Tudor: "Belhanda, Sneijder baskısını kırdığı zaman golleri atacak" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Belhanda, Sneijder baskısını kırdığı zaman golleri atacak"

Sanmıyorum adam 3 maçın 2 maçlık kısmını iyi tek maçlık kısmını vasat geçtiği halde baya bir tepki çekiyor,gerçi çok umursamıyorum ben kendi açımdan beğeniyorum ve geçmişteki oyuncularla ölümüne kıyasa girmiyorum.
Sen kendi acindan begenebilirsin kimse bisey demez ama demek bazi noktalarini yeterli görmeyenler var.
Misal üc macin ikisi yazmissin.
Ben mesela ikinci maci izleyemedim, sadece özetine baktim.
Özetinde bile attigi paslarin cogu rakibe gitmis.
Beklemek lazim, daha yolun basindayiz.

Son düzenleme:
Sen kendi acindan begenebilirsin kimse bisey demez ama demek bazi noktalarini yeterli görmeyenler var.
Misal üc macin ikisi yazmissin.
Ben mesela ikinci maci izleyemedim, sadece özetine baktim.
Özetinde bile attigi paslarin cogu rakibe gitmis.
Beklemek lazim, daha yolun basindayiz.

2 Maçlık iyi kısım olarak Kayseri maçının iki yarısı,Osmanlı ve Sivas ikinci yarıları olarak düşünüyorum bu maçların ilk devrelerinde iyi değildi,Beklemekle çok bir alakası yok her oyuncu kendi kalitesini ve yapısını ilk maçlarda olsa ortaya çıkarır.Belhanda takıma alıştıkça belki biraz daha iyi oynar ama oyuncu genel hatlarıyla bu,Temposu olan mücadele eden, topla kat eden ve kilit paslarıyla oyunu açabilen bir adam,savunmada ise takımı vezirde etmez rezilde,Ndiaye gibi bir adamın yanına Sneijderi koyup 3'lü oynayamazsın çünkü Ndiaye ne kadar basıp etsede savunmada çok iyi değil Belhanda savunmada açık verdiren bir oyuncu olmadığı için ciddi bir sorun teşkil etmiyor.

2 Maçlık iyi kısım olarak Kayseri maçının iki yarısı,Osmanlı ve Sivas ikinci yarıları olarak düşünüyorum bu maçların ilk devrelerinde iyi değildi,Beklemekle çok bir alakası yok her oyuncu kendi kalitesini ve yapısını ilk maçlarda olsa ortaya çıkarır.Belhanda takıma alıştıkça belki biraz daha iyi oynar ama oyuncu genel hatlarıyla bu,Temposu olan mücadele eden, topla kat eden ve kilit paslarıyla oyunu açabilen bir adam,savunmada ise takımı vezirde etmez rezilde,Ndiaye gibi bir adamın yanına Sneijderi koyup 3'lü oynayamazsın çünkü Ndiaye ne kadar basıp etsede savunmada çok iyi değil Belhanda savunmada açık verdiren bir oyuncu olmadığı için ciddi bir sorun teşkil etmiyor.
Zaten savunmaya katkisi ve mücadele acisindan su ana kadar elestiren yok.
Simdiye kadar yapilan elestirilerde aslinda cok agar degil cünkü skorlar iyi.
Ama mesela Sivas maci biraz daha zorlu gitseydi ve nihayetinde sonuc kötü olsaydi elestiriler daha agar olurdu.
Cünkü Belhanda ofansa yakin bir oyuncu ve herkes neden kilidi acamadi diye soracakti.

Üst Alt