Tudor Gitmeli mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Gitmeli mi?

Tudor Gitmeli mi ? Kalmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    136
Bu derbinin kayıbı bize çok kötüye patlayacak eliyle tutup adamlara umut verdi başlarım 10 kişisine beraberliğine yenilseydik'de berabere kalmasaydık bu mantıkla bi yere varamayız ligde bu adam haftaya trabzondanda beraberlik cıkarmaya uğraşır görürsünüz. Aykut vol 2.

ayrıca dün orta sahamız çıkmakta tereddüt etti hep ,çıktıklarında da top ayaklarındayken bocaladılar.

hocadan ziyade futbolcular kaybetmemeliyiz korkusuyla çıkmışlar ya da ikili mücadelelerde aleyhimize verilen kararlar ve adamların bir birde bizi hep geçmesi onları ürküttü

aşılır umarım

ayrıca dün orta sahamız çıkmakta tereddüt etti hep ,çıktıklarında da top ayaklarındayken bocaladılar.

hocadan ziyade futbolcular kaybetmemeliyiz korkusuyla çıkmışlar ya da ikili mücadelelerde aleyhimize verilen kararlar ve adamların bir birde bizi hep geçmesi onları ürküttü

aşılır umarım
Birde oyuncular hic hareketli degildi, top ayaginda olan oyuncuyu öyle izlediler.

Köprüyü geçinceye kadar ayıya dayı dememiz lazım maalesef. Bunlar yine gider daha beterini getirir Tudor'u yollarsak. Net yani.

Ama biri şu adama Galatasaray da olduğunu hatırlatsın kafasına vura vura, 2 senedir derbi kazanamıyoruz ya. Hatta Tudor geldiğinden beri derbilerde ve büyük sayılacak maçlarda (Başakşehir/Trabzon) golümüz dahi yok. Resmen rezalet.

Sezon ortasında Teknik direktör değiştirmenin neler getirdiğini hepimiz az çok gördük son 2 sene de. Yine benzerini yaşarız çok büyük ihtimalle bu yüzden kalsın ama mutlaka birileri şu adamla oturup konuşmalı sokayım onun saçma sapan takıntılarına.

Bana kalırsa şampiyon dahi olursak sene sonu yollanmalı bu adam. Hamza da yaptığımız hatayı bunda da yapmayalım tekrardan.

sent via GSC

Birde oyuncular hic hareketli degildi, top ayaginda olan oyuncuyu öyle izlediler.

Gomis in içeri girdiği pozisyonda koşacak zaman olmasına rağmen yanına koşu yapan olmadı,bir de ceza sahaları önünde onlardan topu kaptığımız anda adamların defansı kontrpiyede kalmasına rağmen acemi topçular gibi ne yapacaklarını şaşırdı bizimkiler.Gomis ceza sahasının içinde şaka gibi topu ıskaladı

Tudor en son suçlanacak adammış gibi geliyor bana

Gomis in içeri girdiği pozisyonda koşacak zaman olmasına rağmen yanına koşu yapan olmadı,bir de ceza sahaları önünde onlardan topu kaptığımız anda adamların defansı kontrpiyede kalmasına rağmen acemi topçular gibi ne yapacaklarını şaşırdı bizimkiler.Gomis ceza sahasının içinde şaka gibi topu ıskaladı

Tudor en son suçlanacak adammış gibi geliyor bana

İşte reis takımı mental ve psikolojik açıdan hazırlamaya giriyor o.Takım maça hiç iyi hazırlanmamış bu anlamda.Daha önceki maçlarda sahada ne yaptığımızı bilmiyoruz lafı o maçlar için geçerli değildi ama bu maç için geçerli denebilir.

Normal şartlarda 9 maç 7 galibiyet 2 beraberlik alan bir hoca gönderilmez doğrudur lakin bu puanları hoca mı aldı yoksa kadro mu hocayı taşıyor bu bir soru işareti. Eğer bu kadroyu kendisi kurdu ise Belhanda ve Lato transferleri dışında iyi bir kadro mühendisliği yaptı diyebiliriz. Kondisyon olarak takım iyi durumda o yüzden iyi çalıştırıyor da diyebiliriz lakin o kadar :red: Oyun okuma, rakip analizi, oyuncu değişiklikleri vs.... konularında kendisi kocaman bir sıfır. Bir de tabi defansif anlamda takımda bir iyiye gitme var bunu da inkar edemeyiz lakin bu iyiye gitme takım savunmasını iyi yaptırıyor olmasından mı yoksa korkak bir adam olmasından mı bilemiyorum ama gerçek şu ki geçen senelere oranla çok az pozisyon veriyor ve az gol yiyoruz.

Velhasıl kelam mevcut şartlarda kimse hocayı gönderemez çünkü en azından görüntü de 9 maç 23 puan ve takım lider durumda. Ha ama bu kafayla giderse kendi kendini gönderir öyle görünüyor. Çok ciddi bir uyarı almak zorunda. Özellikle derbi maçları veya zorluk derecesi yüksek maçlarda takımı bu kadar korkak bir oyun anlayışı ile oynatmamalı. Dün çatır çatır top oynasak, pozisyonlarımız olsa direklerden toplarımız dönse ve maç 2-2 gibi bir skorla bitse bu kadar kızmazdım. Trabzon ve Başakşehir maçları benim için belirleyici olacaktır. Bu maçlarda da yine benzer görüntüler ile karşılaşırsak eğer hiç beklemeden yeni bir hoca bulup getirmeliyiz. Riekerink'de yaptığımız hatayı Tudor'da yapmamalıyz. Geçen sene de lige çok iyi başlamıştık lakin deplasmanda 2-0'dan verdiğimiz bjk maçından sonra anlamıştık ki bu takımın bir hocası falan yok. İşte hemen o günlerde doğru ve zamanında bir hoca değişikliği yapabilmiş olsaydık eğer belki çok daha farklı işler yapabilirdik ama geç kalındı. Geç kalınmasını geçtim belki yine yanlış bir hoca tercihi yapıldı.

Velhasıl kelam yine tecrübesiz ve kariyerinin başında bir hoca ile sezona başlamanın bedelini ağır ödemeyiz umarım. İsterim Tudor bizim Simeone'miz olsun ama zor gibi görünüyor. Geçen sene de bu sene de bize futbolu bilen, disiplinli ve tecrübeli bir hoca gerekiyordu lakin bu gerekliliği yerine getiremedik. Allah yardımcımız olsun.

İşte reis takımı mental ve psikolojik açıdan hazırlamaya giriyor o.Takım maça hiç iyi hazırlanmamış bu anlamda.Daha önceki maçlarda sahada ne yaptığımızı bilmiyoruz lafı o maçlar için geçerli değildi ama bu maç için geçerli denebilir.

bence daha yolun başındayız.ne yazsak 5 hafta sonra yalan olma ihtimali büyük

bakalım trabzon da ne olacak

Köprüyü geçinceye kadar ayıya dayı dememiz lazım maalesef. Bunlar yine gider daha beterini getirir Tudor'u yollarsak. Net yani.

Ama biri şu adama Galatasaray da olduğunu hatırlatsın kafasına vura vura, 2 senedir derbi kazanamıyoruz ya. Hatta Tudor geldiğinden beri derbilerde ve büyük sayılacak maçlarda (Başakşehir/Trabzon) golümüz dahi yok. Resmen rezalet.

Sezon ortasında Teknik direktör değiştirmenin neler getirdiğini hepimiz az çok gördük son 2 sene de. Yine benzerini yaşarız çok büyük ihtimalle bu yüzden kalsın ama mutlaka birileri şu adamla oturup konuşmalı sokayım onun saçma sapan takıntılarına.

Bana kalırsa şampiyon dahi olursak sene sonu yollanmalı bu adam. Hamza da yaptığımız hatayı bunda da yapmayalım tekrardan.

sent via GSC

Ne dersin John Tudor hocam iyi yükleme yaptı,takımı iyi çalıştırdı

Tam Hamza hocalık ortam yokmu sence de :asd22:

ister kadro taşıdı deyin ister hoca aldı deyin takım 9 maçta 23 puan toplamış rakiplerine 8 puan fark koymuş..afedersiniz şu tabloda tudoru göndermek g.t ister...yeni gelen hocanın şampiyon olamama ihtimali bu yönetimin ipini çeker kimse girmez o riske..
Şahsi fikrim 1 yıl kalması yönünde u kadroyu o kurdu puan olarak da iyi 1 yıl şansı hak ediyor

Fatih hoca gelecekse gitsin aksi takdirde kalsın. Ben 2-0ken bile atak futbolunu kesip defansa çekilmeyecek hoca istiyorum.
Takımın potansiyelini tam sahaya yansıtamadığını da düşünüyorum bu sebepten.

Üst Alt