Tudor Hakkında Hâlâ Olumsuz Düşünen Var mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor Hakkında Hâlâ Olumsuz Düşünen Var mı?

Tudor ile sene sonu yollar ayrılsa ve atıyorum Mancini gelseydi, senelerdir gitmesi istenen çöpleri yollayıp,kendi istediği oyuncuları aldırsaydı ve bu oyunu,puanı yapsaydı şu an ne biçim övgüler dizilirdi düşünemiyorum bile.

Rijkaard ilk 6 hafta 18 puan yaptığında "Mini Barcelona" denmesinden tut,neler neler deniyordu. Tudor'a ise her geçen hafta azalsa da hala övgüden çok eleştiri var. En ufak puan kaybında yine akbabalar çıkacak, Antalya maçındaki gibi.

Büyük maç performansını izleyelim önce. Geçen sezonki büyük maç performansı ortada.

Sanki Tudor'u eleştirmek, güvenmemek inanılmaz bir şeymiş gibi davranmayı bırakın artık.

Evet korkunç zamanlardı CL gruplarından falan çıkıyorduk.

Arkadas Mancini'yi kücük düsürmek icin laf atacagim derken hayali seyler yazmis. Mancini ile CL de oynarken Tarik ve Veysel takimda degildi. Hatta Tarik Mancini gittikten sonra alindi. Veysel o dönem kisin transfer oldu ama CL de oynayamiyordu CL kadrosuna dahil edilmedigi icin.

Şu an değerlendirme yapamayacağımız tek kriter büyük maçlar. Onun dışında kadro kurma, oyun anlayışı ve bu anlayışı sahaya yansıtabilme açısından geçer not aldı bence. Ayrıca her maçtan bir şeyler öğrenip hatalarından ders çıkarıyor. Derbi performansı da başarılı olursa uzun süre başımızda kalmasını isterim ama diğer her şeyde kusursuz olsa bile derbilerde büyük maçlarda yetersiz olan bir hoca Galatasaray'ı yönetmemeli..

9-14. haftalardan sonra kesin bir şey söyleyebiliriz ancak.

Derbi alsa sampiyonlar ligi başarısı bekleyecek adamlar mevcut o yüzden bazılarının art niyetli düşündügü belli

tudor dusmanlarına gsde yer yok

Arkadas Mancini'yi kücük düsürmek icin laf atacagim derken hayali seyler yazmis. Mancini ile CL de oynarken Tarik ve Veysel takimda degildi. Hatta Tarik Mancini gittikten sonra alindi. Veysel o dönem kisin transfer oldu ama CL de oynayamiyordu CL kadrosuna dahil edilmedigi icin.
Ben de onu düşündüm. Veysel CL kadrosuna bildirilmemişti. Adam gitti ama bunların nefreti bitmedi. Bu kadar nefret normal değil gerçekten.

Sezon bittiğinde tabloda 1.sırada ismimizi görürsek olumsuz düşünceler yerini olumluya bırakır, aksi halde herkes biliyor ki barınma şansı yok burada. Kimse masal anlatmasın o yüzden, şampiyonluk gelmezse kimse bu günleri hatırlamaz.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

buna belli oranda katılırım ama büyük oranda katılmam. Geçen sene hem Mou hem Pep kendi istediği oyuncularla müthiş para harcatıp başarısız oldular ama bu sene her ikisi de aynı şekilde devam etti.

Sene sonuna kadar bu oyunla devam edersek ve 73 puan üstüne çıkarsak sıralamaya bakılmaksızın devam edilmeli. Bu ligde 2006-07 sezonunda FB 70 puanla en yakın rakibine 9-10 puan fark atarak şampiyon oldu. Ertesi sezon 73 puanlı takım 4.oldu.

Dolayısıyla her şey sıralama değildir bana göre.

adamı geçen seneye göre yargılayan var. leş ordusunu kime versen bir halt edemezdi zaten . kaldı ki kovulsun diye kasden sabote bile edildi.

* takımı cılız zayıf yumuşak kırılgan yapıdan kurtarıp sert hızlı güçlü bir hale çevirdi. milletin isteğine bakmadı kanırta kanırta yaramaz herifleri kovdu kalanını yedeğe çekti. kadro mühendisliği harika .
* bugün kovsan ekmeğini 3 sene yiyeceğin kadro kurmuş.
* fener de toplama kadro kurdu sıfır çekti tudor kurdu yenilgi yüzü görmedi.

kusura bakmayın da olumsuz yorumlarınız çok da kasımpaşa.

Ezeli rakibimiz fenerbahçeden 9 puan fark yendiğimiz sezon Mancini inanılmaz paralar harcadı ara transferde. Ve sonuç 0. CL de ise Mancini den çok yıldız futbolcuların kendi becerileriyle birşeyler yaptık. 7 puanla gruptan çıkmakta mücizeydi. Mancini yi hala övenler görüyorum. Tek doğru yaptığı iş tazminatını bırakıp gitmesiydi. Tudor nadir görülecek bir seri yakaladı. Bunu 4-5 maçlık süreçte devam ettirirse min10 puan şeklinde. Artık medyada olumsuz taraftarlarımızda anlarlar başarılı olduğunu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Sezon sonu konuşuruz ama gidişat iyi. Mancini gibi, Pirandelli gibi çöplere milyonlarca avro harcatmadı en azından, alınan oyuncuların hiç bir tanesi kazık çıkmadı

Takımın büyük maçlardaki performansı önemli olacak.

buna belli oranda katılırım ama büyük oranda katılmam. Geçen sene hem Mou hem Pep kendi istediği oyuncularla müthiş para harcatıp başarısız oldular ama bu sene her ikisi de aynı şekilde devam etti.

Sene sonuna kadar bu oyunla devam edersek ve 73 puan üstüne çıkarsak sıralamaya bakılmaksızın devam edilmeli. Bu ligde 2006-07 sezonunda FB 70 puanla en yakın rakibine 9-10 puan fark atarak şampiyon oldu. Ertesi sezon 73 puanlı takım 4.oldu.

Dolayısıyla her şey sıralama değildir bana göre.
Bahsettiğin örnek premier lig, ve hocalarda dünya markası hocalar. O paraları harcayan kulüplerde dünyanın en zengin kulüpleri. Ne bizim ligin premier lige benzer yanı var ne de Tudor un o bahsettiğin hocalar kadar kredisi olabilir. Ki dediğin hocaları şu kadronun başına getir, onlar bile şampiyon yapamazsa kovarlar burda. Kadro yenilendi eyvallah, ama ciddi bonservis ve maaşlar da ödendi. Lige de baktığında şu kadronun önüne geçebilecek takım yok, o yüzden şampiyonluk gelmezse her türlü gönderilir. Bu tarz iyi gidişatlar sadece dönemsel mutluluk veriyor, şampiyon olmayınca kimse de dönüp "kayseri yi karabük ü nasıl yenmiştik ama" demez.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yönetim değişmeyecek. Hele şampiyon olursak değişeceğini hiç düşünmüyorum. En kötü dönemde bile tek bir muhalif çıkmadı. Şu saatten sonra da çıkmasın.

bir yanım başarılı olursak kalsın diyor, lakin diğer yanım başarılı da olsak yönetim gitmeli diyor. Görevde olduğu süre boyunca takıma verdiği zararı hem maddi, hem manevi verecek başka başkan gelmedi sanırım.

Albayrak var, aday olacam diye açıklama yapmıştı.

Üst Alt