olacak..

imza

hala kisilere bagimli yorumlar

nedir kardesim formsuz adam kosmuyor kicini kaldiramiyor

bende haz etmiyorum bu haldeyken

kalkmis dengesizin biri sen taraftarmisin diyor

sanene kardesim yap yorumunu git

soru sorduysam insan gibi cevap ver

sen git tapinmaya devam et oyunculara

bu takimdan kimler geldi kimler gecti

Ben bi hesapladımda :DAdamın 6 aylık maaşı bizim evdekıelrın butun hayatı boyunca masına bedel:Dkaldırsın bı zahmet:D

Taraftar oldukça dolmuş bunu maçta gördük.Bence jo nun ıslıklanması ve oyunculara gereken tepkinin gösterilmesi iyi oldu.çünkü hadlerini asan isimler vardı aralarında...

İnanılmaz özetlemişsin. Bunu anlamayan gitsin telegolü izlesin. Daha uygun olur.

Lincoln gunahım kadar sevmem ardaya sallamıyorum Eleştiriyorum:confused:

İstisnalar kaideyi bozmaz.

imza

hala kisilere bagimli yorumlar

nedir kardesim formsuz adam kosmuyor kicini kaldiramiyor

bende haz etmiyorum bu haldeyken

kalkmis dengesizin biri sen taraftarmisin diyor

sanene kardesim yap yorumunu git

soru sorduysam insan gibi cevap ver

sen git tapinmaya devam et oyunculara

bu takimdan kimler geldi kimler gecti

Yuru be adaş:)Transfer nöbeti başlasada kaynatsak :)

Göksu ne yapılmalıydı solermısn?:confused::eek:

Soyleyeyim tabiki;

Sahaya çıktıgında alkışlamadın mı.Evet.Ilk 5 dakika da sustun mu.Tamam mesajını verdin bitti.Destekliyeceksen destekle.

Hayır olmadı o zaman bütün maç boyunca ağzını açma.

Bu futbolcular salak değiller elbetteki anladılar tepkiyi.O pankartları ters asıldığını gördükleri anda hemde.Ama ileriye gitti taraftar.Hem kendi içinde birbirine düştü,hem de futbolcusu ile kırgınlık soktu araya.

En başından beri bu teklike ortadaydı ama.Neydi bu tehlike?"Protesto'nun bireyler üzerine yogunlaşması."Böyle olmaması gerekiyordu işte.

Şimdi Arda,Jo,Elano ozelikle daha bi art niyetli ıslıklandı,gorduk bunu.Simdi bu adamlar ile diger takım oyuncuları ayrılsa.Takim içinde huzursuzluk çıksa,ne diyebilir taraftar.Kendi fitilini ateşlediği olaya hiçbirşey diyemez.

Ama hepsinin sonunda yine söylüyorum,Arda Turan'ın sevgilisi ile ilgili yapılan terbiyesizliktir.Jo,Elano veya herhangi bir futbolcu özel hayatında istedigini yaşabilir.Jo Fenerbahçe maçında koşmasaydı,pres yapmasaydı,sonra akşam gidip eglenceye gitseydi belki birseyler soyleyebilirdi bu taraftar ama bu adam o gün belkide sayılı görevini yapanlardandı.

Bu gece ki protesto tamamiyle yüz karası'dır taraftar için,daha özelde ultraslan grubu için.

''Aşkımız Renklere Sizlere Değil !'' Bu akşamın özeti budur.

Soyleyeyim tabiki;

Sahaya çıktıgında alkışlamadın mı.Evet.Ilk 5 dakika da sustun mu.Tamam mesajını verdin bitti.Destekliyeceksen destekle.

Hayır olmadı o zaman bütün maç boyunca ağzını açma.

Bu futbolcular salak değiller elbetteki anladılar tepkiyi.O pankartları ters asıldığını gördükleri anda hemde.Ama ileriye gitti taraftar.Hem kendi içinde birbirine düştü,hem de futbolcusu ile kırgınlık soktu araya.

En başından beri bu teklike ortadaydı ama.Neydi bu tehlike?"Protesto'nun bireyler üzerine yogunlaşması."Böyle olmaması gerekiyordu işte.

Şimdi Arda,Jo,Elano ozelikle daha bi art niyetli ıslıklandı,gorduk bunu.Simdi bu adamlar ile diger takım oyuncuları ayrılsa.Takim içinde huzursuzluk çıksa,ne diyebilir taraftar.Kendi fitilini ateşlediği olaya hiçbirşey diyemez.

Ama hepsinin sonunda yine söylüyorum,Arda Turan'ın sevgilisi ile ilgili yapılan terbiyesizliktir.Jo,Elano veya herhangi bir futbolcu özel hayatında istedigini yaşabilir.Jo Fenerbahçe maçında koşmasaydı,pres yapmasaydı,sonra akşam gidip eglenceye gitseydi belki birseyler soyleyebilirdi bu taraftar ama bu adam o gün belkide sayılı görevini yapanlardandı.

Bu gece ki protesto tamamiyle yüz karası'dır taraftar için,daha özelde ultraslan grubu için.

Ben bi hesapladımda Adamın 6 aylık maaşı bizim evdekıelrın butun hayatı boyunca masına bedel kaldırsınlar bı zahmet;Umurlarında olmazdı :)senin dediğin gibi yapılsaydı ilk 5 dakka gıbı olurdu diyar gelirdi golu atar giderdi:)

senmi karar vercen benim hakkima

ben istemiyorum iyi oynamayan formsuz futbolcuyu

bu kadar basit

sen istedigin kadar arabesk dusuncelere gir beni ilgilendirmez

adam 100 metreyi 20 saniyede kosamaz bu haliyle benim galatasarayimda yedek olur anc iste

ne zmn kendine gelir anlar degerini bu formanin o zmn arda diye bagiririm senden fazla

haketmedigi zaman tepkini gostermezsen bu genc adamlar nerde hata yaptigini bilemiyor goruldugu gibi demekki

senmi karar vercen benim hakkima

ben istemiyorum iyi oynamayan formsuz futbolcuyu

bu kadar basit

sen istedigin kadar arabesk dusuncelere gir beni ilgilendirmez

adam 100 metreyi 20 saniyede kosamaz bu haliyle benim galatasarayimda yedek olur anc iste

ne zmn kendine gelir anlar degerini bu formanin o zmn arda diye bagiririm senden fazla

haketmedigi zaman tepkini gostermezsen bu genc adamlar nerde hata yaptigini bilemiyor goruldugu gibi demekki

Adam new york dan olayı çözmüş siz hala anlamadınız ya pes:)

Üst Alt