TSL 2009 - 2010 Sezonu Fikstür Çekildi - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009 - 2010 Sezonu Fikstür Çekildi

Cevap: TSL 2009 - 2010 Sezonu Fikstür Çekildi

Ben zaaten Bu Fiküstürün adam akilli Kurayla cekilip yapildigina inanmiyorum...niyemi dersiniz..!!???

" Ne Tesadüftürki bizim Derbi haftalarina her seferinde Avrupada da bir veya iki derbi denk geliyor nasil bir Tesadüfse bu hersene oluyor.."

Bence Aziz Yildirima cok Dikkat etmek laazim, bosuna demez o 3 Yil ard arda Sampyion olacagiz .....

Bende seninle ayni düsünüyorum. 3 sene sampiyonluk sözü verdi herif. Bütün camurluklarini yapacaktir.

Evet azize nin bastıra bastıra 3 sene şampiyon olacağız demesinden sonra fenerin böyle ballı bir fikstür çekmesi şansmıdır yoksa ayarlanmış birşeymidir bilemem.

Ama şunu çok iyi biliyorum kura deyip geçmeyin. Hile hurda çok rahat yapılabilir.

Hatta 2-3 sene önce şampiyonlar ligi kuralarında hile yapıldıgı ileri sürülmüştür. Çeyrek finallerde eşleştirelecek takımlar önceden belli ve birbiriyle karşılasacak takımların topları sıcak ve soğuk olarak ayrılıp ona göre eşleştirme yapıldı die iddaalar vardı

Boyle fikstur olmaz olsun 5. Hafta bjk ile 9. hafta Trabzon ile 10. hafta Fenerbahce ile oynuyoruz.Bu arada Denizlinin ilk 3 haftasi icler acisi.Bizden de beter olmuslar.Ilk hafta Fener verilmis Denizliye son haftalarda sakatlik cikariyorlar Fenere diye.

dedigim gibi bi söyle zamani olan anlayan birisi bi arastirsin son 10 sezonda Türkiyede oynana Derbi Haftasinda Avrupada ayni haftada kac Derbi oynaniyor....

Tesadüfmü...?

bence degil..bu Kura hep Ayarlaniyor..

Ben zaaten Bu Fiküstürün adam akilli Kurayla cekilip yapildigina inanmiyorum...niyemi dersiniz..!!???

" Ne Tesadüftürki bizim Derbi haftalarina her seferinde Avrupada da bir veya iki derbi denk geliyor nasil bir Tesadüfse bu hersene oluyor.."

Bence Aziz Yildirima cok Dikkat etmek laazim, bosuna demez o 3 Yil ard arda Sampyion olacagiz .....

bu yıl çok tsl buram buram pislik kokacak görürsünüz...adamlar ts yi takip ediyo yıl boyunca.son 10 hafta istanbul ankara dışı maçı yok:eek:..ts nin bu seneki rakiplarine bakın sonraki hafta bir çoğu puan kaybetti..çok yoran bir takım trabzon...fb ile olan maçımızın büyük ihtimal kasım ayına denk gelecek ve psikolojik baskı kurulacak yine....tek inancımız olan sarı kırmızı renkler dışında bir avantajımız yok...ama yine de HAYIRLISI...

Arkadaşlar ben şu F5'in Trabzon'u takip etme olayına takıldım.. 21.haftadan sonra Ankara ve İstanbul'dan çıkmamaları da cabası.. Kesinlikle bir bit yeniği var bu işte.. Hakemlere dikkat bu sene.. Voleybol maçları izlemeye hazır olun derim.. Bu arada Trabzon,F5 ve Sivas 3'lü maçından hiçbir şekilde kokmuyorum çünkü Sivas bir tek geçen sene zorladı onda da biliyorsunuz saçma sapan kırmızı kartlar vs. oldu.. Sivas kolay iş.. Trabzon da aynı şekilde bence zorlayamaz.. Bir tek F5 biraz zorlar gibi o da medya baskısından kaynaklanıyor.. Ben bunların dışında korktuğum maç olarak bir tek ilk hafta Antep deplasmanı olarak görüyorum.. Yine yaz ayında Antep'te maç yapacağız.. Ve genelde de puan kaybediyoruz orda, sıcaktan dolayı.. Sadece ilk haftadan tırsıyorum gerisi yalan derim ben..

Şampiyonluk bizi bekler arkadaşlar.. ;)

Elle kolla değil, BİLEKLE..

Parayla pulla değil, YÜREKLE..

05.07.2009 Pazar

İlk derbiye kadar tüm maçları kazanın

Aziz Yıldırım, ‘Hoşgeldin’ yemeğinde teknik direktör Daum’a kısa yol haritasını gösterdi

ÜÇ yıl üst üste şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi’nde sürekli yer alan bir F.Bahçe iddiasıyla yola çıkan Aziz Yıldırım, bu beklentileri gerçekleştirmesi için takımı emanet ettiği Christoph Daum’dan ilk derbiye kadarki tüm maçlardan 3 puanla ayrılmasını istedi. 28 Haziran’da Kalamış’taki Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Alman hocayla yediği yemekte Yıldırım, hedeflerini şöyle açıkladı:

“TÜRKİYE’NİN en yetenekli oyuncularını kadromuza dahil ettik. Yabancı konusunda da F.Bahçe’ye yakışanı yapacağız. İstediğin transferleri yapıp sana çok iyi bir kadro emanet edeceğiz. Sana güvenimiz tam. Süper Lig’e bu sezon hızlı bir giriş yapmalıyız. Fikstürde ilk oynayacağımız derbiye kadar olan tüm maçlarımızı kazanmamızı arzu ediyorum.”

DAUM DA SÖZ VERDİ

YÖNETİCİLERDEN Ali Koç, Ali Yıldırım, Murat Özaydınlı ve Şekip Mosturoğlu’nun da yer aldığı ‘hoşgeldin’ yemeğine Daum, yardımcısı Roland Koch, kaleci antrenörü Holger Gehrke ve eşi de katıldı. Daum ise Aziz Yıldırım’a “Bana yeniden görev verdiğiniz için teşekkür ederim. Gururluyum. F.Bahçe’yi yeniden çok iyi yerlere getirmek istiyorum. Almanya’da iken de Türk futbolunu yakından takip ediyordum. Bana göre çok önemli oyuncular aldınız. Bir kaç takviye ile koyduğunuz hedeflere ulaşırız” şeklinde karşılık verdi.

FİKSTÜR SALI ÇEKİLİYOR

BU arada Süper Lig’in fikstürü salı çekilecek ve ilk derbinin haftası belli olacak. F.Bahçe, son 3 sezonda 10. haftadan önce derbi oynamadı (2006-07 14. hafta BJK, 2007-08 11. hafta BJK, 2008-2009 10. hafta GS)... Son 3 yıldaki gelenek sürerse Fener, 9’da 9 yapmak zorunda!

Fener’de bira serbest ama KOLA YASAK

DAUM’UN ikinci F.Bahçe seferinde değişim rüzgârları esse de, bazı şeylerin kalıcı olduğu Alman hocanın 5 yıl önceki disiplin kurallarını uygulamaya devam etmesiyle kanıtlandı. Örneğin; futbolculara ne Samandıra’da, ne de dışarıda asitli içecek (kola, gazoz) yasak, ancak bira serbest.

KRAMPONLA tesislerinin içinde gezmek yasak. Yemek ve toplantı anlarında telefonu çalana 100 dolar ceza.. Tekrarlanırsa ceza katlanacak. Bilgisayar ve internet için ayrılan odalar dışında diz üstü bilgisayar kullanılmayacak. Odalara yiyecek götürmek, bulundurmak da yasaklar listesinde yer alıyor.

vallaha bence cok guzel bir kura bizim acimizdan, o 3 maclik period haricinde fazla zorluklar goremiyorum bizim acimizdan.

o 3 macin da ust uste gelmesi takimin avrupa maclari dahil yuksek tempoda oynamasina zorluyacak bu nedenle o periode fazla yara almadan atlatirsak ondan sonraki maclar egzersiz maclari gibi olacak gibi geliyor bana.

onemli olan takim guzel ve iyi futbol oynasin, gerisini goruruz.

05.07.2009 Pazar

İlk derbiye kadar tüm maçları kazanın

Aziz Yıldırım, ‘Hoşgeldin’ yemeğinde teknik direktör Daum’a kısa yol haritasını gösterdi

ÜÇ yıl üst üste şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi’nde sürekli yer alan bir F.Bahçe iddiasıyla yola çıkan Aziz Yıldırım, bu beklentileri gerçekleştirmesi için takımı emanet ettiği Christoph Daum’dan ilk derbiye kadarki tüm maçlardan 3 puanla ayrılmasını istedi. 28 Haziran’da Kalamış’taki Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Alman hocayla yediği yemekte Yıldırım, hedeflerini şöyle açıkladı:

“TÜRKİYE’NİN en yetenekli oyuncularını kadromuza dahil ettik. Yabancı konusunda da F.Bahçe’ye yakışanı yapacağız. İstediğin transferleri yapıp sana çok iyi bir kadro emanet edeceğiz. Sana güvenimiz tam. Süper Lig’e bu sezon hızlı bir giriş yapmalıyız. Fikstürde ilk oynayacağımız derbiye kadar olan tüm maçlarımızı kazanmamızı arzu ediyorum.”

DAUM DA SÖZ VERDİ

YÖNETİCİLERDEN Ali Koç, Ali Yıldırım, Murat Özaydınlı ve Şekip Mosturoğlu’nun da yer aldığı ‘hoşgeldin’ yemeğine Daum, yardımcısı Roland Koch, kaleci antrenörü Holger Gehrke ve eşi de katıldı. Daum ise Aziz Yıldırım’a “Bana yeniden görev verdiğiniz için teşekkür ederim. Gururluyum. F.Bahçe’yi yeniden çok iyi yerlere getirmek istiyorum. Almanya’da iken de Türk futbolunu yakından takip ediyordum. Bana göre çok önemli oyuncular aldınız. Bir kaç takviye ile koyduğunuz hedeflere ulaşırız” şeklinde karşılık verdi.

FİKSTÜR SALI ÇEKİLİYOR

BU arada Süper Lig’in fikstürü salı çekilecek ve ilk derbinin haftası belli olacak. F.Bahçe, son 3 sezonda 10. haftadan önce derbi oynamadı (2006-07 14. hafta BJK, 2007-08 11. hafta BJK, 2008-2009 10. hafta GS)... Son 3 yıldaki gelenek sürerse Fener, 9’da 9 yapmak zorunda!

Fener’de bira serbest ama KOLA YASAK

DAUM’UN ikinci F.Bahçe seferinde değişim rüzgârları esse de, bazı şeylerin kalıcı olduğu Alman hocanın 5 yıl önceki disiplin kurallarını uygulamaya devam etmesiyle kanıtlandı. Örneğin; futbolculara ne Samandıra’da, ne de dışarıda asitli içecek (kola, gazoz) yasak, ancak bira serbest.

KRAMPONLA tesislerinin içinde gezmek yasak. Yemek ve toplantı anlarında telefonu çalana 100 dolar ceza.. Tekrarlanırsa ceza katlanacak. Bilgisayar ve internet için ayrılan odalar dışında diz üstü bilgisayar kullanılmayacak. Odalara yiyecek götürmek, bulundurmak da yasaklar listesinde yer alıyor.

Sizi de o güvendiğiniz her neyse hepsini yeneceğiz Azize.Merak etme.

Bu sene sampiyon olalim sunlara sözlerini yutturalim daha birsey istemiyorum.

tsl_kupa.jpg

Heyecanlanmaya başladım bile...

hayırlı olsun şimdiden çok da zor bir fikstür değil bana göre o 3 maçlık periyod kayıpsız atlatılırsa olay biter zaten...

bu foruma ılk mesajım.

başarılar GS.

Edit: GS harflerini büyük yazınız..

Avantaj olarak ilk maç kadıköyde, Bursaspor-Beşiktaş maçı 34. haftada. Bu yorgunlukta gözüme çarpan tek dezavantaj 22.haftadaki Sivasspor deplasmanı gibi. O maçta soğuk bir aya denk gelirse.

Üst Alt