Tudor: "Hangi arkadaş stada düdükle girmiş merak ediyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Hangi arkadaş stada düdükle girmiş merak ediyorum"

Atiker Konyaspor'un golcüleri Bajic ile Rangelov arasındaki ortaklık K. Karabükspor karşısında yeşil beyazlılara golü getirdi. Adriano ile karşı karşıya kalan Bajic, geriye dönüp bomboş durumdaki Rangelov'u gördü. Yıldız isim de takımını öne geçiren gole imzasını attı.

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Igor Tudor, 1-1 berabere kaldıkları Atiker Konyaspor maçında yedikleri ilk golde dışarıdan gelen bir düdük sesine tepki göstererek, "Hangi arkadaş stada düdükle girmiş merek ediyorum" ifadesinde bulundu.

"HANGİ ARKADAŞ DÜDÜKLE GİRDİ MERAK EDİYORUM"
Atiker Konyaspor'un golünden önce bir ofsayt beklentisi olduğu yönünde soruya Tudor, "Enteresan bir şekilde düdük sesi duymuş bütün oyuncular. Hepsi düdükten sonra durduklarını söylüyorlar. Hangi arkadaş stada düdükle girmiş onu gerçekten çok merak ediyorum. Belki bu arkadaş veya arkadaşlar yüzünden 3 puan kaçırmış olabiliriz. Rica ediyorum bir daha bu tarz şeylerde dikkat edelim, stada düdükle gelmeyelim" diyerek uyarıda bulundu.

İşte Tudor'un isyan ettiği gol - Ligtv.com.tr

Üst Alt