TT Arena Kamera Açısı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena Kamera Açısı

Cevap: TT Arena Kamera Açısı

yayin kalitesi olarak daha düsük ve daha az heyecan yayiyor ligtv'nin cekimleri.

lakin sahanin daha genis acidan görünebilmesi icin, ligtv'nin yaptigi yayin bence daha iyi. mesela izleyici bosa kacan, bos olan adami vs. daha iyi görebiliyor...cok yakin olunca, sahanin diger kisimlarindan haberdar olamiyorsun...

Konu ile alakalı değil ama bu örümcek kamera'yı kullanmasını bilen yok mu Türkiye'de. Adam korner kullanılıyor zoom yapacağına zoom out yapıyor. Avrupa'dan biraz örnek alın maç seyredin geri zekalı lig tv çalışanları. Ezik topluluğu.

Konusunu gördüm de yazmadan geçmeyeyim dedim belki konuşulmuştur ama son maçta kamera açısı çok çok hoşuma gitti benim, eskisi gibi yukarda değil, ve çok aşırı alçakta değil. Tam olması gerektiği gibiydi.

Fifada oldugu gibi Dynamic ve Tv acisi kavgasi :) Dynamic gibisi yoktur oburu ne oyle catidan izlemis gibi.

82969vlcsnap-2011-12-11-00h29m43s21.jpg

en güzel mac yayini alman sky de var bence arkadaslar hangi maci istiyorsan onu seciyorsun yada bir tane mac izliyorsun diyer maclarda gol oldu hemen o maca gidiyor münih de gol oldu diyor spiker hemen oraya gidiyorsun.

en güzel mac yayini alman sky de var bence arkadaslar hangi maci istiyorsan onu seciyorsun yada bir tane mac izliyorsun diyer maclarda gol oldu hemen o maca gidiyor münih de gol oldu diyor spiker hemen oraya gidiyorsun.

o dediğin d-smart euro-futbol da da var. "şampiyonlar ligi gol gol gol" programında. ş.ligi akşamı bir maçı canlı yayınlıyolar diğer maçlarda gol olunca oraya bağlanıyorlar anında.

Hala somut bir adım yok, maçı google earth ile izler gıbı. Nasıl düşünememişler bunu. Maçın seyir zevkinin içine ediyorlar. Şu an Arsenal-Dortmund ŞL maçının tekrarını izliyorum kamera açısı mükemmel.

Stadı yaptılar aynı şekilde kaldı.

Kamera açısı gerçekten çok kötü. Tribün Aydınlatması da yetersiz.

Yalnız kamera açısı dışında statta ki aydınlık iyi ayarlanmış.Ve sanki tribünler eskisi kadar karanlık değil.Işık problemi ortadan kalkmış.Kamera açısınıda alt katta locanın hemen önüne bir bölüm ayarlanması gerekir.

Üst Alt