TT Arena Otopark ve Bilet | Lütfen Bakar Mısınız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena Otopark ve Bilet | Lütfen Bakar Mısınız?

Cevap: TT Arena Otopark ve Bilet | Lütfen Bakar Mısınız?

Bursa maçı biletleri ne zaman satışa çıkar bir de Gsbonusla kaç bilet alınıyor ?

Beyler yarın 16 yaşlar için Almanya maçı bedava. Peki ulaşım nasıl sağlanır? Metro açık olmaz mı ?

Bizim stadın kapalı otoparkının kapasitesi kaç araçlık, gerçekten çok merak ediyorum ve ayrıca kat katlı.

İzmir'den de uA Ege Bursa macına organizasyon düzenliyor, gidis-dönüs + bilet 110 TL'ymiş, ayarlarsak bizde geleceğiz umarım ilk defa Arena'ya. :)

Bayanlara bilet bedavaymış, peki hangi tribüne veriyorlar bayanlar için. Ben bi bayan arkadaş ile gideceğim Bursa maçına. Kulübü aradım az önce şu anda yetkili kişi yerinde yok dediler herhalde yemeğe çıkmış :D Eğer istediğimiz yerden ise 214'den 2 bilet almayı düşünüyorum biri bedava olacağı için kişi başına 250ye gelmiş oluyor bilet :)

Bayanlara bilet bedavaymış, peki hangi tribüne veriyorlar bayanlar için. Ben bi bayan arkadaş ile gideceğim Bursa maçına. Kulübü aradım az önce şu anda yetkili kişi yerinde yok dediler herhalde yemeğe çıkmış :D Eğer istediğimiz yerden ise 214'den 2 bilet almayı düşünüyorum biri bedava olacağı için kişi başına 250ye gelmiş oluyor bilet :)
216-210 bloklar yani kenarlardan ama sen 215den alrsın bayan arkadaşından bedavadan alır aynı tribünde izlersiniz sorun olmaz

Bizim stadın kapalı otoparkının kapasitesi kaç araçlık, gerçekten çok merak ediyorum ve ayrıca kat katlı.

Ben acikcasi cok sansliyim sanirim. Loca sahibi bir tanidik var GS asigi resmen ,ve bizim evin orda oturuyor. 2000 kusur liraya 3 senelik otopark karti satin aldi. Ve her mac beni aliyor sonra da donuste birakiyor. Stadin altinda oldugu icin otopark yurume etme de yok. Kapali otoparkin kapasitesi 2.900 civari. Metro otoparki icin de kapasitenin 1.600 oldugunu duymustum. Kapali otoparkin doldugunu dusunmuyorum , 2.900 arac cok buyuk bir miktar.

Bir de iyice kalantorlarin araba koymasina izin verilen kapali otoparkin kuyrugunu cekmedigin bir acik otopark bolumu var. Lakin orasi satis ile calismiyor.

Üst Alt