Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli mi?

Tudor ile Yeni Sezonda Devam Edilmeli Mi?

• Evet,kendisine şans tanımalıyız!

Kullanılan: 40 44.9%
  • Hayır, Galatasaray için yeterli seviyede değil!

Kullanılan: 49 55.1%

• Kullanılan toplam oy
    89
Bu ülkede Galatasarayı şampiyon yapmak için pep olmaya gerek yok bu takım teknik patronsuz da şampiyon oldu.. iyi yönetilmemiz daha önemli bence .. eli ayağı düzgün 4 -5 adam aldığın zaman farkı açıyorsun zaten bu kadrodan bir bok olmaz tudoru beğendiğimden değil ama doğru oyuncular ile en azından şansı hakediyor 15 yıldır sabri orta açsın diye bekleyen 10 yıldır semih stoper olsun diye bekleyen bir camianın tudora 1 seneyi çok görmeyeceği kanaatindeyim..

Dursun kalsa bile Tudor gitmeli bence.Yerli hocaya dönmeliyiz.Sırasıyla Terim,Avcı ve Ersun yoklanmalı.Kalli'den beri yabancı şampiyon yok.

Yaz başında Dursun'un gidip ortalama bir başkanın geldiğini farz edelim.Tudor kalırsa ortalama başkanla da başarılı olacağını sanmıyorum.

+Bu Başakşehir maçında kesin perde arkasında bir olay var,takım adeta şike yaparcasına sabote etti maçı bu inanılmazdı,mağlubiyetten çok öte birşey..
Ligin en önemli maçını oynuyorsun 2.lik için ve yürüyorsun açıklanası birşey değil gizli kapılar ardından birşeyler olmuş belli..

Futbolcuya dayali duzenin son bulmasi mi lazim yoksa futbolcuya dayali duzenden faydalanmak icin onlara uygun bir td getirmek mi ? birincisi gibi gorunse de , bu denendi de basariya mi ulasti ? bu da bir sorun

yarin dursun gitti diyelim . yepyeni bir yonetim geldi . futbolculari hangi klup tumden degistirebilir ? mesela hepsini gondermeyi birak , sneijder ve selcuk gibi ele baslarini ,sadece bu 2 adami gonderebilir misin bu ucretlerle sozlesmeleri varken ?

hep soyledim tekrarliyorum , sozlesmesi bitenle hoscakal diyeceksin , o vakte kadar da sabredeceksin , seneye sneijderdan , sonraki sene selcuktan , bu sezon sonu sabriden baltadan tek tek kurtulursan bir umut isigi var demektir

Abdullah avcı tek çare onun dışında her hoca felaket olur yine. Yerli hoca şart bu lig böyle

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lan demediniz mi Tudor gelsin şampiyon yapacak. Şampiyonluk için gelmediyse şimdi ne işi var seneye gelseydi.
Aç iyi oku dediklerimi
Bu sezon bu oyuncu grubuyla bişey beklemiyorum dedim
Kendisinin kuracağı takımla değerlendirme yapacağım

Bırak bu ben haklıyım ayaklarını
Bıkmadınız hocaları göndermekten
Öncelik dursun

TapaTalK

Seneye Tudor falan kalmamali. Abdullah Avci gelmeli. Kimse sampiyonluk beklememeli. Tam destek. Birakalim altyapidan 2-3 oyuncu cikartsin. Kendi takimini olustursun.

aslında ben tudordan sunu beklerim bassın istifayı ve basın toplantısında bu hırsızların bütün pisliklerini ortaya döksün

oyuncularıda bir bir ifşa etsin direkt medyanın önüne atsın sırf bunu yapsın efsane olur zaten

Avcı iyi hoş da kaç senedir Başakta hocalık yapıyor

Belki burada da başarılı olur ama takim kurmak için yıllarca zamanı olmaz - yönetim ve taraftar baskısı buna engel olur

Bre cahil riekerink'in kendi kurduğu takım bu sezon başı transferlerini yapmış lige başlamış

Bu adam geldi kurulu takıma

La bi sus şuursuz

Ya Alper gözünü seveyim sen gercekten yapilan transferlerin Riekerink'in isteginin dogrultusunda yapildigina mi inaniyorsun da "Riekerink'in kendi kurdugu takim" diyorsun?

Ben sana söyleyim yapilan onca transferden belki ancak De Jong onun istegi ile alinmistir o da kendi vatandasi oldugu icin belki. Riek Serdar'i Eren'i falan nereden tanisin da illa istesin yahu, hepimiz biliyoruz ki Riek hocanin orada durmasinin tek sebebi herseye tamam demesiydi. Transferlere de tamam dedi iste.

Mesela Eren hic bir sekilde Riek'in düsüncesine uymayan bir forvet tipi. Biz hep pasa dayali oyun oynarken gittiler sagdan soldan ortalara havadan toplara ihtiyaci olan forveti getirdiler takima sirf Dursun'un kankasi Kasimpasa baskanina para yedirmek icin.

Üst Alt