Tudor'a Objektif Taraftar Bakışı Gerek - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'a Objektif Taraftar Bakışı Gerek

Geçelim bu işleri. Riekerink'i yerden yere vur, Tudor'a gelince aman eleştirmeyelim, koruyalım de. Başarısızlığa zemin aramayın. Tudor'un ne deneyimi var ki sabredeyim, eleştirmeyeyim. Bu sezon şampiyon yapamazsa ve takım kötü oynarsa kovulmalıdır.

Çalıştırdığı takımı sezonun 20. haftasında yarı yolda bırakabilen biri Tudor

Aynısını Galatasaray için yapmayacağı ne malum? Yurt dışından daha iyi bir teklif aldım deyip aynısını bize yaparsa ne olacak?

Sosyal medya çok tehlikeli bir yer harbiden. Nedense Rikerink güzellemeleri yapan herkes şimdi de aynı şeyi Tudor için yapıyorlar. taraftarların çoğu şuan Tudoru istiyor gibi görünebilir ama ilk 3 dışında kalalım bakalım seneye takımda kalabiliyor mu

Aynısını Galatasaray için yapmayacağı ne malum? Yurt dışından daha iyi bir teklif aldım deyip aynısını bize yaparsa ne olacak?

Hayırdır Karabükü şampiyon mu yapacaktı sanki. Ligi orta sıralarda bitirmeyi hedefleyen takımı hedefte tuttu işte. Daha ne olsun. Ama bizim hedeflerimiz var, şampiyonluğa giderken bırakıp gidemez. Aynı şey değil.

bizim yönetim salak gibi 3-4 milyona serbest kalır maddesi koyarsa evet haklısın gidebilir. ama böyle bir madde koyulmazsa hiçbir yere gidemez

Bana göre objektif olmak için iyi analizler yapmak gerekiyor. Ben Tudor'un fazla büyütüldüğünü düşünüyorum. Bu demek değil ki hoca başarılı olamaz. Çok başarılı olabilir. İnşallah öyle olur. Ama birşeyleri göz ardı edersek hayal kırıklığına uğramaya devam edebiliriz. Mesela hocanın iç saha karnesi ne kadar iyiyse deplasman karnesi de bir o kadar kötü. Galatasaray için deplasman yok diyebiliriz ama hoca için olursa (umarım olmaz) takım için de olur.
Hocayı iyice tartıp değerlendirmeden, biraz bekleyip görmeden peşin hüküm veriyoruz. Sonunda üzülen biz oluyoruz.
Bir de benim yaşantı içinde gördüklerime dayanarak vardığım bir sonuç var (yaşım 35); Eğer bir insanın elinden hayır göremiyorsanız ne kadar zorlarsanız zorlayın durum değişmiyor, hatta daha kötüye gidiyor. Yönetimden söz ediyorum, bu yönetimle olmuyor. Aslında yönetimin iyi niyetli olduğunu düşünüyorum, Dursun Özbek'in cebinden dünya kadar para verdiği söyleniyor, bunu herkes yapmaz. Ancak bir uyuşmazlık var, olmuyor. Olmuyorsa da zorlamamak lazım.*
Sonuç olarak; başarının bir çok etkenin bir araya gelerek oluştuğunu düşünüyorum. Sadece çok iyi teknik direktörle, sadece yıldız oyuncuyla, sadece çok iyi yönetimle de olacağını düşünmüyorum. Hepsinin (belki başka etkenler de eklenerek)*bir arada uyum içinde hareket etmesiyle başarıya ulaşılıyor bence.
Bu yönetimle başarı gelmiyor, geleceğini de sanmıyorum.*

ya Tudor neyi değiştirecek bir şey yapacağına inanmıyorum diyen renktaşlar, çok şeyi değiştireceğini düşünen renktaşlarımın umutlarına dahil olun lütfen

çünkü 20 tane adam gibi transfer yapacak durumumuz yok zaten transfer yapılamıyor,yapılsa da düzgün transfer yapacak yönetimimiz de yok

elimizde ki tek done Tudor ve bununla tutunmak istiyoruz

Üst Alt