Tudor'un Beşiktaş'ı Durdurma Planı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un Beşiktaş'ı Durdurma Planı!

Anadolu takımından hoca getirirsen böyle olur.

Koskoca GALATASARAY, düne kadar kasımpaşa da oynamış oyuncuya önlem alıyor.

Dursun capinda bir başkana da Tudor gibi korkak bir hoca yakışırdı.
Tudor kesinlikle genlerimize aykırı şekilde takımı yönetiyor

Bize bu çileyi YAŞATANLARA,
LANET GELSİN!

Mancini de denemisti aslinda semih sag bekte stoperden daha iyi,ortalari fena degil ama Linnes varken sacma yoksa sag beki sabri olan bir takim taraftari olarak semihin denenmesine karsi cikmadan durup dusunmek gerek

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğru dediğin belki de denemek lazımda hem kendini biraz daha geliştirmesi lazım hemde bu beşiktaş maçı değilde sonraki maçlarda olsa daha mantıklı olur gibime geliyor.

Beraberlik için oynasak tamam derim de mutlaka kazanmamız gereken bi maçta kadroyu Beşiktaş'ı durdurmaya göre yapmak yanlış bana göre. Ki BJK'nin maçı 0-0a kitlemeye yönelik mümkün olduğunca tempoyu düşürmeye çalışarak oynayacağını düşünüyorum.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

23576.jpg

De Jong yerine Josue de oynayabilir. De Jong o kadar statik ki Josue bile daha katlanılabilir.

Tolga ilk 4-5 haftada ki gibi olsa o oynar ama Barış Özbek gibi sakatlık sonrası.
Selcuk ve Semih disinda iyi kadro, orta saha Tolga Josue bence en makbülü

Anadolu takımından hoca getirirsen böyle olur.

Koskoca GALATASARAY, düne kadar kasımpaşa da oynamış oyuncuya önlem alıyor.

Dursun capinda bir başkana da Tudor gibi korkak bir hoca yakışırdı.
Tudor kesinlikle genlerimize aykırı şekilde takımı yönetiyor

LANET GELSİN!
Bu gercekten artik kestaneden bahane uydurmak gibi bir durum.
Rakibi durdurmak icin strateji belirlemek ne zamandan beri korkaklik.
Kendi sahasinda tabiki kazanmak icin cikacaktir ama herseyi sallayalim kafamiza göre oynayalim mantigi ile mi ciksin

bir önceki maçta semihi solda denedi biz bjk maçında ilk 11 yapcak diye haber uyduralım. Çöplük gazetenin çöp haberleri işte.

Bu gercekten artik kestaneden bahane uydurmak gibi bir durum.
Rakibi durdurmak icin strateji belirlemek ne zamandan beri korkaklik.
Kendi sahasinda tabiki kazanmak icin cikacaktir ama herseyi sallayalim kafamiza göre oynayalim mantigi ile mi ciksin
Korkaklık;
Rizeye karşı 1-0 önde iken oyuna bir stoper ve bir defansif ortasaha almak veya Elinde orjinal bek varken (linnes)
Yerine semih gibi ağır bir stoperi sağ beke koymaktır.

Biz demiyoruz ki; rakibe karşı önlem alma.
Strateji belirleme diye.

Önlemini al ama genlerimize uygun şekilde,
Büyüklüğümuze yakışır şekilde önlemler al.

Tudor küçük takım hocası olmaktan öteye gidemeyeceği için aldığı önlemler de bize yakışmayacak ve işimize yaramayacak şekilde oluyor.

LANET GELSİN!

Korkaklık;
Rizeye karşı 1-0 önde iken oyuna bir stoper ve bir defansif ortasaha almak veya Elinde orjinal bek varken (linnes)

Strateji belirleme diye.

Tudor küçük takım hocası olmaktan öteye gidemeyeceği için aldığı önlemler de bize yakışmayacak ve işimize yaramayacak şekilde oluyor.

LANET GELSİN!
Karabük maci nezdinde bu kadar elestirmek ne kadar dogru?
Üc gün sonra maca cikmis, takimi tanimiyor, takimin pili bitti ve adamin yaptigi degisiklikler aslinda isede yaradi.
Ne biliyorsun alacagi önlemlerin bize uygun olmayacagini?
Mac oynandi mi?
Bir gazete haberi üzerinden elestiriyorsun.
Ikide bir anadolu takimindan geldi, daha önce ne basarisi var ki gibi yorumlar okuyorum burda.
Monaconun hocasi 42 yasinda, Monacoya gelmeden önce calistirdigi takimlar öyle ahim sahim degil.
Ben Tudor muhtesem olacak demiyorum ama geleli daha üc gün olmus bir hocayi bu derece elestirmek ön yargili olmaktan baska bisey degildir.
Teknik direktörlerin gelmeden önce daha zayif takimlarda calismasi yeni bisey degil.
Kendi bünyemizde bir fatih terim örnegi var adam milli takima gelmeden önce Göztepeyi calistirdi.
Su anda tek yaptiginiz gecmiste müthis basarilari olmadigi icin ve Karabükten geldigi icin elestirmek.
Bu yüzden artik komik olmaya basladi cünkü bu elestirmek icin bir dayanak degil
Bir kac mac bekleyin, baktik olmuyor ondan sonra zaten burda herkes elestirir.

Korkaklık;

Strateji belirleme diye.

LANET GELSİN!
Ashampoo_Snap_2017.02.23_11h45m16s_037_.jpg

muthis bir taktik anlayisi, buda denizli gibi 7 tane stoper oynatsin, koskoca babel ve quaresma'yi durduracazzz yeagghh

tudor fuck yeagghhhhhh ssimeonne yeaaggghhh

Bence bu maç için Semih'i sağ bekte oynatmak doğru olur. Hücumu kısıtlı olsa da, defansif anlamda o saydığın topçular ve Sabriden daha kuvvetlidir.

Cavanda belki gelecekte bize faydalı olabilir ama şuan yetersiz. Linnes de sağ bekte pek tatmin edici performans sergilemedi (sol bekte daha iyi). Sabri Quaresma veya Babele karşı kimse görmek istemiyordur.

Bende buna katılıyorum reis mesela Bjk'nin sol kanadında Bruma gibi hızlı birisi olsa Semih oynamasın deşer geçer derdim ama Q7/Babel karşısında Semih'in oynaması daha doğru olur

Ama asıl mesele ortasaha tandemi bence Selçuk-De Jong çıkarsa ellerimizle vereceğimiz maç olur bence

Bende buna katılıyorum reis mesela Bjk'nin sol kanadında Bruma gibi hızlı birisi olsa Semih oynamasın deşer geçer derdim ama Q7/Babel karşısında Semih'in oynaması daha doğru olur

Ama asıl mesele ortasaha tandemi bence Selçuk-De Jong çıkarsa ellerimizle vereceğimiz maç olur bence

Selçuk u ailesi bile izlemeye tahammül edemiyordur "yahu bu bizim Selçuk değildir" diyerek

biz neden izlemek zorunda kalıyoruz ki

Semihi kaleden ne kadar uzak tutarsak iyidir. Semih'in bek oynamasi Sabri'nin oynamamasina yol aciyorsa oynasin ben fitim.

Sabri nefretim beni buna sürüklüyor. Semih en azindan ileri cikip Sabri gibi dönmemezlik yapmaz.

Şimdi renktaş listeye ve o tarihlere baktığımızda,
Braga o yıl Benficaya yakın bir puan alarak şampiyonlar ligine gitti, ayrıca o sezon en uzun-13 maçlık- galibiyet serisi tutturmuş. Olympiakos ile şampiyonlar liginde 9 puan toplamış ve ligde şampiyon olmuş açık ara.
Sporting Lizbon ile lige sadece 3 yenilgi alarak Portonun önünde lig 2.si olmuş.
Şimdi bu adam Monacoya gelmeden önce bişey yapmamış demek ayıp olur. Temennim inşallah Tudor da bizde çok başarılı olur ama şuan Jardim ile geçmişini kıyaslamak olmaz yani.

Şimdi renktaş listeye ve o tarihlere baktığımızda,
Braga o yıl Benficaya yakın bir puan alarak şampiyonlar ligine gitti, ayrıca o sezon en uzun-13 maçlık- galibiyet serisi tutturmuş. Olympiakos ile şampiyonlar liginde 9 puan toplamış ve ligde şampiyon olmuş açık ara.
Sporting Lizbon ile lige sadece 3 yenilgi alarak Portonun önünde lig 2.si olmuş.
Şimdi bu adam Monacoya gelmeden önce bişey yapmamış demek ayıp olur. Temennim inşallah Tudor da bizde çok başarılı olur ama şuan Jardim ile geçmişini kıyaslamak olmaz yani.
Tamam haklisin o zaman kaseti geri saralim. isim yapmaya basladigi Bragaya gelmeden önce hangi takimlari calistirmis? Bir hocayi geldigi takim Anadolu takimi zayif takim diye elestirmek yanlis neresinden tutarsan elinde kalir. Önce bir bekleyelim sabredelim görelim bakalim ne yapacak ama burda adami daha üc gün sonra ciktigi ilk mac yüzünden cadi ilan edenler var.

Tamam haklisin o zaman kaseti geri saralim. isim yapmaya basladigi Bragaya gelmeden önce hangi takimlari calistirmis? Bir hocayi geldigi takim Anadolu takimi zayif takim diye elestirmek yanlis neresinden tutarsan elinde kalir. Önce bir bekleyelim sabredelim görelim bakalim ne yapacak ama burda adami daha üc gün sonra ciktigi ilk mac yüzünden cadi ilan edenler var.

Tabiki öyle, dediklerine katılıyorum, ön yargılı değilim Tudora karşı zaten.

Selçuk maçta oynarsa gene hevesim kaçacak
alt yapıdan koy adama deki yan pas geri pas
Pres yapar gibi görün sahada yürü de
1000 tane adam çıkar

Üst Alt