TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | 17 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | 17 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş - Kasımpaşa | 17 Ekim | 20.00

BEŞİKTAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ al bi yorumda benden pireyi deve yapmayı ne kadar seviyor bazıları:))))

kusura bakma da sizin yaptığınız da eziklik oluyo:) 6 tane fenere biz atsak hiç alay etmicek misin yani? adamlar haketmiş 90 dk da 6 tane atmış tamam aradan yıllar geçmiş ama olsun...beşiktaşlılar da G harfi ile ilgili bile bisürü espri yapıolar kendi çaplarında..belki o kadar abartılmasına gerek yok ama buna yasak koymak da otorite kasmaya çalışmaktan başka bişi değil kanımca...isteyen yazmasın ama yazana karışmak da kimsenin haddine değil hatırlatırım;) ali samiyene küfreden çapsızların külüp onurunu düşünmek bize mi kaldı?

Benim yaptığım değil, senin yaptığın eziklik oluyor. Nefret ediyorum Galatasaray'ın ezik taraftarlarından. O adam ezik diye sana 6s gibi saçma sapan şeyler yazıyor, Sen bende eziğim yazarım diyorsan ona müsade etmem. Şimdi bana cevap ver ? Ezik misin değil misin ?

niye kıskanıyo millet ya:D futbol eğlencedir milletin keyfini kaçırmayın...kaşımpaşa çaksa da eğlensek biraz...sahi biz kasımpaşa çakmıştık ya sonra herkes ''UNDER ... THE NOVEMBER PASHA'' yazmıştı o zaman eğlenmiştik gülmüştük ceza falan verilmedi aslında hakaretin allahıydı bu cümle:) ama sanırım zamana mekana göre esniyo kurallar:D

Benim yaptığım değil, senin yaptığın eziklik oluyor. Nefret ediyorum Galatasaray'ın ezik taraftarlarından. O adam ezik diye sana 6s gibi saçma sapan şeyler yazıyor, Sen bende eziğim yazarım diyorsan ona müsade etmem. Şimdi bana cevap ver ? Ezik misin değil misin ?

fanatik galatasaray taraftarıyım...trübünlerde kıçını yırtana kadar bağıran gerektiğinde küfredecek kadar sinirlenen gerektiğinde ağlayacak kadar sevinen bir taraftarım.puro içerek maç izleyen rakibi alkışlayan fair play kelimesi ardındaki ruhsuzlardan değilim..ha eğer taraftarlığı lisanslı ürüne bağlıyosan o konuya hiç girmiyelim kredi kartlarında kara listedeyim:D hergün cincon diye 6s diye alay eden lavuklarla aynı ortamda bulunuyorum ve ben de ister istemez onlara takılıp eğleniyorum...tamam müsade etmem tarzı şeyler yazıp bişiler ispatlamana gerek yok...mod olarak emir kipinde cümleler yazarak tartıştığın için ben sana sorayım: ezik misin değil misin?? ya da uzatma 8JK yazdım bak banahe buysa sil engelle napıosan yap mevkini kullan rahatla:)

jkefpi.jpg

Tekrarlıyorum; arkadaş ortamında istediğinizi yapın, bize ne? Burada yetki vs. tartışması falan da yok. Seviyeyi üst düzeyde tutma amacıyla koyulan bir kural var ve ısrarla uymayı reddediyorsunuz. Seviyesiz konuşmalarınızı gidin kahvelerde, arkadaş sohbetlerinde yapın, forumu buna alet etmeyin. Maç topiğinden çok kurallara isyan topiği oldu bu. Bundan sonra da sorunu olan pm atsın, konu dışı mesaj atmasın lütfen...

Tekrarlıyorum; arkadaş ortamında istediğinizi yapın, bize ne? Burada yetki vs. tartışması falan da yok. Seviyeyi üst düzeyde tutma amacıyla koyulan bir kural var ve ısrarla uymayı reddediyorsunuz. Seviyesiz konuşmalarınızı gidin kahvelerde, arkadaş sohbetlerinde yapın, forumu buna alet etmeyin. Maç topiğinden çok kurallara isyan topiği oldu bu. Bundan sonra da sorunu olan pm atsın, konu dışı mesaj atmasın lütfen...

tamam bize ters gelsede kural sonucta ona bişey demiyorumda bizi seviyesizlikle suçlamana hakkın yok.biz kahvehanelerde yada arkadas sohbetlerinde seviyesiz falan konusmyoruz senin seviyesizden kastın fenere yada besiktasa hitap sekillerimizse bence seviyesiz olan bizi bu nedenden dolayı seviyesizlikle suclayanlardır. arkadaslara rica ediyorum fazla uzatılmasın konu kasımpaşaya basarılar

Ne kadar duyarlı olduğunuz Türkçe'nizden belli zaten. O yüzden Tamer boşa laf anlatmaya çalışmış..

Sen Beşiktaş İngilizlere karşı seni temsil ederken 8 gol yediğinde keyifle gülüyorsan , o da senin ayıbındır.Neyse..

Forumumuzda 8JK,f5 vs. gibi kelimeler kullanmak yasaktır.Cezası vardır. Tekrar kullanırsanız ceza vereceğim.

fanatik galatasaray taraftarıyım...trübünlerde kıçını yırtana kadar bağıran gerektiğinde küfredecek kadar sinirlenen gerektiğinde ağlayacak kadar sevinen bir taraftarım.puro içerek maç izleyen rakibi alkışlayan fair play kelimesi ardındaki ruhsuzlardan değilim..ha eğer taraftarlığı lisanslı ürüne bağlıyosan o konuya hiç girmiyelim kredi kartlarında kara listedeyim:D hergün cincon diye 6s diye alay eden lavuklarla aynı ortamda bulunuyorum ve ben de ister istemez onlara takılıp eğleniyorum...tamam müsade etmem tarzı şeyler yazıp bişiler ispatlamana gerek yok...mod olarak emir kipinde cümleler yazarak tartıştığın için ben sana sorayım: ezik misin değil misin?? ya da uzatma 8JK yazdım bak banahe buysa sil engelle napıosan yap mevkini kullan rahatla:)

tamam bize ters gelsede kural sonucta ona bişey demiyorumda bizi seviyesizlikle suçlamana hakkın yok.biz kahvehanelerde yada arkadas sohbetlerinde seviyesiz falan konusmyoruz senin seviyesizden kastın fenere yada besiktasa hitap sekillerimizse bence seviyesiz olan bizi bu nedenden dolayı seviyesizlikle suclayanlardır. arkadaslara rica ediyorum fazla uzatılmasın konu kasımpaşaya basarılar

Fenerbahçe bize 6s, Gayse yazarken biz onları eziklikle suçluyoruz değil mi ? Peki siz 8jk, F5 diyince ezik olmuyor musunuz ? Antu için biz seviyesiz bir forum diyoruz ama içimizde de onların yaptıklarını yapanlar var. Onlara bu yüzden seviyesiz diyoruz ama aynaya hiç bakmıyoruz. Madem diyoruz niye onların söylediklerini bizde söylüyoruz.

F5 yerine Fb yazmak çok mu zor ? Fenerbahçe ile Beşiktaş ile yenilince dalga geçelim tabiki, dalga geçmeyin demiyoruz ama onlar gibi değil. Esprili sözlerle, kinayeli mesajlar ile geçelim. f5 demenin yada 8jk demenin bir esprisi yok. O antu'nun angutluğu. Antu olmaya izin vermeyelim diyoruz. Mesajlarımızda biraz daha Türkçe'ye özen gösterelim diyoruz. Hepimizin çabalarından biri de kaliteli mesajlar yazmak.

Yılmaz Vural'dan bu maç artık saha kenarında 'salto' bekliyorum..

Ben Antu'ya ezik dememin sebeplerinden biri 6s, gayse gibi kullandığı saçma sapan anlamsız sözlerdir. Onların yaptıklarını ben yapmıyorum, o yüzden ben ezik değilim. Seni bilemem. Biliyorum da neyse :)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş - Kasımpaşa | 17 Ekim | İlk Yarı

Konu daha fazla uzamasın. Beşiktaş - Kasımpaşa maçıyla ilgili görüşlerinizi paylaşmaya devam edebilirsiniz.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 9. Hafta | Beşiktaş 1-0 Kasımpaşa | 17 Ekim | İlk Yarı

Yıllar sonra Nihat gol attı... :D

Üst Alt