Tudor'dan 3'lü Savunma Sürprizi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'dan 3'lü Savunma Sürprizi!

Bir mağlubiyetle 40 küsür binden 15 bine düşeceksek kaybetmeye razıyım.İyi gün taraftarları,Galatasaray kötü gittiğinde ben aslında futbolla ilgilenmiyorum ayağı yapanlar gitmesin stada.
Ne diyorsun Sarper allasen? Bu maç Alanya maçı değil dikkatini çekerim. Şu kadro ile şu feneri yenemiyorsan ben şampiyon olacağım demeyeceksin.

Yok ben kaybetmeye razıyım yok iyi gün taraftarları bilmem ne :red: O iyi gün taraftarları sayesinde bu kadar transfer yapıldı bu kadro kuruldu yoksa kimsenin umurunda olmayacaktı. Sucukçu tayfa zaten memnundu sesini çıkarmıyordu. Aga şu romantizm işinden vazgeçin artık. Zaten ülke buram buram bjk romantizmi kokuyor bir de bizim taraftarın romantizmine gerek yok.

Ne diyorsun Sarper allasen? Bu maç Alanya maçı değil dikkatini çekerim. Şu kadro ile şu feneri yenemiyorsan ben şampiyon olacağım demeyeceksin.

Yok ben kaybetmeye razıyım yok iyi gün taraftarları bilmem ne :red: O iyi gün taraftarları sayesinde bu kadar transfer yapıldı bu kadro kuruldu yoksa kimsenin umurunda olmayacaktı. Sucukçu tayfa zaten memnundu sesini çıkarmıyordu. Aga şu romantizm işinden vazgeçin artık. Zaten ülke buram buram bjk romantizmi kokuyor bir de bizim taraftarın romantizmine gerek yok.

:asd22: :asd22: :asd22: Dün bir tanesi ağladı. İki senedir keyfi yerindeydi. Dün "sevinmek için sevmedik" triplerine girmişti. Vallahi mide bulandırıyorlar.

1 maç kaybetti diye takıma sırtını dönen iyi gün taraftarlarını eleştirmek romantizmse en baba romantik benim.İyi gün taraftarlığının dahi bir adabı var,evimizde ilk kez derbi kaybetmeyeceğiz öyle veya böyle.Puantaj anlamında da öndeyiz.Doğru moral bozukluğu illa ki olacak fakat her şeyi silip atıp stada gelmeyecek olan da gelmezse gelmesin abi.Bunun romantizmle alakası yok bunun gerçeklerle ve tutarlı olmakla alakası var.Öyle taraftar olmaz olsun benim nazarımda.

1 maç kaybetti diye takıma sırtını dönen iyi gün taraftarlarını eleştirmek romantizmse en baba romantik benim.İyi gün taraftarlığının dahi bir adabı var,evimizde ilk kez derbi kaybetmeyeceğiz öyle veya böyle.Puantaj anlamında da öndeyiz.Doğru moral bozukluğu illa ki olacak fakat her şeyi silip atıp stada gelmeyecek olan da gelmezse gelmesin abi.Bunun romantizmle alakası yok bunun gerçeklerle ve tutarlı olmakla alakası var.Öyle taraftar olmaz olsun benim nazarımda.
Bu bir maç dediğin normal bir maç değil Sarper bunu anlamak istemiyorsun sanırım. Bu maçı alırsan şampiyonluk yolundaki rakiplerini psikolojik olarak bitirmiş olacaksın ve önün iyice açılacak hatta ligi Kasım ayında bitirme şansın dahi olacak. Kaybedersen avantajını yitireceksin, şu ana kadar kolay rakiplerle oynadılar diyenleri haklı çıkaracaksın, rakiplerini tekrardan havaya sokacaksın. Bir de üstüne demoralize olacaksın. Bir de karşımızda iyi bir fb takımı da yok. Fb iyi olsa eyvallah diyeceğim lakin öyle bir şey yok.

Bu maçı kaybet ondan sonra git bir de Trabzon'da mağlup ol bak bakalım Gençler maçına kaç kişi gelecek? Tekrardan havaya girmek, taraftarın güvenini tekrardan kazanmak ne kadar sürer sence? Bundan bahsediyorum. Yoksa bir maç kaybetti diye Galatasaraylılığını askıya alanlara benim de diyeceğim bir şey yok. Lakin takıma ve hocaya güven yitirilirse sucukçular dışında o stada taraftar gelmez ben bundan bahsediyorum. Ha 2 penaltın verilmez 2 de kırmızı çıkar üstüne 2 tane de golün verilmez deriz ki hakem katletti. Bunun dışında biz şu maçı ancak ve ancak hoca saçmalaması ile kaybedebiliriz. O yazıyı ben Tudor dikkatli olmalı diye yazdım sen gidiyorsun mevzuyu Galatasaraylılık boyutuna taşıyorsun ne alakası var? Bilerek mi yapıyorsun anlamıyorum.

Bir de iyi gün taraftarı nedir yani? Şu lafın adı kusura bakma ama romantizmdir. Sen kulüp olarak adam akıllı kadro kuracaksın, eli ayağı düzgün top oynayacaksın taraftarı stadyuma kendin çekeceksin ki bu sene bunu başardılar. İlk 8 haftada 7 galibiyet çok iyi bir sonuç. Ha 8 hafta 4 mağlubiyet 2 beraberlik olacak takım yerlerde sürünecek ama millet takımdan ümidini kesip stadyuma gitmiyor diye iyi gün taraftarı olacak :red: Yok öyle bir dünya.

bu basının algı operasyonu kaybedersek tudor 3lü fantezisi yaptı diyecekler...ilk haftadan beri top rakipteyken 3lü bizdeyken 4lü oynuyoruz

Galatasaray XI: Muslera, Maicon, Serdar, Denayer, Mariano, Fernando, Ndiaye, Tolga, Belhanda, Feghouli, Gomis.

(Futbol Arena - Hürriyet - BiP Spor)

Fenerin bizi yenmesi imkansıza yakın,yenilirsek tudora yenilcez işte

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tudor bizi mağlup edecektir. Fener'in kazanması mümkün görünmeyen bir maçta Tudor'un yapacağı bu fantezi maçı kaybetmemize yol açabilir. Temkinli olmak zorundayım ama görünen köy kılavuz istemiyor. Niye makine gibi işleyen bir çarkı bozmaya çalışıyor anlamıyorum. Bu deneme yanılma maçı değil, kupa da yap bu işleri ligin en önemli müsabakasında değil, umarım ısrar etmez.

Üst Alt