TTArena Doldu Dolacak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TTArena Doldu Dolacak!

Cevap: TTArena Doldu Dolacak!

Oha pardon lan biliyorum bu adamı :D tamam kusura bakmayın unutmuştum adını bay Joga diyeydiniz.... :D

bursa maçını 113 alt trübünd izlemişdim,serdar azize ve gökçek wedersona baya gıydırmısdım.fevkalade yakın.

Eric Cantona İngiltere'de heykeli dikilecek kadar sevilen tek Fransız,Eric Cantona maçta kale arkasında kendisine sataşan (yanılmıyorsam kadın) taraftara uçan tekme atacak kadar asi, Eric Cantona 3-3'lük Manchester United maçında bizi deli eden İstanbul'daki rövanşta bizim deli ettiğimiz futbol ilahı, genç yaşında yeşil sahalara veda edip kumda futbol oynayan , şimdilerin belgeselcisi renkli bir kişilik.

Kale arkaları için uyanık olalım, turnikelerden çifter çifter geçilmesin yine.

Merdiven araları, koridorlar, heryer doluyor, tıklım tıkış oluyor heryer...

Turnikedekiler hısım akraba mı dolduruyor içeriye bilmiyorum ama bundan nefret ediyorum.

inanamiyorum hala boyle seylerin oldugunu.. boyle bi teklif/oneri yapildimi.. o kisiyi paso doveceksin arkadas !

inanamiyorum hala boyle seylerin oldugunu.. boyle bi teklif/oneri yapildimi.. o kisiyi paso doveceksin arkadas !

Geçtim lig maçlarını bunu bana Türkiye-Almanya maçında 2 kişi geldi söyledi.

Anlayamadığım stad çevresine bileti olmayanlar alınmazken nasıl oldu da bu adamlar stadın dibine kadar girebildi,güvenlik çok iyi.

Bilet Satisi son durum :

xrsp.gif

1.Katagorie Dolu

2.Katagorie (224,202,215,211 Bilet bulabilirsiniz , acile edin tükeniyor )

3.Katagorie Dolu

4.Katagorie Dolu

5.Katagorie Dolu

6.Katagorie Dolu

Üst Alt