Tudor'u Yedirmeyin! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'u Yedirmeyin!

hayır sanmıyorum tam aksine bak ne yazmışım merkez orta sahan iyi olacak ve bu malesef bizde yok.

Bugün ilk senesinde oynadığı oyun ile bir melo lazım yanına da süpürücü ama beyni olan biri lazım

Tudoru defansif oynamakla suçluyorsun ama adam bugün 3-5-2 ile çıktı sahaya

Rakamlarin hicbir onemi yok. Yasin ve Bruma topu almak icin kendi yari alanina geliyorsa o takimin hucumundan hicbirsey bekleme zaten. Tudorun oynattigi duzen ancak bir sekilde basarili olabilir. Selcuk yerine oguzhan, De jong yerine Atiba Chedjou yerine Gokhan Gonul Podolski yerine de Mario Gomez. Yani bu macin ancak sans ile atilabilecek bir gol ile kazanilabilecegini ben macin 10dksinda yazdim. Cunku bu takimin bu oyunu oynayamadigi 10 dkda belli oldu

Rakamlarin hicbir onemi yok. Yasin ve Bruma topu almak icin kendi yari alanina geliyorsa o takimin hucumundan hicbirsey bekleme zaten. Tudorun oynattigi duzen ancak bir sekilde basarili olabilir. Selcuk yerine oguzhan, De jong yerine Atiba Chedjou yerine Gokhan Gonul Podolski yerine de Mario Gomez. Yani bu macin ancak sans ile atilabilecek bir gol ile kazanilabilecegini ben macin 10dksinda yazdim. Cunku bu takimin bu oyunu oynayamadigi 10 dkda belli oldu
şu anda aynısını yazdın zaten orta ikili onun dışında chedjou hatasız top oynadı

Sistem semihi sağ beke koymakla olmaz. Romantikleşmeye gerek yok. Tudor benim için kovulmaya adaydır artık.

Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk

eğer orta ikili de jong selçuk değilde tolga önünde josue olsaydı beşiktaş top göremezdi 3-5-2 ile çıkan adam beraberliğe çıkmaz

sistem işlemedi ama böyle bir sistem beraberlik için çıkılan bir sistem değildi

bir tek Carole belki de jong ile birlikte beşinci defansif oyuncu sayılabilir ama Carole devamlı ileri çıktı

adam salak degil sonucta 3 puana ihtiyacimiz oldugunu biliyor. Beraberlige cikmamistir. Ama macin beraberlige dogru gittigini ben 10 dk. da gordum ve yazdim foruma da. Selcuk ve De jong gibi iki statik orta saha uzerine bir statik Sneijder bir de topu almak icin bizim yari sahamiza gelen kazma yasin ile bu sistemde hucum yapamazsin

Sistem semihi sağ beke koymakla olmaz. Romantikleşmeye gerek yok. Tudor benim için kovulmaya adaydır artık.

Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk

Tek soru şu an bu kadro'ya Fatih Terim gelse bu sene futbol mu oynayacaktı bu kadro.

Abi bitmişler Podolski, Sneijder, Selçuk, De Jong, Hakan vs...

Carole, Sabri, Linnes kalitesi yetmiyor.

Bu saydığım isimlerden bir tek Linnes'in az şans bulduğu bir takım. Kaldı ki o da acayip boşluklar veriyor defansta. Oynasın 3 maç söveriz.

DURSUN DENEN ZERZAVAT GİTMEDEN TUDOR, TERİM, MOURİNHO, KLOPP vs farketmez. Ne transfer becerebilir bunlar ne de hakkımızı yedirmemeyi. Teknik direktör de bir yere kadar.

adam salak degil sonucta 3 puana ihtiyacimiz oldugunu biliyor. Beraberlige cikmamistir. Ama macin beraberlige dogru gittigini ben 10 dk. da gordum ve yazdim foruma da. Selcuk ve De jong gibi iki statik orta saha uzerine bir statik Sneijder bir de topu almak icin bizim yari sahamiza gelen kazma yasin ile bu sistemde hucum yapamazsin
allah allah bilmem kaç stoper ile kaç defansif orta saha dedin, sonra sayılar önemli değil dedin, 3-5-2 gibi bir sistemle çıkmış teknik direktör için beraberliğe çıkmış dedin, halbuki bu üç beş ikinin içinde beş defansif oyuncu var onlardan Carole de devam ileri çıktı geri kaldı dört,şimdi de aptal değil ya beraberliğe çıkmamıştır diyorsun.

Adam ikinci yarı eski sisteme döndü bir pozisyon dışında oda bir işe yaramadı.

yanlış sistemden girdin, oyunculardan çıktın ama her türlü Tudoru eleştiriyorsun.

Adam başka bir sistem denedi olmadı, eski sisteme döndü yine olmadı. Tudorun hataları var evet ama suçu yok, suç üzerine düşeni en başta mücadele etmeyerek yapmayan oyuncularda

allah allah bilmem kaç stoper ile kaç defansif orta saha dedin, sonra sayılar önemli değil dedin, 3-5-2 gibi bir sistemle çıkmış teknik direktör için beraberliğe çıkmış dedin, halbuki bu üç beş ikinin içinde beş defansif oyuncu var onlardan Carole de devam ileri çıktı geri kaldı dört,şimdi de aptal değil ya beraberliğe çıkmamıştır diyorsun.

Adam ikinci yarı eski sisteme döndü bir pozisyon dışında oda bir işe yaramadı.

yanlış sistemden girdin, oyunculardan çıktın ama her türlü Tudoru eleştiriyorsun.

Adam başka bir sistem denedi olmadı, eski sisteme döndü yine olmadı. Tudorun hataları var evet ama suçu yok, suç üzerine düşeni en başta mücadele etmeyerek yapmayan oyuncularda

Ikinci yari ilk yariya oranla cok daha iyi oynadik. Pozisyon bulamadik fazla dogru ancak ne zamanki Bruma yerine gecti, Sneijder sola kaydi, takim ileride top yapmaya basladi. Benim demek istedigimi belki ben anlatamiyorum bilemiyorum. Son defa yaziyorum.

Igorun oynattigi oyunun meyve vermeyecegi 10.dakikadan belli oldu. Besiktas istedigi gibi pas yapiyor oyunu tutuyor biz ise ileride cogalamiyoruz hatta ceza sahasi icine bile giremiyoruz. O anda oyuncularin bildigi eski sisteme donmeliydi. Koca bir ilk yariyi hic ettik.

Daha fazla tartismaya gerek yok. Tudor benim gorusume gore basarisiz olacak. Cok calistigini , cok hirsli oldugunu biliyorum ve takdir ediyorum ancak Galatasaray tdlugu en az 2 gomlek agir Tudora suan.

Tek soru şu an bu kadro'ya Fatih Terim gelse bu sene futbol mu oynayacaktı bu kadro.

Abi bitmişler Podolski, Sneijder, Selçuk, De Jong, Hakan vs...

Carole, Sabri, Linnes kalitesi yetmiyor.

Bu saydığım isimlerden bir tek Linnes'in az şans bulduğu bir takım. Kaldı ki o da acayip boşluklar veriyor defansta. Oynasın 3 maç söveriz.

DURSUN DENEN ZERZAVAT GİTMEDEN TUDOR, TERİM, MOURİNHO, KLOPP vs farketmez. Ne transfer becerebilir bunlar ne de hakkımızı yedirmemeyi. Teknik direktör de bir yere kadar.

Fatih Terim arenada ne yapip eder bu maci alirdi.

Ikinci yari ilk yariya oranla cok daha iyi oynadik. Pozisyon bulamadik fazla dogru ancak ne zamanki Bruma yerine gecti, Sneijder sola kaydi, takim ileride top yapmaya basladi. Benim demek istedigimi belki ben anlatamiyorum bilemiyorum. Son defa yaziyorum.

Igorun oynattigi oyunun meyve vermeyecegi 10.dakikadan belli oldu. Besiktas istedigi gibi pas yapiyor oyunu tutuyor biz ise ileride cogalamiyoruz hatta ceza sahasi icine bile giremiyoruz. O anda oyuncularin bildigi eski sisteme donmeliydi. Koca bir ilk yariyi hic ettik.

Daha fazla tartismaya gerek yok. Tudor benim gorusume gore basarisiz olacak. Cok calistigini , cok hirsli oldugunu biliyorum ve takdir ediyorum ancak Galatasaray tdlugu en az 2 gomlek agir Tudora suan.
Asıl beşiktaş ikinci yarı özellikle son yirmi dakika top göstermedi bize

İlk yarı Beşiktaş kalemize bile fazla yaklaşamadı ilk yarıda ki senin kötü dediğin oyuna rağmen bir penaltı pozisyonu, podolski şut, Carole ve yasinin içeri çıkardıkları ama içeride kimsenin olmadığı pozisyon.

İkinci yarı Brumanın şutu ve Podolskinin pozisyonu.

Ben iddaa ediyorum istediği oyuncular alınırsa Tudor gayet başarılı olabilir

Yani öyle lanse edilmeye çalışıldığı gibi defansif bir oyun yoktu ilk yarıda

Buda benim bu konuda ki görüşüm

Gelelim başa ettiğin küfür olmadı. Bak ne güzel karşılıklı fikirlerimizi beyan ettik, küfüre gerek varmıydı?

Son düzenleme:
Tudor kim kardeşim. Manciniden sonra koca Galatasaray takımının başına getirilen saçma sapan teknik direktörlerden biri.

Tudoru değil büyüklüğümüzü yedirmeyelim. Yoksa yemişim zaten Tudoru.

Tudor kim kardeşim. Manciniden sonra koca Galatasaray takımının başına getirilen saçma sapan teknik direktörlerden biri.

Tudoru değil büyüklüğümüzü yedirmeyelim. Yoksa yemişim zaten Tudoru.
Bize en büyük başarıları yaşatan, milli takımı yıllar sonra Avrupa şampiyonasına getiren fatih terim, futbolu bıraktıktan sonra Göztepede çalışıp oradan milli takımın başına gelmişti

Bu arada eleştiriden korkmayın. Tudor'un çömez olduğu, en azından büyük takım için çömez olduğunu 2 maç gösterdi. Ben yıkılsın, yerle bir olsun demiyorum ama 2 maçta da çok kötüydü. Böyle devam ederse kalma ihtimali zor olur. 2. olabilsek bari.

Ömer;
İkinci olmaktan ise üçüncü olmayı yeğlerim. Sezonu erken açacağız. Gerek yok ! Türkiye'deki hiç bir takım mevcut sistemde Şampiyonlar ligi ön elemesini geçemez. 3. olup Avrupa ligine gitmek benim için kafidir. Yeter ki Avrupa dışı kalmayalım.

kendin söylemişsin.
yine anlamadın belli ki.
Fatih Teriminde o zamana kadar bir başarısı yoktu tek tecrübesi Göztepede çalışmaktı.
Tudor geleli daha on gün oldu, hataları var ama takımda en azından defansif açıdan gelişmeler var.

Ayrıca aynı fatih terimin Galatasaraya geldiği ilk dönemin başında istifası isteniyordu

yine anlamadın belli ki.
Fatih Teriminde o zamana kadar bir başarısı yoktu tek tecrübesi Göztepede çalışmaktı.
Tudor geleli daha on gün oldu, hataları var ama takımda en azından defansif açıdan gelişmeler var.

Ayrıca aynı fatih terimin Galatasaraya geldiği ilk dönemin başında istifası isteniyordu

Fatih Terim o dönemler A milli takımın teknik direktörü olmuş ve takımı Avrupa şampiyonasına götürmüş. Bu bile başlı başına bir tecrübe.

Tudor gelecekte iyi olabilir ama Galatasaray akademi değilki, gelip burada tecrübe kazansın. ileride kendini ispat ettiğinde gelebilir ama şu dönemde gelmesi bence hataydı. Eğer ligi 2. bitirmezse gönderilecek ama 2. bitirirse de oynattığı futbola göre takımın başında kalabilir. inşallah başarılı olur biz de utanırız.

Asıl beşiktaş ikinci yarı özellikle son yirmi dakika top göstermedi bize

İlk yarı Beşiktaş kalemize bile fazla yaklaşamadı ilk yarıda ki senin kötü dediğin oyuna rağmen bir penaltı pozisyonu, podolski şut, Carole ve yasinin içeri çıkardıkları ama içeride kimsenin olmadığı pozisyon.

İkinci yarı Brumanın şutu ve Podolskinin pozisyonu.

Ben iddaa ediyorum istediği oyuncular alınırsa Tudor gayet başarılı olabilir

Yani öyle lanse edilmeye çalışıldığı gibi defansif bir oyun yoktu ilk yarıda

Buda benim bu konuda ki görüşüm

Gelelim başa ettiğin küfür olmadı. Bak ne güzel karşılıklı fikirlerimizi beyan ettik, küfüre gerek varmıydı?

Kenan ben sana yada bu forumdan birine kufur etmedim. Galatasaray dusmanlarina ettim.

Mac konusuna gelirsek ben Tudorun anlayisini bastan sona sacma buldugumu soyledim artik tekrarlamak istemiyorum. Gecen seneki cok daha iyi olan besiktasa ilk yarida 2 tane yuzde yuzluk pozisyonumuz vardi hatirlarsan. Baski kurmak sadece pozisyona girmek degildir. Topu pozisyon olabilecek yerde oynamaktir. Biz bugun 3. bolgede hic top oynayamadik. Buda tamamen Tudorun oynatmaya calistigi sistem ile alakali. Besiktas kesinlikle yenilmeyecek bir takim degil,

Ben Tudorun basarili olacagani dusunmuyorum. Burada herkes Riekerink bey derken ben onunda basarisiz olacagini yazmistim. Hatta belki bu konudada tartismisizdir senle.

Benim tarzim bu laga luga olmaz bende net dusundugumu soylerim kus demis bortu bocek demis umrumda olmaz. Besiktas maci konusunun ilk sayfasina gir ben zaten besiktasin kazanacagini yazdim. Benim isyanim kendi evinde boyle silik oyuna.

Ayrica Galatasarayi biraz taniyorsan bu sartlarda Tudorun seneye devam etmeyecegini tahmin etmek cok guc degil. Sence 2 snede 5 td degistiren Hamzayi Denizliyi yiyen Dursun basarisiz sezonun ardindan devam eder mi Tudor ile? Hadi Dursunu devirdiler Aysal geldi o Tudor gibi tecrubesiz biriyle calisir mi?

Tudorun omru uzun olmayacaktir

Fatih Terim o dönemler A milli takımın teknik direktörü olmuş ve takımı Avrupa şampiyonasına götürmüş. Bu bile başlı başına bir tecrübe.

Tudor gelecekte iyi olabilir ama Galatasaray akademi değilki, gelip burada tecrübe kazansın. ileride kendini ispat ettiğinde gelebilir ama şu dönemde gelmesi bence hataydı. Eğer ligi 2. bitirmezse gönderilecek ama 2. bitirirse de oynattığı futbola göre takımın başında kalabilir. inşallah başarılı olur biz de utanırız.
peki o zaman milli takım akademimiydi? Milli takımdan önce fatih terimin ne başarısı hangi tecrübesi vardı teknik direktör olarak? Arada ki fark ne? Başarısız da olabilirdi ama olmadı. Ordan bize geldi, kötü başladı, sabredildi neler kazandık.

Tudor daha geleli on gün olmuş?

yine anlamadın belli ki.

FT Galatasarayin basina geldiginde biz turkiyenin en buyuk klubu falan degildik. Boyle bir baski da yoktu. Biz son 20 senede yaptiklarimizla Turkiyenin en buyuk klubu olduk. O zaman ki baski ile suanki bir degil

Üst Alt