Tudor: "Sneijder, bazı şeylerin değiştiğinin farkında olsa gerek!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor: "Sneijder, bazı şeylerin değiştiğinin farkında olsa gerek!"

tudor varsa ben yokum

diyor muymuş acaba kendisi

sorabilir misin renktaş
Ben Sordum; Cevap bu:

5d827df2047a161286183b5039f087ec.jpg

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Beyler yapmayın, bir birinize girmeye gerek yok. Gelsin, kimle görüşecek ise görüşsün, kocaman adamlar illaki bir karara varırlar. Kalırsa inşallah başarılı olur, kalmazsa da kimler geldi kimler geçti kervanına eklenir.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

sneijder istemezse bu takımdan gitmez. tudor bunu biliyor ve sneijder'e mesaj yolluyor.

sezon başlamadı selçuk'un oynayacağını nereden biliyorsunuz? oynarsa bile eskisi gibi temposuz olacağını nereden biliyorsunuz. adam boşuna mı pestilini çıkartıyor bu oyuncuların? sezona adam gibi hazırlansınlar geçen seneki gibi nal toplamasınlar sahada diye. bıkmadınız mı bu takımın t.d öğütmesinden? daha kaç t.d değiştireceğiz?

tudor dediğiniz adam cl finali görmüş, zidane, conte en önemlisi don ancelotti gibi adamlarla çalışmış bir adam. sonuna kadar güveniyoruz.

Gelen teknik adam Sneijder diye gündem yaratıyor. Selçuk İnan kardeşimize kimse laf yapmıyor. Bunun da kalacağı 10 hafta..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tudor: sneijder koşşşşş

selçuk: ben de koşayım mı hocam

tudor: yok sen koşma yavrum zaten koşamazsın, sadece geri pas yan pas

Üst Alt