Tudor: "Çözmemiz gereken problemlerimiz var" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Çözmemiz gereken problemlerimiz var"

Burada da su sorunsal cikiyor ,tudor sezon sonu gelip kendi takimini kurup bu sureci yarasiz beresiz atlatabilirdi

eger utopik ornek vereyim ,kalan 9 macta 0 puan alir da ligi 13 uncu bitirirsek de gecerli degil mi elindeki kadronun kotulugu ?

eger gerekce bu ise hic bir elestiri yapilmamasi gerekir . Peki bir an icin buna da tamam diyelim , o halde neden sozlesmesi gelecek sezon icin opsiyonlu yapildi bu seneden umit kesildiyse ?

yerine oturmayan bir seyler var

Evet sezon sonuda gelebilirdi fakat galatasaraydan teklif almissin gemileri yakar gidersin kim olsa

Onemli olan mevcut kadroyla en iyi durumda ligi bitirebilmek kadro her turlu kotu oyle yada boyle

Opsiyon isinide artik dursun beye sormak lazim. Zaten adamlar taraftar cildirdi diye gitti tudoru aldi muhtemelen tutmazsa diye oyle bi opsiyon koymus olabilirler. Yani takimin durumu degil taraftarin tepkisini bunu belirler tudoru sahiplenirsek o adam bu takimda kalir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam sana güveniyorum. Bu takımı sen kurmadın, Podolski yürüyor, elinde alternatif yok, eyvallah ama bu açıklamalar olmamış.

Rakip kornerde 7 kişi geldi demişsin. Maç başlığında da yazdım. Dakika 60 küsürdü sanırım maç 2-0 korner kullanıyoruz biz ceza sahasında 4 kişiydik. O an utanç vericiydi bizim için biz niye 7 kişiyle gitmiyoruz o zaman? Veya sen 7 kişiyi onlardan nasıl sokuyorsun? Bruma'yla Yasin'i orta yuvarlakta, Linnes'i bizim ceza yayında tutsan 5 kişiyle bile gelemezler.

Velhasil kelam oyle yada boyle senden cok daha ustun daha guclu bi trabzon vardi bu galibiyet cok beklenen biseydi tudorun bazi aciklamalari disinda bu gecede cok tartisilicak bisey oldugunu zannetmiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim tudoru elestirme sebebim aslinda mancini ile denizli ile riko ile ayni

Hepsinin ortak ozelligi ,basbaya olmayacagi belli adamlarla devam etmesi . Ayni adamlari oynatacaksan sonuclar degismez ki . Ve surekli her td de bu net sekilde kendi kendinin saglamasini yapiyor ,degismiyor

Mancini gitti umutu , denizli sabriyi ,riko sneijderi tudor selcuk u ...

her gelen td ayni kisileri oynatiyor

elinde havuc lahana salatalik varsa bundan anca salata yaparsin , bunlarla et yemegi olmaz , ustayi asciyi degistirince bu malzemeden et yemegi bekliyoruz

Her şeyi geçtim Tudor'un seneye başarılı olacağını düşündüren sebebi ben göremiyorum. Takım madem sana göre zayıf ne diye 3'lü savunmaya geçiyorsun sezonun ortasında? Üstelik bir stoperi de oynatmıyor.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Tudora nie kızıyoruz bunu getiren basiretsiz yönetimi sallandırmak gerek.

Ah ulan ahh o ünal aysal dönemiyle gelen 2-3 sene sanki bir rüya gibi ışık hızıyla geldi geçti. Şu düştüğümüz hallere bak. Elin hamsileri 2 maçtada yenip geçiyor ben ekran karşısında sinirden dişlerimi sıkıp kahrolmaktan deli oluyorum

işin boktan yanı seneye aynı yönetim ve özbek hırsız kardesler kalırsa bence tudor gider cünkü tudor kadroda radikal degisimler ister bunu belli etti

sacma sapan sistem degisiklikleriyle az cok oynayan adamlarida oynayamaz hale getirdi (bruma, sneijder, yasin, vs).

elinde 3lu oynayacak kadro yok. ulan o zaman ne zorluyorsun.

Üst Alt