TT Stadyumu Şampiyonlar Ligi'ne Hazırlanıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TT Stadyumu Şampiyonlar Ligi'ne Hazırlanıyor

3ae7cf906702447988c9f21422caacce.jpeg

2017-2018 Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu'nu şampiyon olarak tamamlayan ve Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılım hakkı elde eden Galatasaray'da Türk Telekom Stadyumu'nun zemini bakıma giriyor.

Bakım öncesi, Galatasaray Kulübü çalışanları arasında futbol maçı organize edilirken Galatasaray Spor Kulübü Stat İşletme Direktörü Murat Ersoy yenileme çalışmalarıyla ilgili olarak, "Sahamızı bakıma alacağız. Şampiyonlukla bitirdiğimiz bu sezonun ertesinde sahamızı renovasyona alacağız. Zahmetli bir saha zemin çalışması öncesi kulüp çalışanlarımız için motivasyon amaçlı bir etkinlik yaptık. Bugünden itibaren önce saha sıyrılacak, hibritler kalacak. Ardından çimler yeniden ekilecek, kumlama yapılacak, tohum atılacak ve bir kat daha kum atılacak. Tohumlardan çimlerin çıkması için ışık ünitelerinden destek alınacak ve sahanın hazır hale gelmesi sağlanacak. Tüm bunlar İngiltere Futbol Federasyonu’nun da baş çimcisi olan Alan Ferguson'ın kontrolünde gerçekleşecek. Umarım güzel bir Şampiyonlar Ligi sezonu bizi bekliyor olacak" diye konuştu.

galatasaray.org

"Baş çimcisi" nasıl bir meslektir bilmiyorum ama en güzel zeminler İngiliz takımlarının sahalarında

Umarım bizim stad zemini de o seviyelerde olur artık

Orta tribünün altına ve üstünede bir an evvel digital reklam panoları eklenmeli.
Senelerdir söylüyoruz ama icraat yok

Bir tek sen gelme, Dursun!
Uzak dur bizden.

Yahu çim tamam da şu ışıklandırmaya bir el atılsa Vodafone gibi yapamaz mıyız harika bir aydınlatma atmosferi var bizimki puslu gibi hep

d6f377ef933ce3b32791d02cee051d4d.jpg
76ec98808c2d1fd651960377bd7a2746.jpg

Aydınlatma konusunda çok katılıyorum. Benim de eksik bulduğum konulardan birisi merdivenleri boyamamaları... Kırmızıya boyamak bu kadar zor olmamalı o merdivenleri. Sarı da olur, hatta beyaz bile olur ama öyle boyanmamış yarım kalmış gibi durması çok itici oluyor

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bjk stadına bi kere gittim, stadın daha aydınlık olması için çatıya ek uzantılarla aydınlatma eklemişler.

Aydınlatma konusunda çok katılıyorum. Benim de eksik bulduğum konulardan birisi merdivenleri boyamamaları... Kırmızıya boyamak bu kadar zor olmamalı o merdivenleri. Sarı da olur, hatta beyaz bile olur ama öyle boyanmamış yarım kalmış gibi durması çok itici oluyor

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kale arkaları kırmızı diğer yerler sarı koltuk olsa 10 numara olurdu

Hep dış cepheyi konuşuyoruz ama şu koltuk renkleri nedir??? Solmuş bir kırmızı.

Old Trafford,Anfield,San Mames,Wanda Metropolitano gibi stadlardaki kırmızı ile bizim staddaki kırmızıyı karşılaştırın bakalım..

Bu sene veya ertesi sene.. Bir an önce değişmeli bu koltuklar.

Merdivenlere boya değilde mecburen epoksi uygulaması yapılır. En dayanıklısı epoksidir. Genelde makine dairelerinin zeminlerine yaparlar. Son zamanlarda her cafede falan görmeye başladım ömürlüktür.

Lakin şuan ki kur farkından olsa gerek maliyetli gibi durabilir.

Lan şu stadın mimarisini bana verin 1 senede sınıf atlatıyım size :asd:

Hele hele o stadın üstünü kapatamamak tam 1 avellik olsa gerek.

4-5 başkan değişti hala stadın üstü açık.

Cabrio stadımız var.

Üst Alt