TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

Cevap: TTArena Bizimdir ! Uyarıyoruz ! | GSCimbom Bildirisi | #ttarenabizimdir

Bu tip kararlar yonetimi asar. Bu kararlarda genel kurula direk ya da dolayli yoldan danismayan yonetimler kendi kuyusunu kazarlar. Ada kiralamasinda da bu oldu , polatin uzatma hakki olmasina ragmen genel kurula danismadan bu eylemi yaptirdigina hukmederek kira kontratinin iptali icin onerge verdik. Neticesinde onergeye uymama sansi yok, mecburen tahliye davasi acti polat yonetimi. Tuzukte acik hukumler var. Bu yuzden bu tip bir karar ,teklif olsa bile , genel kurulun gorusunden mutlak olarak gececektir.

geçmesine gerek mi var?bunu kesin bir dille reddetmek bu kadar zor mudur allah aşkına

Herkes ayni dusunmuyor olabilir Tuna . Sen ben boyle dusunuyoruz ama genel egilim bunun bir maddi kazanci olacagi yonunde olursa bu akimin onunde yonetim de duramaz. Genel kurulun nasil bir guce sahip oldugunu dilediginde yonetimi bile dusurebilecegini yakin zamanda gorduk.

Bunu bir kac konuda yazmistim gecmiste de, GS de karar organi genel kuruldur ,yonetim icraat yapar ,taraftar gorusunu dile getirir ama nihai karar her zaman genel kurulundur. Yonetimin kararlari bile genel kurul onayini gerektirir 7 gun 24 saat. Normalde yonetimin aldigi her karar genel kurulca onaylanmis kabul edilir ,ama genel kurul tasvip etmedigi her kararin iptalini bir onerge ile yonetim kuruluna bildirdigi anda ,sonuclari ne olacak olursa olsun klup tuzugune gore yonetim kurulu o karara uymak zorundadir.

hiçte sanmam genel kurulun böyle bir olaya,zamanında bizi dağın başına sürmüş bir kulübe onay vereceğini.

hiçte sanmam genel kurulun böyle bir olaya,zamanında bizi dağın başına sürmüş bir kulübe onay vereceğini.

Ben de zannetmiyorum. Cunku bu konu mali genel kurul oncesi basinda gundeme geldiginde uyeler arasinda konusmustuk , bir kisi de olumlu bakmamisti. Ama duayen cogunluk ne der onu kestirmek zor. Canaydini 3 donem ust uste baskan secmis bir kuruldan bahsediyoruz

bu soru banko sorulur cuma günü ali dürüste falan.

gereken ağızlarını kapayıcı açıklamayı yapacaktır diye düşünmekteyim

bence soru gelecek.bugün twitterda baya yankı buldu olay.

böyle bir şey olursa harbinde gonulden galatasaraylılar hepimiz bi yerde toplanıp bütün kombineleri kulube iade edelim bakalım noluyor o zaman

Bu tip seyleri onemsemez yonetim ve kurul .Zaten halktan kopuklugu cok kez basimiza corap ordu .. Kac kere canaydin protesto edildi , kurul gene onu baskan yapti. Cok uzak gecmis degil bunlar

eğer beşiktaşı arenaya sokarsa yönetim kombinelere verilen paralar helal edilmeyecek, bütün sezon içerde oynadığımız maçlar beşiktaşa küfür ederek geçecek..

AKLINDA OLSUN BAŞKANIM..

saygılar.

[video=youtube;mEJyuDkisV4]https://www.youtube.com/watch?v=mEJyuDkisV4[/video]

yiyiyorsa,sıkıyorsa gelin BEKLERİZ :D

taraftar tepkisini ortaya koymakla haklıdır öyle bir düşüncenin temelleri varken kurutmak lazım. yönetim bunu kabul ederse isterse messiyi getirsin boş bizim namusumuzdur arena bunu koruyun.

ekşisözlükten bir yorum

besiktas klubune veya besiktas taraftarlarina hic bir kotu duygu ve dusuncem yok hatta ve hatta galatasaray taraftari olmasam muhtemelen besiktas'i desteklerdim.

lakin zamaninda bir sezon boyunca allahin bir dagindaki olimpiyat stadinin cilesini cekmis bir galatasaray taraftari olarak olur da galatasaray yonetimi ali sami yen spor kompleksinin ortak kullanimini onaylarsa, tanri sahidimdir ayagimi o staddan iceri atarsam ayagim kopsun. bu kadar cile, bu kadar bekleyis, yasanan onca eziyet, edilen hakaretler, tarihte ilk defa bir galatasaray baskaninin bu sekilde koltuktan indirilmesi ve adinin taraftar tarafindan hala nefretle anilmasi, hepsi bosuna olacak eger bu gercek olursa. hukumetin basindaki kisi tarafindan takimima ve taraftarima yapilmis tum hakaretler sineye cekilmis olacak.

3 kurus para ugruna unal aysal'in bunu kabul etme hatasina dusecegini sanmiyorum.

Nefret tohumları serpmeden, haklı davamızda haksız duruma düşmeyecek şekilde itiraz edelim lütfen.

Zorla attırıyorlar.

Bu haberi yapan gazete eğer uydurduysa Galatasaray Yönetimi'nin en sert açıklamayı resmi siteden çoktan yapması gerekirdi. Burda Galatasaray çıkarını korumayacaksın da nerede koruyacaksın arkadaş? O zaman Beşiktaş stad yapmasın zaten mis gibi stad var. 50.000 kişi doldururlar işte. İnönü yerine de otopark yaparlar. Gelir elde ederler.

Sormazlar mı adama biz niye vazgeçtik o zaman Sami Yen'den, İstanbul'un en değerli arazisinden diye?

ya beyler bu vatan ve milliyet tüpcünün gazetesi böyle birşey yok...izin vermez yönetim....bjk olimpiyat seni bekler

ayrıca bunlar stad yıkamaz başbakanımızda,izin vermiyo orayı büyütmeye,zaten beşiktaşı da akp değil %80 chp aldı,akp bu bjk ye civi caktırmıyacak..

Üst Alt