Tudor'un Yerine Kim Gelmeli? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tudor'un Yerine Kim Gelmeli?

Tudor'un Yerine Kim Gelmeli?

• Kullanılan toplam oy
    44
Başkan taraftarın isteklerini yerine getir..

060820170926474884254_2.jpg

Dursun Özbek'in FT'e bakışı > Ahmet Kural'ın Sılaya bakışı... çok net.

5a0c461cae78490fe05b15fb.jpg

A.Avcı nın Milli Takım kariyeri pek parlak değildi, kabul ama bu onun için iyi bir deneyim oldu.. Şimdi Milli Takımı çalıştırsa eminim çok daha basarılı olur..

Baskı altında basarılı olamayacagını dusunmek bir varsayım sadece.. Buyuk takımlarda basarısızlığını hatırlamıyorum..

"Sampiyon oluruz-olmayız" diye bir lafı var mı, duymadım.. Ama demişse de bence taktik icabı demiştir.. Elinde mutevazi ve daha önce sampiyonluk yasamamış bir takım var.. Bu takımı simdiden sampiyonluk hedefi koymak, ters tepebilir..

Tudor'un elinde Galatasaray gibi bir takım var.. "Ben bu takımı sampiyon yapacagım, garanti veriyorum" diyebiliyor mu? Diyorsa buyursun yapsın, görelim.
Tudor bu takım şampiyon olacak dedi
Avcı oluruz olamayız ama şampiyon gibi oynamaya devam edeceğiz dedi
Baskının olmadığı yerde kararları daha sağlıklı alman daha mantıklı ve rahat

Oluruz olmayız ile şampiyon olacağızin arasında büyük fark var
Apdullah avcı gelsin ben yine destek olurum sonuçta başarılı olursa biz kazanacağız

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu anda Fatih Terim dışında kim gelirse gelsin bir işe yaramaz. Fatih Terim gelmez, çünkü sezon ortasında bir takımın başına geçtiğini hiç görmedim. Bunun yanında artık Türkiye'de takım çalıştıracağını sanmıyorum.

Terim bu takımı çok rahat şampiyon yapar.

Terim az çok şovmen adam. Bu takıma gelmek ister.

Tudor bu takım şampiyon olacak dedi
Avcı oluruz olamayız ama şampiyon gibi oynamaya devam edeceğiz dedi
Baskının olmadığı yerde kararları daha sağlıklı alman daha mantıklı ve rahat

Oluruz olmayız ile şampiyon olacağızin arasında büyük fark var
Apdullah avcı gelsin ben yine destek olurum sonuçta başarılı olursa biz kazanacağız

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tudor, Ostersunds 1.maçı sonrası turu geçeceğiz de demişti ona bakarsan.

Avcı, Okan diyenlerden biri de benim.. Bosta değiller, o yuzden gelmezler zaten.. Ama gelselerdi, sen nesini begenmiyorsun, bu adamların?

Begenmediğin A.Avcı son yıllarda o mutevazi kadrosuyla içerde dışarda bizi surekli yeniyor.. Ustelik 4-0, 5-1 gibi skorlarla..

Gecen yıl sampiyonlugu son anda kacırdılar..

Daha ne yapsın adam?

Sen ikinci, üçüncü olmayı kabul ediyorsan bu adamlar olur(ki zaten Galatasaray ismi ilk 3 için yeterli)... Galatasaray şampiyon olmak zorunda. Şampiyonluk dışında başka bir seçenek yok. Ayrıca Okan gibi bir hainin hayatı bocunca Galatasaray'a gelme gibi bir ihtimali yoktur; ki Uefa yıldönümü kutlamarına uçan kuş bile çağırılır ama Emre ve Okan çağırılmaz.

Ankette yazanların hiç biri gelmez. Günlerdir söylüyorum gelebilecek en max. isim Ersun Yanal'dır. Onun da ne hallere düştüğünü gördük. En mantıklı isim bu kadroyu kuran ve liderliğe taşıyan Tudor'dur. Boşa yangına gerek yok.

Sen ikinci, üçüncü olmayı kabul ediyorsan bu adamlar olur(ki zaten Galatasaray ismi ilk 3 için yeterli)... Galatasaray şampiyon olmak zorunda. Şampiyonluk dışında başka bir seçenek yok. Ayrıca Okan gibi bir hainin hayatı bocunca Galatasaray'a gelme gibi bir ihtimali yoktur; ki Uefa yıldönümü kutlamarına uçan kuş bile çağırılır ama Emre ve Okan çağırılmaz.

Daha önce yazdım, bir kere daha yazmakta fayda var : Bu iki adam da calışıyor. Gelme ihtimali yok ama bosta olsalardı gelmelerini isterdim..

A.Avcı veya Okan gelirse 2. veya 3. olacagımızı nereden çıkarıyorsun? Hangi kritere gore boyle bir öngörün var? Basaksehir dar ve mutevazi kadroyla gecen sene sampiyonluğu son anda kacırdı. Bu sene 3 kulvarda olmalarına ragmen oldukca iyi gidiyorlar.. Bizi 2 senedir içerde dışarda yenen bu adam değil mi?

Okan ve Emre nin gidişleri haklısın, cok kotuydu.. Hainlik yaptılar.. Ama Okan Turkiyeye dondukten sonra bizde futbol oynadı.. TD olarak da oldukca ıyı gıdıyor.. Ben olaya profesyonel acıdan bakıyorum. Gelirse eminim, TD bozuntusu Tudor'dan çok daha faydalı olur.

Yunanistan Skibbe ile 2020 ye kadar uzatmis. Twitter da ismi falan dolasiyordu, sulanirlar acaba diye görüp uzattilar mi yoksa :asd:

Üst Alt