TT Arena'nın Göz Kamaştıran Gelirleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Arena'nın Göz Kamaştıran Gelirleri

Cevap: TT Arena'nın Göz Kamaştıran Gelirleri

157 locanın tamamı kiralanmadı o dönem belli localar kiralandı zaten ekstra localarda gelecek..

Ayrıca denizbank ile yapılan 125 milyon dolarlık anlaşma kötü bir anlaşma değil kulübe inanılmaz boyutta sıcak para girdi borçların kapanması mali durumun düzeltilmesinde kullanıldı o para..

Şu an beşiktaş gibi Avrupa kupalarından mali nedenlerden ban yemediysek denizbankla yaptığımız anlaşma sayesinde oldu bu :)

Localar 3 senelik satıldı, 7/24 saat kullanılabilmesi için. Bjk gelirse orayı nasıl satacak? Loca sahipleri kulübe dava açarsa misli misli parayı geri ödemek zorunda kalacaksın. Şuanda bize yapılmakta, dayatılmakta olan hukuksuzluğu biz loca sahiplerine yaptırmak zorunda kalmazmıyız? Hadi bunu zorla kabul ettirdin diyelim, bu yapılanları gördükten sonra yeni yapılmakta olan localar için müşteri bulabilecekmisin? Garantisi olmayan iş için bir insan neden o kadar para versinki?

Bjk'nin gelmesi bizim için her türlü zarar. 10 küsür yıllık debelenmeden sonra daha yeni yeni belimizi doğrultmaya çalışıyoruz. Bu yapılanlardan sonra yine yerimizde sayar dururuz, ki amaç da bu, herkes başa baş gitsin, kimse yarışta diğerlerine fark atmasın. Bugün belki kira alırsın 10-15 milyon Bjk'dan, ama uzun vadede bu paranın bir kaç mislini kaybedeceksin. Bjk kurtulsun, yardım edeyim derken biz daha fazla zarara uğruyoruz. Kulübü batıranlardan tahsil etsinler o paraları.

ayrıca stat gelirlerinin miydi kombine miydi neydi yüzde 10'unu da gsm'e verme kontratını imzaladı adnan polat... büyük gelir kaybı oluyor böyle

hayır böyle bir anlaşma yok.

stadın reklam gelirlerinin %25'i ile karıştıyorsun sanırım ki bu da büyük bir kayıp değil bence

Senelik 150.000 USD kira bedeli doğru mudur?!?!? Kim verir bu parayı?

Localar 3 senelik satıldı, 7/24 saat kullanılabilmesi için. Bjk gelirse orayı nasıl satacak? Loca sahipleri kulübe dava açarsa misli misli parayı geri ödemek zorunda kalacaksın. Şuanda bize yapılmakta, dayatılmakta olan hukuksuzluğu biz loca sahiplerine yaptırmak zorunda kalmazmıyız? Hadi bunu zorla kabul ettirdin diyelim, bu yapılanları gördükten sonra yeni yapılmakta olan localar için müşteri bulabilecekmisin? Garantisi olmayan iş için bir insan neden o kadar para versinki?

Bjk'nin gelmesi bizim için her türlü zarar. 10 küsür yıllık debelenmeden sonra daha yeni yeni belimizi doğrultmaya çalışıyoruz. Bu yapılanlardan sonra yine yerimizde sayar dururuz, ki amaç da bu, herkes başa baş gitsin, kimse yarışta diğerlerine fark atmasın. Bugün belki kira alırsın 10-15 milyon Bjk'dan, ama uzun vadede bu paranın bir kaç mislini kaybedeceksin. Bjk kurtulsun, yardım edeyim derken biz daha fazla zarara uğruyoruz. Kulübü batıranlardan tahsil etsinler o paraları.

8jk kombıneden baska bişey satamaz localar sahipli

Denizbanka locaların tamamı verilmedi sanırsam..

tta-oturma-plani.jpg

Batı 3 ve Batı 4 diye tabir edilen kısıma kaç loca düşer bilemiyorum ama Komple batı bölgesindeki loca sayısı '' 49 '' adet..Bu yüzden olsa olsa tüm batı bölgesi bile satılmış olsa o rakam maksimum 49 adet oluyor..

denizbank a satılan loca hepsini satmadılar bir kaç tane satmışlar heralde sıcak para girmesi için hepsini satsalardı akıl mantık işi olmazdı hayri kozak genel kurul hesap sorardı kesin

Denizbanka locaların tamamı verilmedi sanırsam..

tta-oturma-plani.jpg

Batı 3 ve Batı 4 diye tabir edilen kısıma kaç loca düşer bilemiyorum ama Komple batı bölgesindeki loca sayısı '' 49 '' adet..Bu yüzden olsa olsa tüm batı bölgesi bile satılmış olsa o rakam maksimum 49 adet oluyor..

bi de vip koltuklar verilmiş

-------------------------------------------------------------------------

ama şunu tekrar belirtiyim bu satış 2012 şubat ayında yapılmış

adnan polatla bi ilgisi yok

bi de vip koltuklar verilmiş

-------------------------------------------------------------------------

ama şunu tekrar belirtiyim bu satış 2012 şubat ayında yapılmış

adnan polatla bi ilgisi yok

Evet o da sanırım gene batı3 ve 4 ün içindeki vip koltuklardır..Stadın tamamında 4500 vip varmış ama o bölgeye kaçı denk geliyo onu bilmiyorum..

Bu yönetim zamanında imzalanmış arkadaşlar, belki transfer konusunda acemilik ya da hata yapıyo olabilirler ama ekonomik anlaşmalarda bir delilik yapacaklarını sanmıyorum..

Düzeltiyorum : Statdaki tüm vip koltukların pazarlama hakkı verilmiş denizbanka..

420 milyon dolar kazanacakken 125 milyon dolara razı olmuşuz bunu ilk defa duyuyorum. Kulüp resmen 295 milyon dolar zarara uğratılmış. Dahası kulübün güncel borcuda 295 milyon dolar.

İleri görüşlü bir başkanımız olsaydı şuan Galatasaray'ın 1 tl bile borcu yoktu.

Galatasaray'ın kazancı 125 milyon dolar.

Denizbank'ın kazancı 295 milyon dolar.

420 milyon dolar kazanacakken 125 milyon dolara razı olmuşuz bunu ilk defa duyuyorum. Kulüp resmen 295 milyon dolar zarara uğratılmış. Dahası kulübün güncel borcuda 295 milyon dolar.

İleri görüşlü bir başkanımız olsaydı şuan Galatasaray'ın 1 tl bile borcu yoktu.

Galatasaray'ın kazancı 125 milyon dolar.

Denizbank'ın kazancı 295 milyon dolar.

batı 3 ve batı 4 müş birader 20-30 civarı bişey sanırsam bide vip koltuklar var

Bu konunun açıklığa kavuşturulması lazım. Şu haliyle iyi kaktırmışlar gibi duruyor.

15 yıllık 49 loca 110 milyon dolar ediyor. Bu konuda bence eksik bilgileriniz var arkadaşlar. Tamamı satılmış olabilir. Sonuçta Denizbank %100 satış planına göre hareket etmemiştir.

Aysal baba pek kazik takmaz bize......ama konuya hakim birisi varsa aydinlatsin ortaligi!

:sgr: :sgr:

Üst Alt