TSL 2009/10 Sezonu 34. Hafta | Gençlerbirliği 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 34. Hafta | Gençlerbirliği 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 34. Hafta | Gençlerbirliği 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Daha önceki Emre Çolak yazılarımda belirttim. Fena teknik var, Henry gibi vuruyor toplara ayrıca. Arda giderse Arda'nın yerine banko oynar. Haa fiziği yetersiz derseniz messi'nin çok mu iyiydi yada Arda'nın

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 34. Hafta | Gençlerbirliği 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu

bu güzel sezon için hepinize teşekkür ediyorum.. (Özellikle son 2 hafta)

Son 2 hafta vurdumduymazlıktan alınan 2 mağlubiyeti siz futbolcular içinize sindirebiliyosanız diyecek bişey bulamıyorum.. Uğur Uçar yıllardır bu takımdasın kendini 1 gram geliştirmedin, bu maçta da yine hünerlerini gösterdin. Umarım birdaha o kadroda yer bulmazsın, GS forması sana hiç yakışmıyor..

Maçı izlemedim nasıl oynadık ayrıca Emre Çolak nasıldı ?

Emrenin gol süpermiş Ardanın Mleda boleslav maçında attığı gibi defansla az biraz dalga geçmiş :D

Yenilmişiz lan. Üzülsem mi acaba.

Amaaaaan neyine üzülcem böyle mutlu bir günde :D

ulan yenilmişiz yeni gördüm rezil herifler ama hiç üzülemiyorum nedense :D

dün aykutun yediği gooller neydi öyle yaaa..

Bu türk futbolculara rahatlık, rakipsizlik hiç yaramıyo..

sezon bitti ama İnşallah Emre Çolak'ı kazanacağız.

İnanıyorum ki bu sefer olacak bu çocuk hakikatten farklı olacak !!!

Ufuk oynatılsaydı bari.

Aykut da adam olmayacak.

maçı izleyen yoktu sanırım :D benim gibi. cumhur ve emre nasıllardı izleyen yazsın lütfen .aykut fiyasko goller yemiş bayağı

şu anda trt3 te tekrarı var izleyemeyenler bakabilir.yalnız 60 dakika geçmiş

Çocuklar inanmayın sakın.. Güzel günler falan görmeyeceğiz.:( O sadece Edip Akbayramın şarkılarında türkülerinde kalacak..

Yıkın yakın ağabey rahat olmayın hazır olun..

Biz inandık, siz inanmayın sakın..

Üst Alt