Tudor Gitmeli mi? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Gitmeli mi?

Tudor Gitmeli mi ? Kalmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    136
Bazı Tudor savunucularına olayı iyice kavraması için örnekler üzerinden anlatmak lazım

Bak cancağızım Kadıköy'de şampiyonluk yaşadığımız efsanevi maçta bu adamın td olduğunu düşün

Ve ondan sonra kendi kendine bir soru sor; "Yahu bu korkak adam ile o mucizevi Şampiyonluk gelirmi gerçekten"

Artık olayı kavradığını zannediyorum

Bence Tudor denen korkak Hırvat köylüsünü savunmaktan vazgeç artık

- deplasmanda anadoluya puan verip sampiyonlugu kaybedersek elbette facia derim

- ama bjk ye ve fb ye kalan maclarda 5 lik olsak ama sampiyon bitirsek kim umursar allah askina

resultante importante , bjk ye "siz gs yi yendiniz , onlar sampiyon oldu ama gelin sampiyonlar ligine sizi alalim" mi diyecekler
biz fenerden 6 yedik uefa şampiyonu olduk ama kişiliksiz top asla oynamadık ! meşhur bir marşımız vardır kıranda olsa kırıl sen fakat bükülme sakın cimbom cimbom diye haykır sönmesin umutların !!!! bu takım ümit vermiyor !!! dün 6 tane de yiyebiliriz sorun değil ama sahada futbolcuların gözünde bir hırs bir utanma biz bunun öcünü alacağız şeklinde gözlerden ateş çıkan ifadeler bunları göremiyorum !!! bunları sadece terim in aslanlarında gördük şimdiye kadar !!!

Cevat katiliyorum o hususta bir sey demedim zaten

tek soyledigim eger sampiyonluk gelecekse birak maglubiyeti filan , ezeli rakiplere karsi rezil kepaze de olsak guler geceriz

Yerine kimi öneriyorsunuz_ Terim dışında bir tane isim istiyorum. Kim gelirse kötü olmaz gibi saçma sapan laflar dışında tabi. 1 isim söyleyin ki bizi bundan daha iyi bir yere götürsün. Büyük takım hocası olma yolunda büyük soru işaretleri var ama ben herşeye rağmen sezon sonuna kalsın diyorum. Bu yönetim hoca seçmesin bir daha. Başarısız olurlarsa beraber gitsinler mayısta.

tudor bana göre nakavt durumda ancak şunu belirteyim terim dışında şu saatten sonra bizi kimse kurtaramaz tudor yerine yeni bir abidik gubidik gelecekse tudor devam etsin ! yalnız şuda bir gerçek takımda o kadar çöp vardı ki hepsini gönderdik yeniden takım kurduk ancak dünkü başakşehirin forvet hattı gibi savunmayı dağıtacak gomisi besleyecek adamlarımız gene yok maalesef o konuda hala çok eksiğiz solbek yok belhanda desen yanar döner aacayipsin gibi bir adam ! feguli için şiirler yazdık adam istanbulun tarihi mekanlarını gezmeye gelmiş !

Anket Ekim ayında açılmış ve o gunun sartlarında çogu kişi biraz da istikrar adına kalmalı demiş..

Dunku Basaksehir maçından sonra da , hala bu adam kalsın, faydalı diyen var mı acaba??

Kim gelirse kötü olmaz gibi saçma sapan laflar dışında tabi. 1 isim söyleyin ki bizi bundan daha iyi bir yere götürsün.

Hayatımda hiç TD lik yapmadım, ama yemin ediyorum , dunku Tudor'dan çok daha iyi takımı yonetirdim.. Sadece ben değil, bu forumda futbolu bilen bircok kişi var, bu lafım onlar için de gecerli..

Adam maç oncesi rakip takımı analiz edemiyor.. Etse E.Visca ve Elia gibi hızlı ve tehlikeli açık oyuncuları oldugunu görur ve onlem alırdı.. "Biz buyuk takımız, ben onlara önlem almam, onlar bana önlem alsın, alabiliyorsa" diye mi dusunuyor bilmiyorum.. Tabii sadece maç öncesi analiz, taktik değil, sectiği kadro (Lato-Linnes tercihi), oyunu okuma, oyuncu değişiklikleri vesaire hepsi fiyasko.. Adam yıllarca Juvede defans oynadı ama duran top konusuna bile cozum bulamadı yahu..

Burda uzun uzun Tudor analizi yapmak gereksiz.. Futboldan az cok anlayan herkes Tudor'un ne mal oldugunu göruyor zaten..

Onun yerine kim gelmeli.. FT olmasını ben de istemiyorum.. Turk Futbolunu bilen ve su an takım calıştırmayan , az-cok kaliteli yerli-yabancı hangi adamlar var, açıkcası bilmiyorum.. Yerli olarak Hikmet Karaman yada Ertugrul Saglam olabilir..

bu adam hiç gelmemeliydi ne futbolcudan anlıyor ne futboldan ilk günden beri söylüyorum kapasitesi bize uygun bir adam değil anca ptt 1. ligde takım çalıştırır.

Yerine kimi öneriyorsunuz_ Terim dışında bir tane isim istiyorum. Kim gelirse kötü olmaz gibi saçma sapan laflar dışında tabi. 1 isim söyleyin ki bizi bundan daha iyi bir yere götürsün. Büyük takım hocası olma yolunda büyük soru işaretleri var ama ben herşeye rağmen sezon sonuna kalsın diyorum. Bu yönetim hoca seçmesin bir daha. Başarısız olurlarsa beraber gitsinler mayısta.

Saçma sapan falan değil, esas kalmasını istemek saçma sapan çünkü oynanan futbol haftalardır sinyal veriyor, illa far tutulmuş tavşan gibi donup kalalım mı yani ? Rakiplerden tarihi fark yemek için mi bekleyelim ? Büyük maç kazanmasak ta olur anlamına gelecek sözler söylemesin, saçma sapan dizilişlerle sahaya çıkmasın yeter yeni gelecek hoca. İyi bir kadromuz var, devre arasında alternatifleri çoğaltarak daha da güçlü hale gelir.

Bu yıl gelmiş olsa anlarım ama adamı geçen seneden de biliyoruz, beklemek manasız.

Saçma sapan falan değil, esas kalmasını istemek saçma sapan çünkü oynanan futbol haftalardır sinyal veriyor, illa far tutulmuş tavşan gibi donup kalalım mı yani ? Rakiplerden tarihi fark yemek için mi bekleyelim ? Büyük maç kazanmasak ta olur anlamına gelecek sözler söylemesin, saçma sapan dizilişlerle sahaya çıkmasın yeter yeni gelecek hoca. İyi bir kadromuz var, devre arasında alternatifleri çoğaltarak daha da güçlü hale gelir.

Bu yıl gelmiş olsa anlarım ama adamı geçen seneden de biliyoruz, beklemek manasız.

Abi saçma sapan olan kim gelirse bundan kötü olmaz mantığı. Bak aynı adamlar geçen sene Riekerink için yazıyordu benzer şeyleri ne oldu? Ben de diyorum ki şu anda Terim gelmez, O'nun dışında kim gelsin şu takıma? Eski futbolculardan biri mi? Hikmet Karaman mı? Yoksa Mancini ve Prandelli hamleleri gibi milyonluk kazıklar mı?

Mesela yarın yerli bir geçici hoca geldiğinde Selçuk'u 11'e koyduğunda, Hakan Balta'yı döndürdüğünde sövmeyecek mi buradakiler? Başımıza ne geleceği az çok belli. Şu an ben de maçın sinirini yaşıyorum büyük oranda ama bu gitsin de kim gelirse gelsincilik çözüm değil. Daha rasyonel hareket etmek lazım. Yoksa açıklamalarındaki saçmalık ortada. Ama emin ol daha kötü olma ihtimalimiz, iyi olma ihtimalimizden fazla değil. Şahsen son 4 sene bunun dersini verdi bize.

Sene sonuna kadar kalsın demiştim sanırım ama o zamanlar daha benim için asıl kriter ve ölçü olan büyük maçları daha oynamamıştık.

Net bir şekilde bu adam bu kadroyu mundar edecek bu gidişle her oyuncunun verimini iyicie düşürüp liderliği elden verip Beşiktaşın bize daha da yaklaşmasına hatta muhtemelen de geçmesine neden olacak. Bu yüzden kaldığı her dakika zarardır israftır. Önemli bir dönüm noktasındayız bu noktanın ilk ayağı dünkü maçtı. Eğer Beşiktaş maçında da sönük ezik ve korkak bir oyun sergilersek taraftar dan sonra oyuncular da iyice mental olarak bitecekler.

Yol yakın iken bu heriften derhal kurtulmalıyız. Büyük maçları konuştuk hep de adım gibi eminim bu Hırvat ile son haftalara şampiyonluk potasında girsek bu herif o periyottaki baskıyı hayatta kaldıramaz ve sıçıp batırır.

sent via GSC

Abi saçma sapan olan kim gelirse bundan kötü olmaz mantığı. Bak aynı adamlar geçen sene Riekerink için yazıyordu benzer şeyleri ne oldu? Ben de diyorum ki şu anda Terim gelmez, O'nun dışında kim gelsin şu takıma? Eski futbolculardan biri mi? Hikmet Karaman mı? Yoksa Mancini ve Prandelli hamleleri gibi milyonluk kazıklar mı?

Mesela yarın yerli bir geçici hoca geldiğinde Selçuk'u 11'e koyduğunda, Hakan Balta'yı döndürdüğünde sövmeyecek mi buradakiler? Başımıza ne geleceği az çok belli. Şu an ben de maçın sinirini yaşıyorum büyük oranda ama bu gitsin de kim gelirse gelsincilik çözüm değil. Daha rasyonel hareket etmek lazım. Yoksa açıklamalarındaki saçmalık ortada. Ama emin ol daha kötü olma ihtimalimiz, iyi olma ihtimalimizden fazla değil. Şahsen son 4 sene bunun dersini verdi bize.

Dünkü maça kadar ben de Terim gelmeyecekse kalsın diyordum ama artık kafam net Tudor konusunda. Kalması her türlü zarar getirecek bu sebeple gönderilmesi taraftarıyım. Evet gönderilmesinin getireceği belirsizlikler konusunda haklısın, ama dediğim gibi bana göre o riski almak Tudor'un kalmasından daha mantıklı.

2+2=4'tür gibi bir konu olmadığı için bu konu özelinde söylenebilecek başka da bir şey yok zaten, el mecbur doğmamış çocuğa don biçmek zorunda kalıyoruz çünkü. Bekleyelim görelim.

Arkadaş daha gitmeli mi diyorlar ?

Şampiyon olacak takımın hocası gidiyor saçma sapan fantaziler uğruna tarihinde en büyük başarısı lig 2. olan bir takımdan geçen sene 4 bu yıl 5 gol yiyor maç sonunda sanki 2. lig takımının hocasıymış da messi -ronaldo 'dan bahsediyormuş gibi ''Adebayor böyle istedi'' diyor ...

Daha ne kadar küçük duruma düşürebilir bizi bu hırvat ?

Dünkü maça kadar ben de Terim gelmeyecekse kalsın diyordum ama artık kafam net Tudor konusunda. Kalması her türlü zarar getirecek bu sebeple gönderilmesi taraftarıyım. Evet gönderilmesinin getireceği belirsizlikler konusunda haklısın, ama dediğim gibi bana göre o riski almak Tudor'un kalmasından daha mantıklı.

2+2=4'tür gibi bir konu olmadığı için bu konu özelinde söylenebilecek başka da bir şey yok zaten, el mecbur doğmamış çocuğa don biçmek zorunda kalıyoruz çünkü. Bekleyelim görelim.

Sinirden gerçekten çok radikal kararla alalım havası inan bende de oluşuyor ama artık yapacak birşey yok. Kısa vadeli çözümümü daha ilk sayfada yazmıştım abi.

Cevabım hayır. Ama uyarılmalı büyük maçlar ve 3'lü sistem takıntısı konusunda. Cenk Ergün de bunu yapabilir.

Kendisinini gelecek vadettiği yerler hatalarından hala daha çok bence. Ama iyi bir mentöre de zaman zaman ihtiyaç duyuyor.

Kendisiyle bir Avrupa maçına çıksak nasıl olurduk bunu da merak etmiyor değilim.

Derhal yönetim tarafından kadro ve sistem seçimleri konusunda sınırlanmalı. Bu seneyi geçirebileceğimiz en iyi formül bu.

Terim dışında kimse şu an ilaç olmaz. Açıkçası ben bu döngüden sıkıldığım için de istemiyorum gelmesini. Gelirse şampiyon da yapabilir o ayrı.

Terim gelmezse, alsınlar Hasan Şaş'ı koysunlar takımın başına.

Alnitak Alnilam Mintaka

Kalsın demiştim ama vazgectim. 1 an önce kovulsun.

Ayıptır lan toshack malzemesi olduk. Adamlar twitter sayfalarından 4-0 ve 5-1lik skorları paylaşıp her sene daha iyi olmaya calisioz yazmislar.

Bu hale dusuren kimse defolup gitsin.

Üst Alt