Tudor'a Kendi Takımını Kurma Fırsatı Verilmeli mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'a Kendi Takımını Kurma Fırsatı Verilmeli mi?

Tudor'a Kendi Takımını Kurma Fırsatı Verilmeli mi?

• Evet

Kullanılan: 30 30.6%
  • Hayır

Kullanılan: 68 69.4%

• Kullanılan toplam oy
    98
Bugune kadar hep güveniyordum, ilk 11 tercihlerine de saygı duyuyordum ama bugün iyi giden Bruma'yı oyundan alması ve 10 korner kazanıp sezon başından beri neredeyse en çok ceza sahasına orta yaptığımız bir maçta Eren'i 80den sonra alması kabul edilebilir bir şey değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Bu saatten sonra şutlansa ne olacakki.Şunu aklına yazsın herkes.Mayıs 2018 e kadar o suratına kdumun herifi gidene kadar bu takımdan bır bok olmaz.

Malesef hayir. Iyi TD zaten degil, ama cikardigi kadrolar da ne aldigi diye soruyorum kendime. Bi defansi tuturamadi, ha hepsi beyinsiz de bari en iyi beyinsizleri bul da ve istikrar kur orda. Sonra da bakiyorum, herkes JOR un degisiklikerine laf ediyordu da, bugünki Bruma degisikligi neydi? Insan bu kadar aptal olunur mu? Aslinda Yasin cikmaliyidi. Takimin en iyisi Tolgaydi, gidip onu cikariyor, ölen Wesley ile Selcuk u degil, ve golü ondan sonra da yiyoz.

Bunlar amatörce hatalar. Ha Baskan Dursun ise zaten ümitlenmeye gerek yok, kisa kadar Sampionluk inanci vardiysa oda JOR un insan gibi olup takimi biraz siki tuttugundan dir, yoksa gördük. Sabri oynamaz oynamaz, Fenere karsi oynuyor (ha kötü degildi de, en iyi sabri ancak bu kadar, kendisi malesef loser)

Gitmeli neden dersiniz zaten dursun ve ekibi nasil olsa kendi kafasina göre takim kuruyor

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Hayir. GS CL takimidir.

Dursun cemiskezege baskan olacak kapasitede biri degil.

Once dursun ve ekibi defolmali.

Sonra yeni gelen baskan kendini ispat etmis hoca getirmeli.

Sonrada ne kadar yasli, cop ise yaramaz futbolcu varsa satilmali kiralanmali gonderilmeli.

Haftalarca bu fikir üzerinde durdum ama gel gör ki kendi oyuncularından ve rakibinden korkan bir teknik direktör, bu oynattığı oyuncular ve yaptığı değişikliklerden net bir biçimde ortaya çıkıyor.

Tudor kalsin gitsin pek bir sey degismez. Fakat tudor bayadir takimin basinda . Ne katti ? Bence hic bir sey katmadi

Her kaybettigi mac sonrasi yanlis degisikliklerle elestirildi , her mac buna devam etti. yani ben oyle sneijderle oyuncularla cok sorunu var geyiklerine inanmiyorum , ama tudor un muthis bir kondusyon yukleyicisi filan oldugunu da dusunmuyorum

riko kalsaydi da 3-5 puan ,o da belki farkederdi .. kadro ucuz etin yahnisi demek isterdim ama pahali etin kotu yahnisi resmen

kadro degismezse kim gelirse gelsin basarili olamaz . fakat tudor da su an asiri elestirilmiyorsa tek sebep bu degil , eger birebir buraya denizli getirilse ve bu sonuclari alsa kovulmak ne kelime , per perisan edilirdi

su an kabul edelim ki tudor a elestirilerin az olmasinin sebebi sosyal medya TD si olmasi .. yani seyircinin ekseriyetinin tudor u istemesidir suanki sessizlik , isin durustcesi bu

Soru yanlis olmus.

Asil soru Mehmet Özbeke bir sezon daha takimini kurma firsati verilmeli mi olmaliydi.

:eek:ley:
Taraftarda kafayı yedi artık... Ben bu yaşıma kadar hem kongre üyeleri, hem yönetim, hem teknik ekip, hem futbolcular, hem taraftar olarak bu kadar dibi görmüş bir dönem hatırlamıyorum...

Trabzon da bu kadar başarısızlığa rağmen teknik direktörünü değiştirmedi ve arkasında durdular sonrasında da neler mi yaptılar; pereira, mas, yusuf yazıcı, olcay şahan gibi 4 oyuncuyu takıma monte ettiler mehmet ekici gibi sorunlu oyuncuları ve vazgeçilmez zanneden adamı kadro dışı bıraktılar ayrıca bir çok kazma oyuncuyla da yollarını ayırdılar sonra da Trabzon inanılmaz yükselişe geçti demek ki sorun teknik direktör de değilmiş hatta ersun potansiyelini göstermeye başladı kısaca oyuncu grubu değişince teknik direktör de istediği taktiği oynatma özgürlüğü oldu

Bizde de formül açık ve net belli sneijder, sabri, selçuk, semih gibi vazgeçilmez Galatasaray'ın çocuğu gibi görülen oyuncularla yolları ayırıp daha takım oyunu oynayan adamlar almalıyız tamamen 10 kişi beraber hareket etmeli 2 tane sağlam onazi ve okay gibi genç ve yetenekli adam yiyen adamlarımız olmalı başarı istiyorsak hocaya bu şansı vermeliyiz başka çaremiz yok ben sonuna kadar inanıyorum
dPaD0Q.png

Ersun Yanal'ı getirin dedik takımın başına burun kıvıranlar oldu. Şu durumumuz müstehaktır bize

Oyuncu değişiklikleri hatta ilk 18 tercihi bile istikrarlı değil, ama teşhisleri de doğru gibi falan filan derken kararsız kalıyorum. Ama Dursunun gidip Hamzayı (gudubet adamın eli değdiği yerde bi daha ot bitmiyor, Bkz. Bursa) veya benzer birini tekrar getireceğini düşününce kesinlikle fırsat verilmeli diyorum. Başka birisi gelince Sabri, Cavanda, Chedjou, hatta De Jong, Selçuk gibilerin takımda kalacağı da kesin olacaktır. En azından bu adam neyin ne olduğunu anladı birazcık.

:eek:ley:
Taraftarda kafayı yedi artık... Ben bu yaşıma kadar hem kongre üyeleri, hem yönetim, hem teknik ekip, hem futbolcular, hem taraftar olarak bu kadar dibi görmüş bir dönem hatırlamıyorum...

seyircinin sorumlulugu ile yoneticinin futbolcunun teknik ekiplerin sorumlulugu ayri .. seyirci bu isin musterisi , icra makamindakiler isin kaymagini yerken ,bunlari finanse edenler ise biz seyircileriz

fakat bunun boyle olmamasi , seyircinin de hic isabetli tahminlerde bulunamadigi gercegini degistirmiyor . elimizi surdugumuz kuruyor

dursun anketinin sonuclari , tudor un asiri istenmesi , sneijder ile uzatilan sozlesme derken seyircinin fikir birligi olan cogu mevzuda sonucun dogru alinamadigi net bir gercek

Tudor'u beğenmiyorum ama Özbek kardeşler gitmediği sürece teknik direktör değiştirmenin anlamı yok.Transfer falan da yapılmasın.

küçük bir takım olmuşuz.
sadece küçük takımlar 90 dk biz oynadık ama adamlar bizi yendi der
bu kaçıncı "top oynadık ama yenildik" deyişimiz
kim, nerede oynadığının ya da kimi oynattığının farkındaysa kalsın
kalanı da bi zahmet defolup gitsin

Üst Alt