Tudor ve Udinese Yolları Ayırıyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor ve Udinese Yolları Ayırıyor!

Udinese'nin baskani aysal gibi Kiskanc galiba

Takimi ligde tuttugu icin göndermek istiyor,tipki bizi sampiyon yapan imparator'u Kiskancliktan gönderen aysal gibi

bu basitliğe verecek başka cevap bulamadım kusura bakma, o yüzden senin dilinden cevap verdim

0

çünkü futbol bu, fm oyunu değil. bu tudorcuların anlamadığı nokta bu, çok fm oynayıp kafayı orda yaktılar belli ki. 10 tane oyuncu yolla 10 tane oyuncu al herbirine 7-8 milyon bonservis ver zaten hiçbirinin üstünde oto. ödeme vakti gelince para yok,oyunda kolay tabi önceki save dosyasına dön :D

e demek ki neymiş. o dediğin temizleme işi basit olanmış yani sen ben forumdan birinin bile yapabileceği bi işmiş. demek istediğim de tam olarak bu, 10 oyuncu temizleyip 10 oyuncu transfer etmek bi marifet değil herkesin yapabileceği bişeydir. marifet o herkesin salladığı donk sinanı oynatabilmektir. işte bu yüzden tudor fatih terimin stajyeri bile olamaz
Fm cilerden ozur dilemenizi talep ediyorum renkdas.

Izlanda ve cebelitarik ligleri oynayarak avrupayı titretmis kariyerlerim mevcut keza darica gencler birligi ve akhisarlada. bu tur ithamları haketmiyoruz. O ozur dilenecek.

Futbolda saha içi analiz - taktik işinin önemli bir yer tutmadığına inanmaya başladım. Oyunun %70'i saha dışında oyuncular ile ilişkilerin, ilgin, idaren ve mentaliteni oyunculara aktarabilme kabiliyetinden, %30'u da saha içi detaylara bakıyor. Fatih Terim ile o 4 mactan 10 puan alırken oyunlarda taktiksel yönümüz mü ön plandaydı? Guardiola ile de çalışmış Fernando, Terim için "bunun okulu yok, oyunculara verdiği güven, ikili ilişkileri; tanrı vergisi. Bendeki en büyük etkisi; derbiler öncesi rahatlığı, oyuna dokunuşları, hafta boyunca takımı hazırlaması ve oyunculara aşıladığı güven" açıklamasını yaptı birkaç gün önce

Tudor'un da oyuncular ile geçimsiziğiyle nam salmış bir antrenör olarak, ne kadar iyi taktisyen olursa olsun asla büyük takımlarda antrenörlük yapamayacağını düşünüyorum.

muhteşem bir yorum.

Üst Alt