Tudor’un Büyüklere Karşı Galibiyeti Yok - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor’un Büyüklere Karşı Galibiyeti Yok

Kasmakla alakası yok,bu büyük maç sorunu Tudor'dan önce de vardı,o da sıvadı üstüne.

Geçen senelerde net yetersiz bir kadro söz konusuydu. Bu seneki kadro da, onca maliyete rağmen yetersizse baş suçlu Tudor' dur. Yok yeterli bir kadroya sahipsek ve aynı sonuçları alacaksak suç yine Tudor' undur. Bu kadar basit denklemi çözemiyor numarası yapma, kimse yemez arkadaşım!...

4. yıldızdan beri 1 kez yenememişiz Bjk'yi.Tek suçlu Tudor mu şimdi burada?
Yahu Sarper bu kadar da ucuz algı kasmayı ilk kez görüyorum. 4. yıldızdan beri demeni sanki aradan asırlar geçmiş gibi lanse etmene mi güleyim, burada mesele sadece yenilmenin değil yenilginin oluşum şekline olan sitemi anlayıp da anlamamaktan gelmene mi üzüleyim bilemedim. Zaten arada oynanan hepi topu kaç maç var? 3 maç var Tudor'un başında olmadığı, Tudor geldiğinden beri bu sözde büyük takımlara yenilmiyoruz, zaten yenik sahaya çıkıyoruz tüm mesele bundan ibaret anladın mı? Şurada 1 kişinin umudu var mı sence Beşiktaş'tan puan alacağımıza dair bu normal mi sence? En kötü halinde bile takımın ulan belki bir şey olur yeneriz dersin futbolda ama bu adam varken iyiyken bile asla yeneriz diye düşünemiyorsun olay bundan ibaret bunu sen de bal gibi biliyorsun.

4. yıldızdan beri 1 kez yenememişiz Bjk'yi.Tek suçlu Tudor mu şimdi burada?

Hmm.4. yildizdan sonraki seriyi inceleyelim.

15-16 Bjk 2 - 1 Gs Denizli
15-16 Gs 0 - 1 Bjk Riekerink
Super Kupa 1 - 1 Riekerink
16-17 Bjk 2 - 2 Gs Riekerink
16-17 Gs 0 - 1 Bjk Tudor

Vodafone'da alinan beraberlik ve beraberlik sonrasi gelen Super Kupa'ya kotu sonuc diyemeyecegimiz icin geri kalan 3 macin ikisini seni cok sevdigin Denizli ve Tudor vermis diyebiliriz.Riekerink'in yenildigi tek mac da fb sampiyon olmasin diye kazanmaya pek de hevesli olmadigimiz musabaka.

Denizli ve Tudor'un bjkye karsi aldigimiz kotu sonuclarda yuzde 66 oraninda suclu olmasi hakkinda 2 kelam etmek ister misin?

Son düzenleme:
Herkes Bilic sendromu diyor da.. Bilic şampiyonluğu nasıl kaybetti? Son 5 haftaya lider girerken Antep'le berabere sonra Akhisar berabere ve Konya yenilgisiyle kaybetti.

Balıkesir'i evinde yenemedi, Erciyes'e son dakika 2 gol yiyip yenildi vs.

Geçen senelerde net yetersiz bir kadro söz konusuydu. Bu seneki kadro da, onca maliyete rağmen yetersizse baş suçlu Tudor' dur. Yok yeterli bir kadroya sahipsek ve aynı sonuçları alacaksak suç yine Tudor' undur. Bu kadar basit denklemi çözemiyor numarası yapma, kimse yemez arkadaşım!...

Geçen sene içerde hepsini kaybedecek kadar yetersiz bir kadromuz olduğunu da düşünmüyorum.Aynı olayları yaşamaktan bıkmıyoruz ısrarla.Tudor suçludur ama büyük maçları kazanıyorduk da o geldi durulduk tarzı bir olay yoktu yani,arkası da vardı bunun.Tek dediğim bu.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Herkes Bilic sendromu diyor da.. Bilic şampiyonluğu nasıl kaybetti? Son 5 haftaya lider girerken Antep'le berabere sonra Akhisar berabere ve Konya yenilgisiyle kaybetti.

Balıkesir'i evinde yenemedi, Erciyes'e son dakika 2 gol yiyip yenildi vs.

Bunun Tudor'un da başına gelmesi korkum.

Evet kazanamıyorduk ama buna rağmen o kadar çok eleştirilen geçen sezon kadrosu ile bile bu kadar kötü oynamıyorduk. Kötü oynamak tabiri hafif bile kalır, hiç bir şey oynamadık bu sezon.

Yahu Sarper bu kadar da ucuz algı kasmayı ilk kez görüyorum. 4. yıldızdan beri demeni sanki aradan asırlar geçmiş gibi lanse etmene mi güleyim, burada mesele sadece yenilmenin değil yenilginin oluşum şekline olan sitemi anlayıp da anlamamaktan gelmene mi üzüleyim bilemedim. Zaten arada oynanan hepi topu kaç maç var? 3 maç var Tudor'un başında olmadığı, Tudor geldiğinden beri bu sözde büyük takımlara yenilmiyoruz, zaten yenik sahaya çıkıyoruz tüm mesele bundan ibaret anladın mı? Şurada 1 kişinin umudu var mı sence Beşiktaş'tan puan alacağımıza dair bu normal mi sence? En kötü halinde bile takımın ulan belki bir şey olur yeneriz dersin futbolda ama bu adam varken iyiyken bile asla yeneriz diye düşünemiyorsun olay bundan ibaret bunu sen de bal gibi biliyorsun.

Yokken de düşünemiyordum,muhtemelen yönetimin Tudor'un yerine Terim harici getireceği hocaya da aynısını diyeceğiz bir süre sonra.Daha geçen yıl abi,Riekerink'le içerde Trabzon'a ve Başakşehir'e kaybetmedik mi hem de 2 maç üst üste?Sonra da Kadıköy mağlubiyeti geldi zaten.Bunu söylemek algı kasmak mı oluyor yani?

Geçen sene içerde hepsini kaybedecek kadar yetersiz bir kadromuz olduğunu da düşünmüyorum.Aynı olayları yaşamaktan bıkmıyoruz ısrarla.Tudor suçludur ama büyük maçları kazanıyorduk da o geldi durulduk tarzı bir olay yoktu yani,arkası da vardı bunun.Tek dediğim bu.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bunun Tudor'un da başına gelmesi korkum.

gelir,gelmez onu bilmem ben. Ancak insanlar sanıyor ki, Bilic derbiler yüzünden şampiyonluğu verdi. Derbi dediğin 5-6 maç. Bizim şu ana kadar sadece Antalya maçında kayıp var. O maçta da rezil zemin,aşırı sıcak hava vardı. Rakip de Antalya. Onun dışında hemen her maçta ezici şekilde kazandık.

2.yarı Bursa,Başak,Ts,Bjk hepsi bizim stada geliyor. Mutlaka en az 2'sini yeneriz. Fb maçında o penaltı verilse belki başka şeyler konuşuyorduk.

Yokken de düşünemiyordum,muhtemelen yönetimin Tudor'un yerine Terim harici getireceği hocaya da aynısını diyeceğiz bir süre sonra.Daha geçen yıl abi,Riekerink'le içerde Trabzon'a ve Başakşehir'e kaybetmedik mi hem de 2 maç üst üste?Sonra da Kadıköy mağlubiyeti geldi zaten.Bunu söylemek algı kasmak mı oluyor yani?
Ben gayet düşünebiliyordum ki dediğin maçların en az 2 tanesini kazanmayı hak ettik ve kazanacak oyunu oynadık bireysel hatalar ve beceriksizlerden kaybettik tabii bunlar da futbolun içinde elbette bir bahane olarak söylemiyorum ancak o maçları kazanacak dereceye geldik ve kazanmayı hak edecek oyunlar oynadık. Tudor geldiğinden beri hangi büyük maçı kazanma olasılığımızın olduğu bir an oldu veya sence bir tane dahi olsun kazanmayı hak ettiğimiz bir maç çıkardık?

Ve ilginç yanı sözde Tudor'un kötü olduğu için Östersunds'a elendiği kadro ile yapıldı o 2 maçta.

Son düzenleme:
Avut kendini avut. Sadece Antalya maci kayipmis.

Fener Trabzon ve IBB maci gazoz maci zaten. Iyice zivanadan ciktiniz Tudor'u savunacagim diye.

Üst Alt