TSL 2009/10 Sezonu 33.Hafta | Ankaragücü 0-3 Fenerbahçe | 9 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 33.Hafta | Ankaragücü 0-3 Fenerbahçe | 9 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 33.Hafta | Ankaragücü 0-3 Fenerbahçe | 9 Mayıs | İkinci Yar

tek rothen oynadi

oda disari alindi/cezalandirildi

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 33.Hafta | Ankaragücü 0-3 Fenerbahçe | 9 Mayıs | İkinci Yar

ağzına sağlık a.gücü taraftarıııııııııııı

gel de Bursa maçına yanma şimdi çok aptalız yaawww :D haftayada 4. olursak dövünürüz artık niye Bursa'ya çelme taktık diye

bence Trabzon cephesine hamsiydi lazyoydu demeye başlamayın fenerliler gibi. adamlar kupada çaktı aldı. sadri şener süper kupayı fenerle oynıcaz dedi diye nasıl yani ne diyecek gidip oyunculara çok kasmayın fener alsın mı diyecek egemen song he mi diyecek hepsinin bu şikeyi susarak gizleyeceğini ortaya çıkarmayacağını kim garanti edebilir öyle kolay değil bir başkanın kendi takımına şike yaptırması iş kalecide bitiyor onur açılan telefonlara itibar etmezse trabzon kesinlikle yenilmeyecek bana göre ve birazcık adamlarsa o fenerden intikamlarını alırlar ama bence bursa beşiktaşı yenemez her türlü fener şampiyon yani gün digitürkü iptal ettirme günüdür inanın dalga geçiyor digitürk bizlerle. şampiyonu ben seçerim sen mal gibi izlersin benim hazırladığım sonu diyor daha da para veren varsa oturup düşünsün.

Manipülasyon yapıyor yaw haftaya görürsünüz :lol:

kanaltürkü acin

komedi izleyin

bende son haftayı beklerim diyordum ama bu aziz in olduğu bir lige bundan böyle para vermem..bakalım g.tleri sıkışsın biraz lig tv'nin..Nas verecekler bakalım o parayı..

disarda kavga var, benden söylemesi, fenerlileri dövecekler.

Kanaltürk'te iyi niyetli oyuncular var diyorlar..Ulan o serkan'ın yediği 2 gol ne öyle??

Kesinlikle kampanya başlatılmalı..Nerede moderatörler...Okuyan yok mu burayı??

Üst Alt