Tudor Gidecek de Ne Olacak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Gidecek de Ne Olacak?

Aslında en büyük sıkıntı en baştan bu takımı Tudora emanet etmek. Geçen sene aynı hatayı yaptın neden yine takımı vasıfsız birine teslim edersin ki? Direk bu zihniyet ve yönetimin değişmesi gerekiyor. Yeni hocayı da getirecek olan bunlar olduğu için biraz da bunlara güvenmiyorum. İnşallah takımımız için en hayırlısı olur

Bu takıma yıllardan beri söylüyorum 2 tür hoca tipi yarar:
1) Yerli hocalar
2) Tecrübeli Alman hocalar
Alman hocalar her zaman bu kulübe vizyon yüklemiştir mesela Derwall ve Feldkamp bu iki hocanın hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz çünkü sadece bizleri şampiyon yapmamıştır vizyon da yüklemişlerdir. Mesela Jupp heynckes bu takımın başında 2 sene izlemek isterdim kulübe inanılmaz bir vizyon yüklerdi.

Mesele teknik direktör meselesi mi ya, bunu senin anlayamaman da sasirtici.

Bana böyle asilsiz ve bos ithamlarla gelmene hic ama hic gerek yok Hakan. Ben burada Hamza döneminden beri Dursun'un defolup gitmesi gerektigine yönelik bir savas veriyorum zaten.

Tam tersi Dursun'a dair düsüncelerimi senin bilmemen daha sasirtici.

Son düzenleme:
Bana böyle asilsiz ve bos ithamlarla gelmene hic ama hic gerek yok Hakan. Ben burada Hamza döneminden beri Dursun'un defolup gitmesi gerektigine yönelik bir savas veriyorum zaten.

Tam tersi Dursun'a dair düsüncelerimi senin bilmemen daha sasirtici.
Sezon ortasi milleti kovup sizler göreve geciniz o halde, kesin sampiyon oluruz. Biraz mantikli yaklasin olaylara. Gecen sene 2. olan ve hala yarisin devam ettigi ortamda hocasina beden hocasi diyen taraftar, bu sezone sampiyonluk yarisina devam eden takimin hocasini küfürlerler istifaya davet eden taraftar normal taraftar anlayisi ise, basarisizliklara alistirmak gerek kendimizi.

Sezon ortasi milleti kovup sizler göreve geciniz o halde, kesin sampiyon oluruz. Biraz mantikli yaklasin olaylara. Gecen sene 2. olan ve hala yarisin devam ettigi ortamda hocasina beden hocasi diyen taraftar, bu sezone sampiyonluk yarisina devam eden takimin hocasini küfürlerler istifaya davet eden taraftar normal taraftar anlayisi ise, basarisizliklara alistirmak gerek kendimizi.
takımı medya destegi ile bitirdiler hakan taraftar bunu goremez cunku vizyonu dar ornegın kenan Kenan Ünal

Sen gercekten Tudor ile sampiyonluk yarisindan kopmayacagimiza ve bu adam buradan sonra belini dogrultup gercekten bu kulübü sampiyon yapacagina inaniyorsan o zaman hic konusmaya gerek yok.

Olmayacak duaya amin demek bu. Bos bir beklenti ve tamamen zaman kaybi.

Sen gercekten Tudor ile sampiyonluk yarisindan kopmayacagimiza ve bu adam buradan sonra belini dogrultup gercekten bu kulübü sampiyon yapacagina inaniyorsan o zaman hic konusmaya gerek yok.

Olmayacak duaya amin demek bu. Bos bir beklenti ve tamamen zaman kaybi.
Sen nerden biliyorsun peki öyle olmayacagi? Öldürücü argümanlardan vazgecin ki daha rasyonel tartismalar olsun. Agizi olan böyle olur, öyle olmaz diyor. Neye göre deniliyor bunlar?

Hadi bende o halde o tarzla yaklasayim: Yönetim istifa edip hocayi gönderdikten sonra sampiyon olacagimizi mi düsünüyorsun sen? Peki.

Ya isin asli su; istifalar olup takim sampiyon olsa bile, bunun Tudorla olmayacagini göstermez. Tudorun gelisi yanlis bir kere ama ona ragmen haksizlik yapiliyor kendisine.

Neolacak Sap'a oturacagiz!

13. ocakta 2. yari baslayacak. O gunden oncede hic bir TD anlasma yapmaz... Bu sezonu harcadik sayenizde...

Alistik zaten 13 ocaktan sonra bir TD gelir, o takimi taniyip sistemini kabul ettirene kadar o da kovulur artik...

Bok var su Medyadaki GS dusmanlarinin ekmegine yag surmesek... Nah oynariz gelecek sezon CL!

Ulan bari once FT i hazirlayin ondan sonra kovun adami... Simdi ne mok yiyecegiz? Gitti koca bi sezon daha!

Sucuk ister misin Recep?
Ürun gorseldeki gibidir.
36154d6e758655d74d1d746fa8336b8e.jpg

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt