TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Gençlerbirliği 0-0 Bursaspor | 11 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Gençlerbirliği 0-0 Bursaspor | 11 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Gençlerbirliği - Bursaspor | 11 Nisan | 15:00

Bursa alsın, Fenerbahçeyi lider görmek istemiyorum. Sonradan takılsınlar şimdi degil...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 29.Hafta | Gençlerbirliği - Bursaspor | 11 Nisan | 15:00

ızdırap gibi şu haftalar,bugünkü maçımızın sonucuna göre herşey netleşecek.

Bursa alsın, Fenerbahçeyi lider görmek istemiyorum. Sonradan takılsınlar şimdi degil...

afedersin ne ara takılıcak bunlar :D bizden hariç son deplasmanları bu... bursa kazanıcaktır ama umarım yanılırım 1 beraberlik alırlarsa ve evimizde bursayı 2 farklı yenersek sampiyonluk gelsin

afedersin ne ara takılıcak bunlar :D bizden hariç son deplasmanları bu... bursa kazanıcaktır ama umarım yanılırım 1 beraberlik alırlarsa ve evimizde bursayı 2 farklı yenersek sampiyonluk gelsin

Fener napıyor tüm bunlar olurken :D

Fener bjk, yi ts yi, ankaragücünü, es esi ve tabi son olarakta kasimpasayi bir gecsin, sonra görüsürüz. En az 2 macta puan kaybederler.

2006'nın kopyası olacak bana göre bu sezon herşey son maçta çözülecek.düşünsene fb 2 puan önde giriyor son haftaya ve ts takıyor:D bizde gençleri yeniyoruz:D

2006'nın kopyası olacak bana göre bu sezon herşey son maçta çözülecek.düşünsene fb 2 puan önde giriyor son haftaya ve ts takıyor:D bizde gençleri yeniyoruz:D

Valla ben tam tersi olur diye korkuyorum. Söyle ki:

Fenerin cok iyi kadrosu vardi o zamanlar. Herkes feneri favori gösteriyordu. Cokt dogal birseydi. Yürüye yürüye sampiyon olmasi gerekiyordu fenerin. Ama fenerin futbolculari ruhsuzdu.

Bizim kadromuzdan bahsetmeye gerek yok sanirim...

Bu sene bizi eski fenere benzetiyorum. Kadro olarak, Td olarak bu ligin anasini aglatacak gücteyiz ama iste topcularimiz ruhsuz. Bu kadar para harcadik, transferler yaptik ama sampiyonluk cok zor görünüyor. Diyelim son haftaya hala sampiyonluga oyniyoruz , korkutugum olay 2006 fenerin basina gelen bu kez bizim basimiza gelmesi, yani sampiyonlugu fenere kaptirmak.... )

Böyle birsey olursa kafayi yerim. Üstelik Denizlide kümeye düstü.

Yani fener tam anlamiyla intikami almis olur...

Valla ben tam tersi olur diye korkuyorum. Söyle ki:

Fenerin cok iyi kadrosu vardi o zamanlar. Herkes feneri favori gösteriyordu. Cokt dogal birseydi. Yürüye yürüye sampiyon olmasi gerekiyordu fenerin. Ama fenerin futbolculari ruhsuzdu.

Bizim kadromuzdan bahsetmeye gerek yok sanirim...

Bu sene bizi eski fenere benzetiyorum. Kadro olarak, Td olarak bu ligin anasini aglatacak gücteyiz ama iste topcularimiz ruhsuz. Bu kadar para harcadik, transferler yaptik ama sampiyonluk cok zor görünüyor. Diyelim son haftaya hala sampiyonluga oyniyoruz , korkutugum olay 2006 fenerin basina gelen bu kez bizim basimiza gelmesi, yani sampiyonlugu fenere kaptirmak.... )

Böyle birsey olursa kafayi yerim. Üstelik Denizlide kümeye düstü.

Yani fener tam anlamiyla intikami almis olur...

öyle bisey kirk yilda bir kere olur ve anca fbnin basina gelir :D

hala iclerinde o mac girin agutu okuyun gülmekden ölürsünüz haha:evilsmile:

Gençler düzeldi.Bana göre Bursa'dan puan kopartırlar.

10 mesaj önce kaybetsin derken...şimdi başarılar bursa diyoruz...bizde şaşırdık artık

saldır bursa

napalım artık

Üst Alt