TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu

Siyasete girmeyin lütfen. Siyaseti yarın siyasetçiler yapacaktır zaten.

Cevap: TT Arena Açılış Maçı | Galatasaray 0-0 Ajax Amsterdam | 15 Ocak | Maç Sonucu

eeee yeter lan, forum bunlara bir tepki göstersin artık bu nedir? koyun sürüsümüyüz biz?

2w2o5xx.jpg

Daha ilk günden yazık be! Koltukların üzerinde tepinmeseniz ölürsünüz di mi?:mad:

Maçın sadece ilk yarısını seyrettim. Sonra sıkıldım 2009 yapımı Star Trek'i seyrettim. Yeni bitti.

İlk yarının sonunda bıraktığım mesajların tamamını okudum.

Söyleyeceğim şu.

Açılış tam bize göre oldu. Biz derken Galatasaray'dan bahsetmiyorum.

- Her ne olursa olsun daha olaylar başlamadan ilk anons yapıldığında Devlet erkanının ıslıklanması,

- Devler erkanının açılışı kendi siyasi şovuna çevirmesi,

- TOKİ Başkanı olacak adamın (bu sıfatın yakışmadığını biliyorum ama hakeret etmek içimden gelmedi) rezillikleri,

- Sayın !!! Başkanımızın Galatasaray'ı tamamen unutup, kendi çıkar ve duyguları doğrultusunda stadı terketmesi..

Daha çok şey var ama uzatmaya gerek yok.

Emeği geçenlere yıldızlı pekiyi

O değilde neye üzüldüm biliyor musunuz ?

Bir yıldır bu foruma fotoğraf yetiştirmeye çalışan Necati Şen'e ve ismini hatırlayamadığım diğer arkadaşlara,

Sahip olduğu bilgileri bizimle paylaşan, her fırsatta her soruyu yanıtlamaya çalışan Levent Çelik'e,

Kısacası biz Galatasaray' lılara üzüldüm.

Biz bunu haketmedik.

ne guzel yazmis eyup abim

işte YANGINI BAŞLATAN ve GALATASARAYLILARI ÇILDIRTAN KONUŞMA..

Mikrofona gelen ve Sevgili Galatasaraylılar diyerek konuşmasına başlayan Bayraktar, "Galtasaray Yönetimi Ali Sami Yen ile ilgili kiracılık yükümlülüklerini yerine getiremezken bize geldi. Hem Ali Sami Yen'de hem de burada yükümlülüklerini yerine getiremedi. Özhan Canaydın'ın karşımıza gelip naif ve sessiz sedasız duruşu dün gibi aklımda' sözleri bir anda ortalığı karıştırdı.. Galatasaray'ı aciz, rahmetli başkanı zavallı gösteren bu sözler pek anlaşılmasa da anlayanlar tarafından büyük bir protesto ile karşılandı. Bu sözlerin ardından konuşmasını tepkilere rağmen sürdüren Bayraktar, bir de yangına körükle gidercesine 40 bin Galatasaraylının önünde 'Fenerbahçe'ye de Ataşehir'de kapalı spor salonu yapıyoruz' açıklaması yapınca taraftarları adeta çıldırttı. Büyük protestolar devam edince Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ başkanının konuşmasının bitmesini bile beklemeden stadı terk etti..

o zaman siz bununda kelimesi kelimesine katılın
"Galtasaray Yönetimi Ali Sami Yen ile ilgili kiracılık yükümlülüklerini yerine getiremezken bize geldi. Hem Ali Sami Yen'de hem de burada yükümlülüklerini yerine getiremedi. Özhan Canaydın'ın karşımıza gelip naif ve sessiz sedasız duruşu dün gibi aklımda'
ne diyim . Herkes farklı düşünür ama burda sizin gibi düşünen insan çok yok .

işte YANGINI BAŞLATAN ve GALATASARAYLILARI ÇILDIRTAN KONUŞMA..

Mikrofona gelen ve Sevgili Galatasaraylılar diyerek konuşmasına başlayan Bayraktar, "Galtasaray Yönetimi Ali Sami Yen ile ilgili kiracılık yükümlülüklerini yerine getiremezken bize geldi. Hem Ali Sami Yen'de hem de burada yükümlülüklerini yerine getiremedi. Özhan Canaydın'ın karşımıza gelip naif ve sessiz sedasız duruşu dün gibi aklımda' sözleri bir anda ortalığı karıştırdı.. Galatasaray'ı aciz, rahmetli başkanı zavallı gösteren bu sözler pek anlaşılmasa da anlayanlar tarafından büyük bir protesto ile karşılandı. Bu sözlerin ardından konuşmasını tepkilere rağmen sürdüren Bayraktar, bir de yangına körükle gidercesine 40 bin Galatasaraylının önünde 'Fenerbahçe'ye de Ataşehir'de kapalı spor salonu yapıyoruz' açıklaması yapınca taraftarları adeta çıldırttı. Büyük protestolar devam edince Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ başkanının konuşmasının bitmesini bile beklemeden stadı terk etti..

herkes yalnış biliyor yada bilmek istemiyor.o konuşmadan önce başbakanın ismi telafuz edilmeye başlandığında protestolar başlamıştı....

bu ülkede böyle adamları gördükçe miğdem bulanıyo artık.bu sporla alakalı değil sadece.çomağın ucu bu insanlara değince ne kadar çirkinleştikleri ortada.

o zaman siz bununda kelimesi kelimesine katılın ne diyim . Herkes farklı düşünür ama burda sizin gibi düşünen insan çok yok .

yok ya bu ayri, yazi ayri, sen su yeni koltuklari kiranlar hankida ne düsünüyorsun onu merak ettim, hiçbir haklari yok, bazi gerizekalilar var onu kabul etmek lazim

bizim türk insanımızın generl sorunudur.orda ıslıklayanalrın hepsi siyasi görüşlerinden dolayı ıslıklamışlarıdr.taraftar olarak spora bugun biz siyaseti karıştırdık.emin olun bunun karşılığını cok güzel alacağız

Türk insanının genel sorunu ? Bu insan olmanın temelidir.Sevmediğin şeye karşı çıkarsın bu çok gerip bişey değil . Başbakan hiç mi ıslıklanmadı . Her ıslıklayan ucube mi ? Bizim dahil olduğumuz camianın taraftarları ucube mi ? Malesef bu yazıyı desteklemem mümkün değil seviyesizce yazılmış ama Türk insanın GENEL seviyesi bu oldu napalım kısmet

Üst Alt