Tudor: "Oyuncularım maçın büyüklüğünden etkilendi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Oyuncularım maçın büyüklüğünden etkilendi"

abi GALATASARAY burası ya GALATASARAY nasıl böyle bir cümle kurarsın. sus basını one eg baska seyler sacmalama ama böyle bir şey söyleme.

Ne demek lan oyuncularım büyük maçı kaldıramadı

Anadolu'nun ufak bir camiası mı zannediyorsun burayı

Sen GALATASARAY takımının hocasısın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sırf açıklamalarını okusanız gönderirsiniz Tudor'u, çok bariz büyük takım teknik direktörü olamayacağı.

buna birisi armanin üstündeki yildizlari hatirlatmali bence
türkiyenin en büyük kulübü nasil dandik bjknin stadinda böyle aciz duruma düsüyor

Gerçek bir kepaze ulan insan şu lafı etmeye utanır az önünü kestir edeceğin lafın ya sen ezik olabilirsin de bu takım ezik değil 100 küsür yıldır buradayız ve en iyisi biziz kimin, hangi büyüklüğünden etkileneceğiz futbolu bilmiyorsun madem az tarihlerine bak şu takımların işine saygın varsa.

Arkadaslar yaziyorsunuz da , ben de Gsarayliyim ama neye gore en buyuk ?

hadi en basarili desen kabul de neye gore en buyuk

ben bunu defalarca soyledim , bjk liler de biz de bosuna konusmayalim , en nefret ettigim camia da olsa kimse kusura bakmasin bu ulkenin en buyuk klubu fenerbahcedir

sonra boyle soyleyince de biri gelip kus yemi veriyor ama medya gucunden siyasi guce , yerel yonetimlerdeki dominantliktan tut hakemlere kurullara dek fenerbahceyi katiyen asla yenemezsin , hele arkasindaki mali guce ve kisilere deginmiyorum bile

amator sporlar su bu girmiyorum .. puzzle in son parcasi kaldi , ama azizle ama azizsiz bir mutabakat kurduklari anda orada ne biz ne bjk kalacak

bak buraya yaziyorum bunu . Bjk basarilarinda deliren sizler 3 kat 5 kat delireceksiniz o zaman

hic bana kizmayin , bu iddiamin gerceklestigini gormenize az kaldi

Bizim acilen fb toparlanmadan bir orta vadeli plan yapmamiz gerekiyor

mali idari ve sportif olarak kredi kazanmamiz lazim , sampiyonluk sayilari cok onemli degil ama bugun ffp bizi kurtariyor , ve ali koc gibilerin "paraysa para verip aliyorum" demesini engelliyor

m. Ali aydinlar
ferit sahenk
sadettin saran
murat ulker
baslarinda ali koc

ffp nin ciddilesmesinden hemen once bir mutabakat yonetimi kurmaya and icmislerdi , aziz in altinda ya da azizi gondererek , hepsine yakinen sahidim cok fb kongre uyesi arkadasim var ve katiliyorlar her toplantiya

ama ffp cikip da parayla bu isi basaramayacak hale gelince bu is yatti . Fakat yine de aziz i indirir indirmez , olursa boyle bir sey , bjk den beter bir cikis yakalayabilirler

fb boyle bir cikis yakalarsa da bugun sandiklara gomulmus butun basin medya tv siyaset tek vucut olur

bunun ayak seslerini 2004 te gorduk , fanatik fenerliyi tff baskani bir digerini mhk baskani yapmalari 15 gun almadi

ben yaklasan tehlikeyi simdiden soyleyim de sonra nereden cikti fb olayi olmasin 2 sene sonra

Üst Alt