Tulun: "Gerets ile pazarlıktayız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tulun: "Gerets ile pazarlıktayız"

Cevap: Tulun: "Gerets ile pazarliktayiz"

T.Kerimoğlu'da alınması gereken Türk futbolcular konusunda yardımcı olur.İnşallah gelir ne diyelim...

Ersun Yanal

Ersun Yanal

Ersun Yanal

Ersun Yanal....

Milli Takımdaki görevi ve geniş portfoyündeki oyuncu bolluğu, Genç ve kaliteli oyuncuları takıma katması bakımından çok doğru bir tercih olur.

Forumda çok kimse Ersun Yanal'a çoğu GS'lı Hakan Şükür olayından beri soğuk bakıyor ama gerçekleri gördükten sonra 1254251 defa ERSUN YENAL derim ....

Galatasaray akıllı ise ,Ersun yenal ismi ile mantıklı ve doğru kadro fazlasıyla Ersun hoca tarafından kurulur.....

GS markası ile Ersun hocanın getireceklerini tahmin bile edemiyorum ..

Bknz Trabzonspor da yaptıkları .!!

Ersun Yanal

Ersun Yanal

Ersun Yanal

Ersun Yanal....

Milli Takımdaki görevi ve geniş portfoyündeki oyuncu bolluğu, Genç ve kaliteli oyuncuları takıma katması bakımından çok doğru bir tercih olur.

Forumda çok kimse Ersun Yanal'a çoğu GS'lı Hakan Şükür olayından beri soğuk bakıyor ama gerçekleri gördükten sonra 1254251 defa ERSUN YENAL derim ....

Galatasaray akıllı ise ,Ersun yenal ismi ile mantıklı ve doğru kadro fazlasıyla Ersun hoca tarafından kurulur.....

GS markası ile Ersun hocanın getireceklerini tahmin bile edemiyorum ..

Bknz Trabzonspor da yaptıkları .!!

aslinda ideal bir ekip: yanal ve avci olurdu...

lakin ikisi birden gelmez

ama milli takimindaki görevi nedeniyle zaten transferler hakkinda görüs ve fikirleri alinabilir

Gerets'in gönderildiği sezonda elinde sağlam bir ön libero olsaydı; uygulamaya çalıştığı sistemle daha fazla başarı elde edebilirdi. Adama sağlam bir ön libero verin, gerisine karışmayın. O nasıl hücum futbol oynatacağını, nerede ne yapacağını iyi bilir. ;)

Elimizde onun en çok isteyeceği adamlardan biri var zaten eğer gitmezse. :)

Gerets' in bendeki imajı, takım savunmasını zayıf profilli oyunculardan oluşturduğu yönünde.

Gelsin, gelsin. Gerets iyidir iyi. Takima gercek disiplinin ne oldugunu ogretir. Sadece adamin eline saglam kadro vermek gerekir.

adnan polat ve sezgin yedi gerets'i ikinci sezonunda bitmek bilmeyen egolarıyla.

Ulan bir kere de gidin başka bir adam bulun lan.Ha tabi doğru herkesi kovduğunuz için, kimse gelmek istemiyor değil mi?Yoksa gerçekten sorunlarınız mı var?

Samir Nasri,Cana,Ben Arfa,Taiwo,Niang bu adamları kim yıldız yaptı sanıyorsunuz? Tabi ki Gerets.Çok büyük hocadır.

adam ezikbahce deplasmanında kafasına tas gelip kafasının kanamasına ragmen hicbisey olmamış gibi devam etmesine hayran kalmıştım. gelsin en azından takımın iyi calıstıgından emin olurum. sakatlıklarında pek olacagını sanmıyorum.

Ulan bir kere de gidin başka bir adam bulun lan.Ha tabi doğru herkesi kovduğunuz için, kimse gelmek istemiyor değil mi?Yoksa gerçekten sorunlarınız mı var?

sen kimi istiyon birader baba filminden marlon brandoyu getirelim nedersin? bu arada geretsde bu takımdan kovuldu. şimdi en büyük aday o

Nostalji:

Eric Gerets, Galatasaray'dan ayrılmadan önce hüzünlü bir veda konuşması yaptı. Gerets'in gözleri ıslandı.

Gerets İstanbul'dan ayrılacak olması dolayısıyla üzgün olduğunu belirterek "Öncelikle geldiğiniz için teşekkür ediyorum. G.Saray'la olan vedalaşmamdır çünkü. Başkanımla olan birkaç toplantıdan sonra herkesin kendi yoluna devam etmesinin en doğrusu olacağına karar verdik. Bunun öncelikle beni üzdüğünü ve ilk başta şaşırttığını gizleyemeyeceğim. Fakat kendisini anlayabiliyorum bir başkan olarak G.Saray’ın başkanı olarak gerekli sorumluluklarını üstlendiğini anlayabiliyorum. Bu sektörde bu meslekte başkanlık makamında bazen yüzde 100 hem fikir olmasan da alman gereken kararları, alman gerektiğini anlayışla karşılayabiliyorum.

Kızgın değilim her şeyden önce sadece üzgünüm. Bu üzüntümün sebebi de elimde tekrar üçüncü senemde bir şampiyonluk kazanabilme fırsatının tanınmamış olması üç senenin ikisinde şampiyon alabileceğime inanıyordum. Sadece bu fırsatı elde edemediğim için üzgünüm" dedi.

Beyçikalı teknik ada sözlerine şöyle devam etti: Geçmiş iki sezonun analizlerini yapmak gerekirse hem zordur hem kolaydır. Her ikisi arasında ciddi bir kontrast var. Birinci seneden mutlu ve gururluyum çünkü hep beraber kırılması zor bir rekora, unutulması zor bir işe imza attığıma inanıyorum. Buraya gelmeden önce söylenen g.saray çok büyük bir camia ve ailediri yaşadım. Ve eğer ki birinci sene için haliyle teknik kadromdan idari kadromdan başkanımdan sağlık heyetimden bütün takımımdan bahsetmem gerekirse söyleyebileceğim tek bir şey var bir takım olmuştuk.

Hiçbir yerde taraftarımızın birinci sene gösterdiği ilgi ve teşviği görmedim. Birinci sene gerçekten göğün 7. katında yaşadığımı hissettim. İkinci sene de bu yolu devam ettirmeye çalıştım ama ne yazık ki ikinci senenin başarılı bir sene olduğunu söyleyemem. G.Saray gibi bir takıma yakışmayan bir futbol oynadığımız için kimi maçlarda gerçekten üzgünüm. Benim de sorumluluğum var. Lakin burada sorumluluk sahibi her merciin g.sarayda kendi sorumluluğun da farkına varması gerekir. İyisiyle kötüsüyle. Ve burada olmasam dahi önümüzdeki sene g.sarayın önümüzdeki sene ilk yaşadığım sene gibi olmasını diliyorum.

Basına gelince: İkinci senemde basının bana son derece sert davrandığına inanıyorum. Söyleyecek bir şey yok. Zaten bu ortada G.Saray gibi bir futbol takımının sadece 3-4 maçta yüksek performans göstermemesi tabi kabul edilemez. Sezonun genelinde yüzde 80’inde üst seviye futbol oynaması şarttır.

Birinci seneyi ele alırsak, g.saray da bir takım yenilikleri oluşturmayı çalışırken, yeni bir vücut oluşturmaya çalışırken, benim bu kadar çok eleştirilmeme anlam veremedim ama bununla da yaşamasını öğrendim.

Burada bütün basını suçlayamam çünkü bizlerle sene boyunca Florya'ya gelip bizi takip eden, her gün hayatımızda olan neler yaptığımızı takip eden bunun için güç sarfeden insanlara tabii ki saygı gösteriyorum. Çünkü onlar bizlerle her gün beraberdi. Bir veya iki fotoğrafçı basın mensubuna bu zaman süresinde haksızlık etmiş olabilirim. Kendilerini burada görüyorum ve ilerleyen zamanlarda dost olduğumuzu kanıtlamış olduk ve halen buradalar.

Bizim Küçük Hakan diye tanıdğıımaz hakan ünsala karşı bir hatam oldu. Bundan da son derece üzgünüm. Birkaç gün öncesi telefon ettim. Telefonla gönlünü aldım ama herkesin önünde olan bir tatsız tartışma olduğu için herkesin önünde özür dilemesini bilmeliyim.

Benim için gerçek kahramanlar Florya da çalışan insanlardır. Temizlik görevlileri, kıyafetlerimizi yıkayan insanlar, mutfakta çalışanlar. Ve g.Saray’ın gerçekten büyüklüğünü örnek olan ve örnekleyen bu insanlardır.

G.Saray’ı çok özleyeceğim. İstanbul’u çok özleyeceğim çünkü 2 sene burada yaşamak çok keyifliydi. Birçok insanı özleyeceğim. Ömrümün sonuna kadar devam edecek dostluklar kurduğuma inanıyorum.

Sarar’a çok teşekkür ediyorum. Sadece 3 valiz sarar kıyafeti götürüyorum evime. Arif Bey’e restoranı için Ali ve Marine arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. George köpeğim büyüktü, her zaman onlara sahip çıktı teşekkür ederim. Üzücü bir an yaşıyoruz tabii sağlığımız yerinde ve en önemlisi budur. Burada tabii ki sayın Turgay Vardar’ı anmak istiyorum. Benim gerçek bir arkadaşım olmuştu. Kendi ailesi tarafından Mustafa Turgun’a bir hediye verildi.

Son olarak taraftarımıza bir mesaj iletmek istiyorum. Umarım ki G.Saray’ın taraftarları çalışmamın birinci senesinde olduğu gibi o günlere tekrar dönerler. Bir kulübün ruhunun taraftarlarca teşkil edildiğini anlamalılar.

Yöneticiler değil, oyuncular değil, antrenörler hiç değil ruhu katan taraftardır. Birkaç maçı taraftarsız oynadık hiçbir anlamı yoktu o maçların. Her şeye rağmen G.Saray’dan son derece pozitif bir şekilde ayrıldığıma memnunum. Bir üzüntüyle ama olağanüstü bir ülkede başarılı da olabilmiş olmanın mutluluğu var. Ve hiç kimse ilerleyen günlerde ve aylarda, boğazda yemek yerken arkadaşlarımla görürse şaşırmasın. Hepinize iyi bir sağlık diliyorum herkesle vedalaşıyorum.

Anlayış göstermenizi rica edeceğim duygusal bir hafta yaşadım. Soruları bugün almak istemiyorum ilerleyen bir zamanda gerekirse 2.basın toplantısı yaparız. Şu anda yaşamakta olduğum duygusal ana saygı göstermenizi rica ediyorum.

Üst Alt